Motor Invertor

Prodloužená záruka

na invertor motor


Co je invertor motor?

Tichý, efektivní a spolehlivý

V klasickém motoru přenášejí elektřinu na rotor uhlíky, které se používáním opotřebovávají. Vzniká pak nežádoucí tření, které snižuje účinnost motoru, zvyšuje hluk a také způsobuje rychlejší stárnutí spotřebiče. Pro chod invertorového motoru nejsou žádné uhlíky třeba. Je elektronicky řízený přímo, což umožňuje plynulou regulaci i hladký chod. Spotřebiče s invertorovými motory tak dosahují skvělých výsledků – jsou tiché, spolehlivé a mají delší životnost. Jak invertor motor funguje?

Inspirovali jsme se u profesionálních spotřebičů, které využívají invertorových motorů, aby obstály v náročných provozech. Nyní si můžete dopřát jejich výhody přímo u vás doma. 


Prodloužená záruka na invertor motor

Na spotřebiče s invertor motorem vám navíc nabízíme prodlouženou záruku v délce 10ti let. Platí pro spotřebiče z těchto produktových řad: myčky na nádobí, pračky, sušičky a pračky se sušičkou.

Podmínky pro uplatnění záruky

  • Zakupte v období od 1. 12. 2012 až do odvolání u prodejců domácích spotřebičů značky Electrolux spotřebič z uvedených produktových kategorií s motorem typu invertor.
  • Spotrebič nejdéle do tří měsíců od zakoupení zaregistrujte prostřednictvím našeho registračního formuláře.
  • Získáte tak certifikát prodloužené desetileté záruky.
  • Registrace prodloužené záruky platí pouze pro prvního majitele spotřebiče.
  • Spotřebič je nutné reklamovat ihned po zjištění vady v autorizovaném servisním středisku.
  • Úplné znění certifikátu k 10leté záruce najdete zde.
Zaregistrujte spotrebič


Objevte více s Electroluxem

Šetrná péče o prádlo

Nebojte se prát i to nejjemnější prádlo. Systém UltraMix smíchá prášek a vodu ještě před přidáním do prádla, a zabrání tak vzniku nežádoucích skvrn.

Poznejte UltraCare Eco

Vždy svěží kuchyně

Seznamte se naším sortimentem odsavačů par a vyberte si takový model, který bude nejlépe vyhovovat vašemu stylu vaření i vaší kuchyni.

Zjistěte více o odsavačích

Čisté nádobí bez práce

Od křehkého skleněného nádobí po ty nejšpinavější hrnce – do myččky RealLife® můžete naskládat jakékoli nádobí a perfektně se o ně postará. 

Objevte myčku nádobí RealLife®

 
Poslat příteli

Odeslat více přátelům

Náhled e-mailu Ahoj, myslím, že toto by tě mohlo zajímat

Zavřít