Domov podle vašich představ

Čistý prostor, čistá mysl

Vyberte si vysavač podle svého životního stylu. Otevřete okna, pusťte si hudbu a proměňte úklid na svoji malou chvilku terapie.

Vysavače značky Electrolux

 • 1
  Tiché vysavače

  Udělejte si z vysávání chvilku pro sebe. Pusťte si hudbu, zavolejte rodině, srovnejte si myšlenky. Naše tiché a výkonné vysavače vás při tom rušit nebudou.

 • 2
  Robotické vysavače

  Neztrácejte čas vysáváním. Náš šikovný robotický vysavač zvládne svoji práci perfektně i bez vaší přítomnosti. Vy můžete být kdekoliv, zatímco on pracuje za vás.

 • 3
  Tyčové vysavače

  Tyčové vysavače jsou připravené na okamžitou akci i několikrát za den. Mějte ho vždy poruce a už vás nikdy nerozhodí žádná pavučina, prach ani rozsypaná hlína.

Vysávejte chytře: Prohlédněte si naše nejnovější vysavače

PURE F9: Nová éra ve vysávání

Od podlahy po strop i místo prachovky. Náš nový tyčový vysavač Pure F9 si ve vaší domácnosti poradí se vším. Díky flexibilní hlavní jednotce a vytahovací hadici s ním můžete vysávat prach z nábytku nebo čalounění, bez problémů se s ním dostanete až ke stropu nebo pod nábytek. Absence kabelu, nízká hmotnost a ergonomický design jsou zárukou snadného a pohodlného manévrování i ve výškách. Na jedno nabití zvládne Pure F9 uklidit až 80 m2.

Ergorapido 3 v 1: Pro alergiky i majitele domácích mazlíčků

Akumulátorový vysavač Ergorapido 3 v 1 byl stvořený pro rychlé a pohodlné vysávání. Lithiová baterie je nejvýkonnější ve svojí třídě. Spolu s nejmodernější elektronikou zvyšuje výkon vysavače o 20 % a prodlužuje výdrž vysavače až na 45 minut. Patentovaný rotační kartáč Brush Roll Clean™ sesbírá vlasy, vlákna a chlupy a jednoduchým sešlápnutím pedálu zajistí jejich uvolnění a okamžité odsátí do nádoby na prach.

PURE D9: Nejlepší vysavač, jaký jsme kdy vyrobili

Vyzkoušejte si dokonale pohodlné a bezproblémové vysávání se systémem FlowMotion™. Systém zahrnuje kolečka Easy-roll velikosti XL a hubici s patentovaným designem pro tiché vysávání. Technologie PureFlow zaručuje nekompromisní sací výkon. Kolečka XL Easy-roll a hubice s kuličkovým ložiskem tvoří perfektně sladěný tandem, který s vámi bude vždy držet krok. Pohybují se totiž v dokonalém souladu a umožňují bezproblémový pohyb vysavače. S pouhými 69 dB můžete navíc v tichosti uklízet kdykoliv.

Šňůra vysavače UltraSilencer Zen, která prochází několika místnostmi

UltraSilencer Zen: Nejtišší vysavač od Electroluxu

Objevte svůj vnitřní klid při vysávání s naším nejtišším vysavačem. Díky svému impozantnímu výkonu a dosahu zvládne vysát celou vaši domácnost s minimálním úsilím a narušením klidu. Vysávání s vysavačem UltraSilencer™ Zen je tiché, ale zároveň neuvěřitelně účinné – pro ten nejpohodlnější úklid.

PURE i9: On pracuje za vás

Robotický vysavač Pure i9 zajistí vždy perfektní úklid – nezávisle na tom, kde se právě nacházíte. Díky systému 3D Vision System™ zdolá Pure i9 všechna zákoutí vaší domácnosti a hravě odstraní veškeré nečistoty. Funkce PureFlow a výkonné lithiové baterie vnesou do vašeho domova dokonalou čistotu. Pomocí mobilní aplikace budete mít vysavač pod kontrolou, ať jste kdekoliv.

MotionSense: Dokonalá čistota bez námahy

Robotický vysavač MotionSense™ vynaloží maximální úsilí, aby přeměnil vaši domácnost na útulný a čistý prostor, do kterého se budete těšit. Můžete se spolehnout, že výborně zapadne do vaší domácnosti a sladí se s vaším životním stylem. Díky svému revolučnímu tvaru a extra velkému kartáči pro mimořádně důkladné vysávání sa stane oblíbeným interiérovým kouskem.

Staráme se o pohodlí vašich blízkých

Když domácí mazlíčci zanechají ve vaší domácnosti stopy, buďte připraveni s kolekcí AnimalCare Collection™. Obsahuje řadu vysavačů navrhnutých speciálně pro majitele domácích zvířat, která si spolehlivě poradí s chlupy i špínou. Mějte znovu radost z čistých koberců a vychutnávejte si osvěžující a hezčí prostředí. K dispozici máte vysokou sací sílu a antialergenní filtry.

Zajímavé novinky, rady a tipy

Inspirace do vašeho mailboxu

Pravidelně vám přinášíme informace o novinkách, soutěžích i probíhajících akcích. Přihlaste se k odběru, aby vám nic z toho neuniklo.