Objevte

Příprava jídla

Zapojte kreativitu

Bez fantazie, dobrých nápadů a odvahy experimentovat by v kuchyni byla nuda. Máte chuť zažít víc? Spotřebiče Electrolux posunou vaši kreativitu do nových dimenzí a promění vaření v zábavu. Nechte se inspirovat, zkoušejte nové kombinace chutí a servírujte svým nejbližším skvělá jídla, na která budou s láskou vzpomínat.

Seznamte se s kolekcí Masterpiece™

Kompletní kolekce mixérů Masterpiece™
ČISTÝ DESIGN

Díky prvotřídním materiálům a elegantnímu zpracování se stane mixér z kolekce Masterpiece ozdobou vaší kuchyně.

Čistý design ovládacího panelu kuchyňského robota

Představujeme kolekci Masterpiece™

Kolekce Masterpiece™ je inspirována nejlepšími šéfkuchaři z celého světa. Každý mixér disponuje důmyslnými prvky, které představují vylepšení v jakékoli kuchyni.Třeba titanové nože TruFlow®, které jsou maximálně silné a odolné a můžete s nimi znovu a znovu sekat, drtit i zpěňovat i ty nejhouževnatější přísady.

 

Stolní mixér na kuchyňské lince

Přesné mixování,
maximum chuti

S naším stolním mixérem si vychutnáte smoothie nápoje nabité přirozenými přírodními chutěmi. Díky naší důmyslné konstrukci PowerTilt® a pomalejšímu motoru zůstává ovoce při mixování chladné, na rozdíl od vysokootáčkových mixérů, které při rozmělňování přísad zvyšují svou teplotu. Lépe se tak uchovají přírodní živiny syrového ovoce a zeleniny. Zároveň také nedochází k drcení semínek, takže se nemusíte obávat jejich hořké chuti ve vašem nápoji.

Čerstvě připravený nápoj smoothie z listové zeleniny ve skleněné nádobě s brčkem

Seznamte se s kolekcí Expressionist

Různé malé spotřebiče z řady Expressionist
Přehledné ovládání

Spotřebiče z této řady jsou vybaveny přehledným ovládáním, které vám usnadní přípravu lahodné kávy i křupavých toustů přesně podle vaší chuti.

Expressionist

Představujeme kolekci Expressionist

Dejte každodennosti nový rozměr. Tato řada spotřebičů s důmyslnými a inovativními funkcemi vám pomůže zdokonalit každodenní přípravu jídla a dodat jí správný šmrnc. Přináší vám luxus přesnosti a snadného ovládání, takže máte přípravu vždy dokonale pod kontrolou – ať už se jedná o stupeň propečení vašeho toustu nebo přesnou teplotu vody pro ten nejlahodnější čaj.

Seznamte se s kuchyňskými roboty Assistent

Kuchyňský robot Assistent
Přizpůsobivý pomocník

Potřebujete ušlehat pevný sníh z bílků nebo umíchat vláčné těsto? Navolte si jednu z 10 rychlostí pro perfektní výsledky.

Assistent

Představujeme kuchyňské roboty Assistent

Kdykoliv potřebujete více než dvě ruce, kuchyňský robot Assistent vám nabídne 1000W motor, který zvládne všechno náročné šlehání a mixování za vás. Ať jde o hnětení těsta na chleba nebo těstoviny, mletí masa nebo míchání třeného těsta na dort, Assistent září i při plnění těch nejtěžších kuchyňských úkolů. 

Kuchyňský robot Assistent

Kuchyňský robot Assistent

Miska cukroví a šálek kávy u Robotického mixéru

Kuchařka pro vašeho Assistenta

Robot Assistent vám zpříjemní vaření, ať už připravujete jídlo pro sebe či pro celou vaši rodinu. Hněte, šlehá, míchá a s dalším příslušenstvím namele dokonce i maso nebo pomůže s přípravou domácích těstovin. Hledáte kulinářskou inspiraci? Stáhněte si naši kuchařku plnou skvělých receptů a uvařte spolu s Assistentem ty největší lahůdky.  

Ponorný mixér vytváří luxusně vypadající čokoládovo-pěnový dort s malinovým přelivem

Od teď vaříte vy!

Každý den můžete doma bez námahy připravovat jídlo v profesionální kvalitě. Společnost Electrolux již 90 let spolupracuje s renomovanými restauracemi na celém světě a díky tomu zdokonaluje a modernizuje své spotřebiče. To vše za cílem dosáhnout co nejlepší chuti. Připravili jsme receptové hody, které vám pomohou objevit, co všechno můžete dělat s výrobky z kolekce Masterpiece™.