Kurzy vaření

Kurzy vaření

Exkluzivní kurzy vaření

v multifunkčních parních troubách

Příprava jídla v páře je jedním ze aktuálních gastronomických trendů. Pára dokáže zvýraznit přirozenou texturu, chuť a barvu surovin, ale především uchovat v jídle cenné vitamíny. Chcete se naučit připravovat vynikající pokrmy, na jaké jste zvyklí z nejlepších restaurací? Zúčastněte se našeho kurzu vaření.

Využívejte páru k vaření, pečení i grilování

Poznejte přednosti parní trouby

Zvažujete pořízení multifunkční parní trouby? Na našich kurzech si troubu můžete vyzkoušet. Pokud se rozhodnete pro koupi, vrátíme vám kurzovné. Pokud již multifunkční parní troubu vlastníte, zdarma vás naučíme, jak ji ovládat a naplno využít její přednosti. Zcela zdarma si navíc můžete stáhnout kuchařku s lahodnými recepty a tipy, jak na vaření v páře.

Kurz vaření v parních troubách v pohodlí domova

Pokud dáváte přednost online vzdělávání, nabízíme vám možnost videokurzu* s Jiřím Hilgartem, který vás provede přípravou několikachodového menu a naučí vás používat vaši multifunkční parní troubu na maximum.

Co budeme vařit:

  • Pečené kuře s domácím chlebem
  • Lososa s bramborem, zeleninou a petrželovým tvarohem
  • Vepřovou panenku s romanescem
  • Kynuté knedlíky s omáčkou z bílého vína a meruňkového džemu

Kromě toho se můžete těšit na:

  • Dárkové karty v hodnotě 1 000 Kč na nákup surovin

  • Slevový kód v hodnotě 25% do našeho e-shopu, abyste si mohli doplnit výbavu pro vaření v páře

Jak získat videokurz:

Zaregistrujte svůj nový spotřebič do svého účtu.

V e-mailu s potvrzením registrace naleznete odkaz na registraci do kurzu vaření, kde si zvolte v poli „termín kurzu“ ONLINE KURZ.

Akce se vztahuje na tyto modely multifunkčních parních trub řady 900 SteamPro a 800 SteamBoost.

*Videokurz je náhradou za fyzickou účast na kurzu vaření.

Zúčastněte se kurzu vaření

Užijte si kurz vaření zdarma

K nákupu multifunkční parní trouby získáte kurz vaření v hodnotě 3 000 Kč. Máte možnost si zvolit kurz online s Jiřím Hilgartem nebo osobní účast na jednom z našich kurzů, které vedou profesionální kuchaři.

Zvažujete pro a proti? Přijďte si troubu vyzkoušet

Multifunkční parní trouba má řadu předností. Zaujala vás, ale s koupí stále váháte? Navštivte náš kurz vaření a objevte její benefity osobně!

Pokud si následně do 3 měsíců zakoupíte multifunkční parní troubu zařazenou do akce, peníze za kurz vám vrátíme. Zvýhodněná cena kurzu je 1 900 Kč a zahrnuje i případnou účast vašeho doprovodu.

Co říkají na kurz jeho absolventi?

Zvažujete účast na kurzu? Podívejte se, jak se jeho náplň líbila těm, kteří ho už navštívili. Získáte tak představu o tom, jestli pro vás bude kurz s profesionálním šéfkuchařem a jeho radami a tipy přínosný a na co se zde můžete těšit. 

Trouba SteamPro

Trouba SteamPro umožňuje vaření, pečení, grilování i vakuové vaření. Čistí se sama párou a disponuje zabudovanou sondou.

Trouba SteamPro

Vyberte si tu pravou

Nalézt mezi parními troubami Electrolux tu pravou je pro vás snadné. Trouba SteamBoost je skvělá na pečení masa a moučných jídel. S troubou SteamCrisp můžete kombinovat tradiční horkovzdušné pečení a pokročilé parní funkce a získáte tak více delikátních kombinací. A SteamPro, naše nejlepší parní trouba, vám nabízí všechny funkce trouby SteamCrisp a navíc funkce vakuového vaření pro dosažení lahodných výsledků.

Inspirujte se našimi recepty

Žádný nápad? Kuchařka vám poradí, co připravit

Multifunkční parní trouba vám umožní vařit, péct i grilovat ty nejlepší pokrmy – od šťavnaté ryby, přes hovězí steak a gratinované brambory, až po buchty s tvarohem. Profesionální kuchaři ji vytvořili na míru vám i vaší nové troubě.

Lahodné recepty pro multifunkční parní trouby

Lámete si hlavu s tím, co uvaříte k obědu nebo slavnostní večeři svým nejbližším? Nechte se inspirovat našimi recepty, proměňte vaření v zábavu a užívejte si momenty s těmi, které máte nejradši.