Pračky kombinované se sušičkou

Pračky kombinované se sušičkou

Pračka kombinová se sušičkou šetří váš čas i místo ve vaší domácnosti. Poskytne vám stejnou péči jako dva samostatné spotřebiče a přitom se velmi snadno ovládá. Stačí stisknout jediné tlačítko, a pak už se jen těšit z dokonale čistého a měkkého prádla.

Oblečení vyprané, usušené a ošetřené v jednom cyklu

Technologie UltraCare se perfektně postará o jemné prádlo. Šetrně vypere, důkladně ošetří a jemně usuší každé vlákno, aby si vaše stylové kousky oblečení zachovaly svůj vzhled a hebkost mnohem déle.

PerfectCare 800 s technologií UltraCare

PerfectCare 800 s technologií UltraCare

  • Technologie UltraCare nejprve smíchá prací prostředek a potom i aviváž s vodou, a tím zjišťuje rychlejší, efektivnější praní a účinnější působení aviváže.
  • Technologie DualCare zajišťuje jemnou péči o prádlo při správné teplotě a s optimálním pohybem bubnu.
  • Technologie SteamCare se systémem FreshScent kombinuje jemnou páru s vůní pro rychlé osvěžení jemného oblečení.
An Electrolux induction hob with a 90 day money back guarantee

Prodloužená záruka na invertor motor

  • Kupte si v období od 1. 12. 2012 až do odvolání u prodejců domácích spotřebičů značky Electrolux spotřebič z vybraných produktových kategorií s motorem typu invertor.
  • Spotrebič nejdéle do tří měsíců od zakoupení zaregistrujte prostřednictvím našeho registračního formuláře.
  • Získáte tak certifikát prodloužené desetileté záruky.

Vyplňte recenzi a můžete vyhrát mixér

Koupili jste si některý z našich spotřebičů? Až ho doma zapojíte a vyzkoušíte, vyplňte nám prosím recenzi. Zajímá nás, jak vám naše spotřebiče pomáhají zvládat každodenní péči o vaši domácnost. A zajímá to i ostatní, kteří o koupi teprve uvažují. Každého recenzenta zařadíme do pravidelného losování o fitness mixér PerfektMix.

Dvojitá péče, polovina místa

Dopřejte si dokonalou péči o oblečení s našimi kombinovanými pračkami se sušičkou. Ušetří vám čas, energii i prostor a přitom poskytnou stejně prvotřídní výkon jako v případě dvou samostatných spotřebičů.