Objevte

Příprava jídla

Zapojte kreativitu

Bez fantazie, dobrých nápadů a odvahy experimentovat by v kuchyni byla nuda. Máte chuť zažít víc? Spotřebiče Electrolux posunou vaši kreativitu do nových dimenzí a promění vaření v zábavu. Nechte se inspirovat, zkoušejte nové kombinace chutí a servírujte svým nejbližším skvělá jídla, na která budou s láskou vzpomínat.

Seznamte se s kolekcí Masterpiece™

Kompletní kolekce mixérů Masterpiece™
ČISTÝ DESIGN

Díky prvotřídním materiálům a elegantnímu zpracování se stane mixér z kolekce Masterpiece ozdobou vaší kuchyně.

Čistý design ovládacího panelu kuchyňského robota

Představujeme kolekci Masterpiece™

Kolekce Masterpiece™ je inspirována nejlepšími šéfkuchaři z celého světa. Každý mixér disponuje důmyslnými prvky, které představují vylepšení v jakékoli kuchyni.Třeba titanové nože TruFlow®, které jsou maximálně silné a odolné a můžete s nimi znovu a znovu sekat, drtit i zpěňovat i ty nejhouževnatější přísady.

 

Stolní mixér na kuchyňské lince

Přesné mixování,
maximum chuti

S naším stolním mixérem si vychutnáte smoothie nápoje nabité přirozenými přírodními chutěmi. Díky naší důmyslné konstrukci PowerTilt® a pomalejšímu motoru zůstává ovoce při mixování chladné, na rozdíl od vysokootáčkových mixérů, které při rozmělňování přísad zvyšují svou teplotu. Lépe se tak uchovají přírodní živiny syrového ovoce a zeleniny. Zároveň také nedochází k drcení semínek, takže se nemusíte obávat jejich hořké chuti ve vašem nápoji.

Čerstvě připravený nápoj smoothie z listové zeleniny ve skleněné nádobě s brčkem

Seznamte se s kolekcí Expressionist

Různé malé spotřebiče z řady Expressionist
Přehledné ovládání

Spotřebiče z této řady jsou vybaveny přehledným ovládáním, které vám usnadní přípravu lahodné kávy i křupavých toustů přesně podle vaší chuti.

Expressionist

Představujeme kolekci Expressionist

Dejte každodennosti nový rozměr. Tato řada spotřebičů s důmyslnými a inovativními funkcemi vám pomůže zdokonalit každodenní přípravu jídla a dodat jí správný šmrnc. Přináší vám luxus přesnosti a snadného ovládání, takže máte přípravu vždy dokonale pod kontrolou – ať už se jedná o stupeň propečení vašeho toustu nebo přesnou teplotu vody pro ten nejlahodnější čaj.

Kroková regulace teploty a funkce OneCup Turbo™ pro rychlou přípravu jednoho šálku.

Toustovač s extra velkými otvory, který vám umožňuje navolit si míru propečení pečiva.

Seznamte se s kuchyňskými roboty Assistent

Kuchyňský robot Assistent
Přizpůsobivý pomocník

Potřebujete ušlehat pevný sníh z bílků nebo umíchat vláčné těsto? Navolte si jednu z 10 rychlostí pro perfektní výsledky.

Assistent

Představujeme kuchyňské roboty Assistent

Kdykoliv potřebujete více než dvě ruce, kuchyňský robot Assistent vám nabídne 1000W motor, který zvládne všechno náročné šlehání a mixování za vás. Ať jde o hnětení těsta na chleba nebo těstoviny, mletí masa nebo míchání třeného těsta na dort, Assistent září i při plnění těch nejtěžších kuchyňských úkolů. 

Kuchyňský robot Assistent

Kuchyňský robot Assistent

Kuchyňský robot Assistent

Máte chuť zažít víc?

Inspirace od foodblogerů

Inspirujte se od milovníků jídla

Tři blogy, pětice kuchařů, stovky receptů a tisíce fotek, nad kterými se sbíhají sliny. Mariku, Jirku, Terezu, Janu a Štěpána spojuje láska k jídlu a chuť dělit se s ostatními o recepty, tipy a nápady, jak proměnit vaření v kreativní zábavu. Nechte se inspirovat a nahlédněte přímo do jejich kuchyně. Jak si poradí s úkolem připravit tradiční jídla trochu jinak?

Miska cukroví a šálek kávy u Robotického mixéru

Kuchařka pro vašeho Assistenta

Robot Assistent vám zpříjemní vaření, ať už připravujete jídlo pro sebe či pro celou vaši rodinu. Hněte, šlehá, míchá a s dalším příslušenstvím namele dokonce i maso nebo pomůže s přípravou domácích těstovin. Hledáte kulinářskou inspiraci? Stáhněte si naši kuchařku plnou skvělých receptů a uvařte spolu s Assistentem ty největší lahůdky.  

Ponorný mixér vytváří luxusně vypadající čokoládovo-pěnový dort s malinovým přelivem

Od teď vaříte vy!

Každý den můžete doma bez námahy připravovat jídlo v profesionální kvalitě. Společnost Electrolux již 90 let spolupracuje s renomovanými restauracemi na celém světě a díky tomu zdokonaluje a modernizuje své spotřebiče. To vše za cílem dosáhnout co nejlepší chuti. Připravili jsme receptové hody, které vám pomohou objevit, co všechno můžete dělat s výrobky z kolekce Masterpiece™.