Objevte

Kolekce Green™

Vysavač UltraOne Green

Vysavač UltraOne™ Green

Koberce, staré dřevěné podlahy, dlaždice, beton – každá místnost v domě má svůj vzhled a z něj vyplývající potřeby. Z toho důvodu je vysavač UltraOne™ Green koncipován tak, aby při plnění různých úkolů zanechával co nejmenší ekologickou stopu. Stane se spolehlivým přítelem, který vaší domácnosti vždy dopřeje tichý, důkladný, ale hlavně úsporný úklid.

Vysavač UltraSilencer Zen Green

Vysavač UltraSilencer™ Zen Green

Nedovolte, aby vysávání narušovalo život ve vaší domácnosti. Vysavač UltraSilencer™ Zen Green představuje uvědomělou volbu pro domácnosti, kde má klid stejnou hodnotu jako mimořádná čistota – hladina hluku je totiž blízká naprostému tichu (58 dB). Vysavač řeší vaše každodenní potřeby šetrně, a to vůči planetě i vašim uším.

Elegantní vysavač PowerForce Green

Vysavač PowerForce™ Green

Výkonný, ale elegantní. Pokročilý, ale snadno ovladatelný. Vysavač PowerForce™ Green z recyklovaného plastu vám pomůže s jakýmkoli typem podlahy. Kolečka jsou uzpůsobena k otáčení o 360°, takže si můžete při vysávání ve všech možných směrech klidně i zatančit.

 

Vysavač SilentPerformer Cylonic Green od firmy Electrolux

Vysavač SilentPerformer Cyclonic™ Green

Péče o domácnost by vám neměla narušovat běžný život. S vysavačem SilentPerformer Cyclonic™ Green můžete klidně pokračovat v telefonním hovoru. S využitím jeho bezsáčkového výkonu vysajete prach z nábytku i podlah a můžete se pak těšit z čistého a příjemného prostředí, které myslí i na alergiky.

Výkonný, ale zároveň tichý vysavač SilentPerformer Green od firmy Electrolux

Vysavač SilentPerformer™ Green

Nedovolte prachu komplikovat vám život v domácnosti. Vysavač SilentPerformer™ Green je šetrný vůči alergikům, je vyroben z recyklovaného plastu a dosáhnete s ním do každého rohu a na každou polici. Není třeba mít obavy z hluku, protože vysavač SilentPerfomer™ Green je tichý pomocník, který je vám vždy po ruce.

Lithiová baterie HD TurboPower

Vysavač disponuje nejvýkonnější baterií v dané třídě, která na jedno nabití vydrží až 60 minut provozu. 

Vysavač UltraPower Green

Vysavač UltraPower Green je vyroben z 50% z recyklovaných plastů a je vybaven funkcí nabíjení s automatickým vypnutím pro úsporu energie. Je proto ideálním pomocníkem při pohotovém úklidu pro každého, komu záleží na životním prostředí.