Objevte

Chladničky s mrazničkou FreshPlus

Zapojte kreativitu

Bez fantazie, dobrých nápadů a odvahy experimentovat by v kuchyni byla nuda. Máte chuť zažít víc? Spotřebiče Electrolux posunou vaši kreativitu do nových dimenzí a promění vaření v zábavu. Nechte se inspirovat, zkoušejte nové kombinace chutí a servírujte svým nejbližším skvělá jídla, na která budou s láskou vzpomínat.

Uchovejte své oblíbené chutě

Zajistěte svým potravinám delší a chutnější život. Naše technologie TwinTech® využívá dva chladicí systémy, které vaše přísady udržují v ideální vlhkosti a teplotě. Vzduch ve vaší chladničce je tak regulován s ohledem na maximální čerstvost. Naproti tomu je oddělený vzduch ve vaší mrazničce suchý a zabraňuje tak námraze.

Čerstvost na každé polici

Uchovávejte své potraviny plné chuti po delší dobu, ať je umístíte kamkoli. Se systémem MultiFlow získáte vynikající čerstvost vepředu, vzadu, nahoře i dole. Zachovává ve vaší chladničce rovnoměrnou teplotu a vlhkost a zajišťuje účinný průtok vzduchu kolem vašich potravin. Až je budete potřebovat, budou stále lahodné. Nebudete už tedy muset žádné potraviny vyhazovat.

Steak z čerstvého lososa před pečením a po něm
Technologie TwinTech®

Chladničky s mrazničkou FreshPlus uchovají všechny vaše potraviny čerstvé po delší dobu.

Detailní snímek chladničky Electrolux FreshPlus s potravinami na každé polici

Výjimečná čerstvost

Vychutnejte si rybu, která chutná tak, jako byste ji právě vytáhli. Nikoli z moře, ale z vaší ledničky. Chladničky s mrazničkou FreshPlus mají samostatný oddíl, kde se uchovávají potraviny při nižších teplotách, což je ideální pro maso a ryby. Vaše pokrmy jsou uchovávány při správné teplotě a vy tak získáte jejich nejlepší chutě.

Uchovávejte potraviny po svém

V nové chladničce Electrolux CustomFlex je místo pro každou přísadu a každý pokrm. Jedinečný systém skladování potravin si můžete upravit libovolným způsobem pomocí zásuvek a polic, které lze snadno přemisťovat a optimalizovat tak prostor a přístup k potravinám. Pro svěží nápady i chutě.

Čerstvě připravená porce salátu z chladničky s mrazničkou Electrolux s technologií TwinTech

Salát, jak ho neznáte

Připravujte saláty, které svou čerstvostí nadchnou každého, a zapomeňte na mdlé a neduživé salátové listy. Objemná zásuvka CrispFresh uchovává vaše ovoce a zeleninu při ideální skladovací vlhkosti a teplotě a chrání tak jejich chuť a strukturu. Je skutečně prostorná, takže i když nakoupíte větší množství potravin, máte jistotu, že až je budete potřebovat, budou stále lahodné.

Máte chuť zažít víc?

Inspirujte se od milovníků jídla

Tři blogy, pětice kuchařů, stovky receptů a tisíce fotek, nad kterými se sbíhají sliny. Mariku, Jirku, Terezu, Janu a Štěpána spojuje láska k jídlu a chuť dělit se s ostatními o recepty, tipy a nápady, jak proměnit vaření v kreativní zábavu. Nechte se inspirovat a nahlédněte přímo do jejich kuchyně. Jak si poradí s úkolem připravit tradiční jídla trochu jinak?