Chladničky kombinované s mrazákem

Vyberte si chladničku kombinovanou s mrazákem, která bude odpovídat vašim požadavkům a potřebám. Volit můžete mezi rozměrnějším mrazákem nebo větším chladicím oddílem.

Naše energeticky nejúspornější chladničky s mrazničkou

Chladničky s mrazničkou EcoLine jsou naše energeticky nejúspornější modely. Jejich unikátní vnitřní prostor je vyroben z recyklovaného plastu, ovládací panel vás navede na úspornější nastavení a zároveň umožní snížit plýtvání potravinami.*

 • Chladnička s mrazničkou Electrolux
  Až o 28 % méně plýtvání*

  Vaše potraviny jsou chráněny v každém rohu díky technologii Cooling 360°. Chladný vzduch proudí skrze účinné větrací otvory a rovnoměrně cirkuluje uvnitř celého prostoru. Inovativní zadní část z nerezové oceli rychle obnovuje nastavenou teplotu po každém otevření dvířek a tím snižuje plýtvání potravinami až o 28 %*.

 • Speciální zásuvka
  Uchová až 95 % vitamínů**

  Žijte zdravě, žijte lépe. Utěsněná zásuvka GreenZone aktivně udržuje správnou vlhkost a zabraňuje vysychání. Zelenina nevadne a neztrácí cenné minerály.

 • Chladnička s recyklovanými plasty
  Unikátní chladnička s recyklovanými plasty

  Snižujeme dopad na životní prostředí. Představujeme jedinečnou chladničku, jejíž vnitřní část je ze 70 % vyrobena z recyklovaného plastu.

900 MultiChill 0 °C: Flexibilní skladování potravin

Zásuvka na uložení ryb a masa, místo pro rozmrazování potravin nebo uchovávání uvařených jídel či další zásuvka na zeleninu? Vy rozhodněte, co právě potřebujete. Chladnička MultiChill 0 °C se přizpůsobí vašim aktuálním potřebám.

Déle chutné potraviny

Představte si chladničku s mrazničkou, ve které potraviny vydrží déle, a navíc si zachovají svoji chuť. Technologie TwinTech® používa systém dvojitého chlazení, který zajišťuje optimální skladování všech potravin při ideální vlhkosti a teplotě. Vlhkost v chladničce je regulována tak, aby potraviny zůstaly čerstvé a svěží a v mrazničce cirkuluje suchý vzduch, aby nedošlo k tvorbě námrazy.

Chladnička s mrazničkou s TwinTech®

Chladnička s mrazničkou s TwinTech®

 • Technologie TwinTech® zajišťuje ideální úroveň vlhkosti vzduchu, aby potraviny zůstaly čerstvé co nejdéle.
 • Potraviny si uchovají svěžest a konzistenci mnohem déle díky nezávislým systémům chlazení vzduchu.
 • Díky technologii NoFrost není nutné spotřebič odmrazovat.

Mění se podle vašich potřeb

Objevte maximální flexibilitu se šikovnou mrazničkou CustomFlex®. Jedinečný skladovací systém si snadno přizpůsobíte svým potřebám. Zásuvky a přihrádky můžete lehce přemisťovat a vytvořit tak optimální chladicí prostor, přehledný a perfektně zorganizovaný.

Mraznička se systémem CustomFlex®

 • Unikátní skladovací systém se přizpůsobí vašim potřebám.
 • Můžete použít stejné přihrádky jako v chladničce CustomFlex pro ještě větší flexibilitu.
 • Šikovné skladovací řešení pro každý den.

Nové ikony výkonu chlazení

A) Nový QR kód k naskenování pomocí chytrého telefonu

B) Třída energetické účinnosti

C) Roční spotřeba energie (kilowatthodina/rok)

D) Součet objemů oddílů pro mražení

E) Součet objemů oddílů pro chlazení a bezmrazového prostoru

F) Emise hluku šířeného vzduchem

*V porovnání s chladničkami 500 ColdSense na základě externích testů délky poživatelnosti měkkého sýra a vařené šunky skladovaných na polici. Výsledky se mohou lišit v závislosti na typu potravin. Odhadované potenciální snížení plýtvání potravinami pouze na základě výkonu spotřebiče, nikoliv chování uživatelů.

**Na základě externího testu zachování vitamínu C v borůvkách po 11 dnech v zásuvce GreenZone.

My přinášíme čerstvost, vy jí dodáte chuť

Základem skvělé chuti jsou kvalitní a čerstvé suroviny. Chladničky s mrazničkou FreshPlus přicházejí s technologií, která déle uchová čerstvost a chuť vašich potravin.