Průvodce nákupem

Vyberte si sušičku podle svých představ

Rovnoměrné sušení, dokonalá péče

CycloneCare s technologií 3DSense poskytuje vašemu oblečení špičkovou péči. Sušte jemné hedvábné košile bez obav z poškození nebo pohodlné vlněné svetry a objemné vrstvené bundy bez zbytkové vlhkosti. V unikátní sušičce, která se šetrně postará o celý váš šatník.

Chrání funkčnost, zachovává vzhled*

*Zachovává vzhled a tepelnou izolaci péřových bund, až o 30 % lepší výsledky než při sušení na vzduchu.

DelicateCare® – váš styl zůstane zachován

Naše technologie DelicateCare® upravuje teplotu a pohyb bubnu tak, aby vyhovovaly konkrétním materiálům. Tato speciální péče chrání vaše oblečení, dokonce i vlněné svetry si zachovají svůj tvar a voděodolné bundy neztratí svou funkci.

Sušičky řady 800 jsou efektivnější a energeticky úspornější. Technologie tepelného čerpadla dokáže lépe využít vytvořené teplo a umožňuje sušit při nižších teplotách. Bez obav tak můžete sušit i jemné tkaniny, které by se jinak srazily.

Menší spotřeba energie také znamená menší zátěž pro životní prostředí.

Řekněte ne mačkání a ztrátě tvaru

Vlna bude méně pomačkaná ve srovnání se sušením na plocho.

Nyní můžete sušit i ten nejjemnější svetr. Technologie DelicateCare® upravuje pohyby bubnu až k úplnému zastavení, aby zbytečným otáčením nedocházelo k mačkání. Proto můžete sušit i kousky určené výhradně k ručnímu praní.

Šetrné sušení zabraňuje opotřebení materiálů, a vaše oblečení vám tak vydrží dlouho ve skvělé kondici.

 

Obnovuje voděodolnost

Lepší než sušení na vzduchu.

Technologie DelicateCare® kontroluje teplotu a pohyb bubnu a tím maximálně chrání funkční vlastnosti materiálů, a dokonce obnovuje voděodolnost. Sušení s DelicateCare® je pro outdoorové oblečení prokazatelně lepší než sušení na vzduchu.

GentleCare® – déle jako nové

Naše technologie GentleCare® suší oblečení při poloviční teplotě než běžné bubnové sušičky, takže nikdy nebude vystavené zbytečnému teplu. Tím výrazně šetří spotřebu energie a čas a prádlo si déle udrží svou kvalitu.

Efektivní filtrační systém

Unikátní filtrační systém EcoFlow zajišťuje efektivní cirkulaci vzduchu uvnitř sušičky. Vyjímatelný filtr jednoduše opláchnete pod tekoucí vodou a je okamžitě připravený na další várku prádla k sušení! Ideální filtrace vzduchu EcoFlow tak udržuje sušičku v perfektní kondici.

Perfektní sušení při poloviční teplotě*

Technologie GentleCare® u sušiček Electrolux série 700 v kombinaci s tepelným čerpadlem umožňuje sušit při nižších teplotách a efektivněji využívá vytvořené teplo. Sušení je tak šetrnější a úspornější a vaše oděvy nebudou nikdy vystaveny zbytečně vysokým teplotám. Sušička tak intuitivně snižuje opotřebení prádla, uchovává je v dobré kondici a ponechává barvy jasné a zářivé.

Všechny modely sušiček série 700 patří do nejlepší energetické třídy A+++.

* Srovnání s teplotou při vstupu vzduchu do bubnu u běžných sušiček.

Woman reflection in mirror

SensiCare® – pro každodenní sušení

Nová generace našich sušiček řady 600 chrání vaše oblečení proti přesušení. Technologie SensiCare® okamžitě reaguje na množství vloženého prádla a měří aktuální vlhkost náplně. Podle toho automaticky upravuje délku sušení tak, aby bylo co nejefektivnější a nejšetrnější. Výsledkem je kratší čas sušení, menší opotřebení materiálů a nižší spotřeba energie. Bez kompromisů. 

Oblečení déle jako nové

Technologie SensiCare® využívá speciální senzory pro detekci úrovně vlhkosti v každé náplni a podle toho upravuje délku sušení. To znamená, že ani ta nejmenší náplň se nebude sušit zbytečně dlouho.

Speciální sušicí funkce „Jemné“ umožňuje sušit i ty nejchoulostivější kousky vašeho šatníku. Program u zvoleného cyklu automaticky sníží teplotu, aby cyklus sušení byl co nejšetrnější. Vlákna prádla se během sušení nenamáhají a nepodléhají zbytečnému opotřebení.

Objevte naše sušičky

Vyberte si z naší nabídky tu správnou sušičku pro své potřeby.

Naše řady

Objevte naše sušičky a najděte model, který bude nejlepší pro váš domov.

 • CycloneCare - 3DSense
 • DelicateCare
 • GentleCare
 • SensiCare
 • DelicateCare
 • GentleCare
 • SensiCare

Electrolux EcoLine

Naše nejlepší v energetické třídě A+++ – šetří zdroje a zároveň prodlužují životnost oděvů

Sušičky Electrolux EcoLine jsou naše energeticky nejúčinnější sušičky s nejlepším hodnocením ve své třídě A+++. Ušetří až o 68 % více energie než tradiční sušičky*. Sušení při nízké teplotě chrání i ty nejchoulostivější materiály, jako je vlna či hedvábí, před sražením.

Energeticky úsporné

Sušičky Electrolux řady 700 a 800 využívají technologii tepelného čerpadla, která může ve srovnání s kondenzačními sušičkami ušetřit až 40 % energie.

Sušte chytře díky technologii SensiCare®, která zajišťuje optimální spotřebu energie tím, že každý cyklus přizpůsobí velikosti náplně. Vyberte si spotřebič s invertorovým motorem, který je šetrnější k bubnu a ventilátoru a prodlužuje životnost vaší sušičky.

Očekávejte kratší sušicí programy a vždy precizní výsledky.

Rozměry sušičky

Prvním krokem při výběru bubnové sušičky je zjistit, jak velký prostor máte k dispozici. Sušička vyžaduje přívod elektrické energie, podívejte se tedy, kde máte nejbližší zásuvku. Pokud máte v místě instalace i odpad, můžete odvést kondenzát přímo do odpadu, jinak využijete nádobky na kondenzát.

 • Šířka 60 cm – prostor vhodný pro standardní sušičku

Alternativním řešením je umístit sušičku na pračku, pokud máte standardní pračku s předním plněním. K bezpečné a rychlé instalaci slouží spojovací mezikus s praktickou výsuvnou policí pro odkládání nebo skládání prádla.

TIP: Nemáte dostatek místa? Zvažte koupi pračky kombinované se sušičkou.

Sušení jemných materiálů a vlny

Naše nejpokročilejší bubnové sušičky Electrolux jsou uzpůsobeny pro 93 % všech typů tkanin s delikátními programy pro směsi, syntetiku, džínovinu, bavlnu, vlnu, hedvábí, prachové peří, krajky a další jemné prádlo.

 • Dark blue delicates
  Vlna a hedvábí

  Náš program pro vlnu je certifikovaný společností Woolmark a výsledky sušení jsou srovnatelné se sušením na plocho. Péče je tak šetrná, že se vám už žádný svetr nesrazí.

  Hedvábné blůzky usušené v sušičkách Electrolux nebudou tolik zmačkané jako při sušení na vzduchu. 

 • Waterdrops on dark blue fabric
  Outdoor

  Vaše funkční bunda zůstane sezónu co sezónu jako nová. Program Outdoor obnovuje voděodolnost a má prokazatelně lepší výsledky než sušení na vzduchu.

 • Blue down jacket
  Péřová bunda

  Tento program chrání vzhled a funkčnost péřových bund. Ve srovnání se sušením na vzduch zachová o 30 % lepší tepelný komfort.

 • Duvet in hamper
  Ložní prádlo

  Přikrývky mohou být obtížně sušitelné. Proto jsme navrhli program pro péči o objemné prádlo, jako jsou peřiny nebo povlečení.

Spolu tvoří pár

Naše spotřebiče spolu krásně ladí. Chcete-li mít harmonický interiér, instalujete vedle sušičky také pračku Electrolux.


Two machines

Vedle sebe i nad sebou

Nemáte dostatek prostoru, abyste umístili pračku a sušičku vedle sebe? Využijte náš spojovací mezikus a postavte je na sebe. Instalaci zvládnete sami a bez jakéhokoliv upevňování. Nožičky sušičky jsou zafixovány do mezikusu, a tím je zabráněno nežádoucímu pohybu sušičky na pračce. Výsuvná police s hloubkou výsuvu 34 cm je praktickým pomocníkem při skládání nebo odkládání prádla. Její maximální nosnost je 15 kg.

Instalační mezikus je vyroben pro modely předem plněných praček s minimální hloubkou 540 mm.

Ušetřete místo a čas

Sušení na sušáku vyžaduje více prostoru než sušení v bubnové sušičce. Bubnové sušičky Electrolux jsou také mnohem rychlejší než sušení na vzduchu. Místo toho, abyste věnovali cenný čas věšení a sbírání prádla, užijete si 365 bezproblémových dnů sušení v roce.

Chytré senzory

Sušičky Electrolux řady 600, 700, 800 a 900 disponují technologií SensiCare®. Sensory detekují vlhkost uvnitř materiálů a tomu přizpůsobují délku sušení. Tím šetří čas a energii a chrání oblečení před přesušením.

Certifikace

Certifikace Woolmark je potvrzením společnosti Woolmark Company, že všechny sušičky Electrolux jsou dostatečně šetrné k vlně a jemnému prádlu.

Objevte naše sušičky

Vyberte si z naší nabídky tu správnou sušičku pro své potřeby.

Vybrali jste?
Nebo pokračujte a podívejte se na další řadu.