Připojte se přes wifi

Jednoduše to zapojte, připojte k vašemu wifi routeru a je hotovo. Nemusíte instalovat žádnou SIM kartu a nejsou žádné náklady navíc, protože náš Wifi ControlBox používá již existující wifi signál pro spojení s vaším chytrým telefonem přes naši aplikaci.

Kdekoliv, kdykoliv, jakkoliv

Kontrolujte, sledujte a udržujte perfektní klima ve vašem domově bez toho, abyste tam vůbec museli být. Vše co potřebujete, je chytrý telefon, kterým můžete ovládat klima v různých pokojích zvlášť, stejně tak můžete přizpůsobovat a ukládat vaše nastavení.

Pouhým dotekem prstu

Ciťte se ve svém domově přesně tak, jak si přejete. Nastavte teploty a rychlosti větráků v různých pokojích dálkově a kontrolujte, jestli se teplota nedostane moc vysoko nebo nízko. Aplikace je také vytvořená pro budoucnost - když si aktualizujete systém, můžete aktualizovat i aplikaci.

Snadná a beznámahová instalace

Dejte diskrétní Wifi ControlBox do stejného pokoje jako je vaše klimatizace a oni budou komunikovat pomocí ifračervených signálů. Je jednoduché připevnit ControlBox na strop nebo stěnu, nebo ho umístit na rovný povrch jako je stolek nebo skříň. Poté ho jednoduše zapojíte a nastavíte přes naší aplikaci ve vašem chytrém telefonu.

Technická specifikace

Klíčová specifikace
Dokumenty k výrobku
Specifikace
Ostatní
  • PNC: 900 169 054
Obrázek zobrazující kuchyni

Co myslíš?

Pomozte nám s vylepšováním našich spotřebičů

Vaše názory nám pomáhají se zlepšovat a ostatním zákazníkům pomáhají s výběrem spotřebiče. K zahájení recenze zadejte počet hvězdiček.

Napište recenzi

Vítejte. Toto je váš prostor. Podělte se s námi o svůj názor. Každá zpětná vazba se počítá.

Poskytněte recenze jako host níže nebo se přihlaste a zanechte recenzi

Toto se zobrazí vedle vaší recenze

{{ props.errorNickname }}

K potvrzení vaší recenze potřebujeme vaši e-mailovou adresu.

Zákaznické recenze by se měly zaměřovat především na kvalitu, design a hodnotu spotřebiče. Pro zpětnou vazbu týkající se služeb, zásilky nebo instalace kontaktujte Zákaznické služby. Každá recenze projde před zveřejněním na tomto webu schválením. Další informace naleznete v našich pokynech pro vytvoření recenze.

Odsouhlaste, prosím, podmínky

Velice vám děkujeme za vaši recenzi

Zkontrolujte si vaši schránku ohledně potvrzovacího e-mailu.

Podpora

tools-circle-electrolux

Potřebujete pomoci?

Na naší stránce podpory si můžete přečíst rady a tipy a získat pokyny, které vám pomohou váš problém rychle vyřešit.

cart-circle-elux

Koupit náhradní díly

Vyberte si originální náhradní díly na našem e-shopu a my vám je doručíme až domů.

speech-bubbles-circle-electrolux

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete s čímkoli poradit nebo chcete objednat servis, jsme tu pro vás. Můžete nám zavolat nebo poslat zprávu.

Mějte svůj spotřebič pod kontrolou

Zaregistrujte svůj spotřebič Electrolux a získejte snadný přístup k manuálům, nákupním informacím, zárukám a servisu - kdybyste je někdy potřebovali. Získáte také přístup k návodům, díky kterým se naučíte, jak co nejlépe používat naše spotřebiče.

Zaregistrovat spotřebič Electrolux