Domov podle vašich představ

Domov podle vašich představ

Čistý prostor, čistá mysl

Vyberte si vysavač podle svého životního stylu. Otevřete okna, pusťte si hudbu a proměňte úklid na svoji malou chvilku terapie.

Vysavače značky Electrolux

 • 1
  Tiché vysavače

  Udělejte si z vysávání chvilku pro sebe. Pusťte si hudbu, zavolejte rodině, srovnejte si myšlenky. Naše tiché a výkonné vysavače vás při tom rušit nebudou.

 • 2
  Robotické vysavače

  Neztrácejte čas vysáváním. Náš šikovný robotický vysavač zvládne svoji práci perfektně i bez vaší přítomnosti. Vy můžete být kdekoliv, zatímco on pracuje za vás.

 • 3
  Tyčové vysavače

  Tyčové vysavače jsou připravené na okamžitou akci i několikrát za den. Mějte ho vždy poruce a už vás nikdy nerozhodí žádná pavučina, prach ani rozsypaná hlína.

Vysávejte chytře: Prohlédněte si naše nejnovější vysavače

PURE D9: Nejlepší vysavač, jaký jsme kdy vyrobili

Vyzkoušejte si dokonale pohodlné a bezproblémové vysávání se systémem FlowMotion™. Systém zahrnuje kolečka Easy-roll velikosti XL a hubici s patentovaným designem pro tiché vysávání. Technologie PureFlow zaručuje nekompromisní sací výkon. Kolečka XL Easy-roll a hubice s kuličkovým ložiskem tvoří perfektně sladěný tandem, který s vámi bude vždy držet krok. Pohybují se totiž v dokonalém souladu a umožňují bezproblémový pohyb vysavače. S pouhými 69 dB můžete navíc v tichosti uklízet kdykoliv.

MotionSense: Dokonalá čistota bez námahy

Robotický vysavač MotionSense™ vynaloží maximální úsilí, aby přeměnil vaši domácnost na útulný a čistý prostor, do kterého se budete těšit. Můžete se spolehnout, že výborně zapadne do vaší domácnosti a sladí se s vaším životním stylem. Díky svému revolučnímu tvaru a extra velkému kartáči pro mimořádně důkladné vysávání sa stane oblíbeným interiérovým kouskem.

PURE i9: On pracuje za vás

Robotický vysavač Pure i9 zajistí vždy perfektní úklid – nezávisle na tom, kde se právě nacházíte. Díky systému 3D Vision System™ zdolá Pure i9 všechna zákoutí vaší domácnosti a hravě odstraní veškeré nečistoty. Funkce PureFlow a výkonné lithiové baterie vnesou do vašeho domova dokonalou čistotu. Pomocí mobilní aplikace budete mít vysavač pod kontrolou, ať jste kdekoliv.

Staráme se o pohodlí vašich blízkých

Když domácí mazlíčci zanechají ve vaší domácnosti stopy, buďte připraveni s kolekcí AnimalCare Collection™. Obsahuje řadu vysavačů navrhnutých speciálně pro majitele domácích zvířat, která si spolehlivě poradí s chlupy i špínou. Mějte znovu radost z čistých koberců a vychutnávejte si osvěžující a hezčí prostředí. K dispozici máte vysokou sací sílu a antialergenní filtry.

Zajímavé novinky, rady a tipy

Inspirace do vašeho mailboxu

Pravidelně vám přinášíme informace o novinkách, soutěžích i probíhajících akcích. Přihlaste se k odběru, aby vám nic z toho neuniklo.