Speciální nabídky & akce

Připravili jsme pro vás řadu zajímavých nabídek, ať už jsou to peníze zpět, exkluzivní bonus, či prodloužená záruka, které můžete získat ke svým domácím spotřebičům Electrolux.

Získejte až 19 000 Kč zpět

Budoucnost patří těm, co myslí na přírodu. Naše spotřebiče jsou energeticky úsporné a díky chytrým funkcím a inovativním technologiím umožňují neplýtvat potravinami, uvařit doma stejně chutně jako v té nejlepší restauraci a pečovat o oblečení tak, aby vydrželo co nejdéle ve skvělé kondici.

Šetřete nejen přírodu, ale i peníze. Za nákup vybraných spotřebičů nyní získáte až 19 000 Kč zpět.

Nabídka platí od 1. 5. do 30. 6. 2023.

Výkonný vysavač pro snadný úklid

Akce byla ukončena dne 31. 5. 2023

Vysavače zakoupené do 31. 5. 2023 v rámci akce cashback je nutné do 10 dnů od nákupu zaregistrovat v účtu MyElectrolux. V sekci Mé bonusy vyberte nabídku Cashback a postupujte podle instrukcí, které obdržíte e-mailem. 
Při splnění všech podmínek a po ověření správnosti zadaných údajů budou peníze odeslány do 30 dnů na uvedený bankovní účet.

Získejte dárek podle svých představ

  • Pokud jste si zakoupili kombinaci jakékoliv trouby, indukční varné desky a myčky z akčního letáku, můžete získat čističku vzduchu Flow A3 nebo sadu hrnců Kolimax.
  • Pokud jste si zakoupili kombinaci jakékoliv trouby, indukční varné desky, myčky a chladničky z akčního letáku, může získat sadu hrnců Kolimax + plech EasyClean nebo čističku vzduchu Flow A3 + plech EasyClean.
  • Zaregistrujte svůj nákup a vyberte si dárek.
  • Letáková nabídka platí od 1. 1. 2023 u vybraných kuchyňských studií.

Rozšířené záruky

U vybraných modelů spotřebičů Electrolux nabízíme rozšířenou záruku 10 let na motor, invertorový motor nebo motor ÖKOInvertor a 5 let na motor truhlicových mrazniček.

Otevřete si cestu k dalším výhodám a odměnám

Zaregistrujte svůj nový spotřebič Electrolux a získejte nejen přístup k důležitým informacím a službám na míru pro váš spotřebič. Pokud navíc napíšete recenzi, můžete vyhrát ponorný mixér Create.

Kurzy vaření v multifunkčních parních troubách zdarma

  • Kupte si u vybraných prodejců multifunkční parní troubu Electrolux.
  • Zaregistrujte si svůj spotřebič zde.
  • A získejte exkluzivní kurz vaření v hodnotě 2500 Kč.

Inspirace do vaší knihovny

Multifunkční parní trouba rozšíří vaše kuchařské možnosti. Abyste se s novou troubou mohli lépe seznámit a vyzkoušet její funkce, můžete se inspirovat v kuchařce, kterou vám zdarma přidáme k nákupu. Najdete v ní originální recepty na předkrmy, hlavní chody i dezerty, abyste mohli připravit skvělé kompletní menu.