Detaily produktu

Představujeme Sáčkový vysavač 300 – náš dosud nejkompaktnější vysavač, který nabízí účinné vysávání při každém tahu.  S příslušenstvím prakticky uloženým v těle spotřebiče a hubicí DustPro jste vždy vybaveni pro bezchybně čisté podlahy.

Benefity

Účinné vysávání prachu na všech typech podlah

Zjednodušte si úklid pomocí tohoto účinného a uživatelsky přívětivého vysavače. Nová hubice Dust Pro v kombinaci se silným sacím výkonem zajišťuje skvělé odstraňování prachu a nečistot bez ohledu na typ podlahy.

Vysávání bez přerušení

S ergonomickým designem, velkými kolečky a dosahem vysávání 7,5 metru můžete snadno manévrovat na všech površích a kolem nábytku. Pokryjte větší plochu, aniž byste jej museli zapojovat do různých elektrických zásuvek

Hygienicky čistší domácnost

Systém vysoké filtrace je schopen filtrovat až 99,99 %* částic o velikosti 1 mikronu jemného prachu a roztočů a zanechá tak čistší vzduch v domácnosti.

*Na základě interních testů filtrace mikročástic prachu o velikosti 0,3–10 mikronů podle normy IEC62885-2:2021, 5.14 s použitím standardních částic písku/prachu.

Snadné uložení příslušenství v těle spotřebiče

S tímto snadno ovladatelným vysavačem bude vysávání hračka. Díky své kompaktní velikosti se dokonale hodí do každé domácnosti a díky příslušenství, které je pohodlně uloženo v těle spotřebiče, budete mít vše, co potřebujete, přímo na dosah ruky.

Udržitelná volba

Sáčkový vysavač 300 a jeho hlavní hubice jsou vyrobeny až z 31 % z recyklovaného plastu*.

*Bez dalšího příslušenství​

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone