Kurzy vaření

Exkluzivní kurzy vaření

V multifunkčních parních troubách

Příprava jídla v páře je jedním ze aktuálních gastronomických trendů. Pára dokáže zvýraznit přirozenou texturu, chuť a barvu surovin, ale především uchovat v jídle cenné vitamíny. Chcete se naučit připravovat vynikající pokrmy, na jaké jste zvyklí z nejlepších restaurací? Zúčastněte se našeho kurzu vaření.

Kurz vaření v parních troubách v pohodlí domova

Pokud místo školy vaření dáváte přednost online vzdělávání, nabízíme vám možnost uvařit si s Jiřím Hilgartem prostřednictvím videokurzu*. Provede vás přípravou několikachodového menu a naučí vás používat vaši multifunkční parní troubu na maximum.

Co budeme vařit:

  • Pečené kuře s domácím chlebem
  • Lososa s bramborem, zeleninou a petrželovým tvarohem
  • Vepřovou panenku s romanescem
  • Kynuté knedlíky s omáčkou z bílého vína a meruňkového džemu

Kromě toho se můžete těšit na:

  • Voucher v hodnotě 1 000 Kč na nákup surovin v kamenných prodejnách Tesco
  • Dárkový certifikát s 25% slevou do našeho e-shopu, abyste si mohli doplnit výbavu pro vaření v páře

*Videokurz je náhradou za fyzickou účast na kurzu vaření.

Více informací a registrace

Zúčastněte se kurzu vaření

Užijte si kurz s odborníky zdarma

K nákupu multifunkční parní trouby získáte milou a praktickou pozornost – voucher na kuchařský kurz pro 1 osobu v hodnotě 2 500 Kč. Využít ho můžete na návštěvu speciálního kurzu, kde se naučíte, jak v nové troubě vykouzlit lahodná jídla.

Zvažujete pro a proti? Přijďte si troubu vyzkoušet

Multifunkční parní trouba má řadu předností. Zaujala i vás, ale s koupí stále otálíte? Navštivte náš kurz vaření a objevte její benefity osobně!

Pokud si následně do 3 měsíců zakoupíte multifunkční parní troubu zařazenou do akce, peníze za kurz vám vrátíme. Zvýhodněná cena kurzu je 1 900 Kč a zahrnuje i případnou účast vašeho doprovodu.

Co říkají na kurz jeho absolventi?

Zvažujete účast na kurzu? Podívejte se, jak se jeho náplň líbila těm, kteří ho už navštívili. Získáte tak představu o tom, jestli pro vás bude kurz s profesionálním šéfkuchařem a jeho radami a tipy přínosný a na co se zde můžete těšit. 

Užijte si přípravu jídla v multifunkčních parních troubách

Poznejte přednosti parní trouby

Využití páry k vaření, pečení i grilování je aktuální gastronomický trend. Pára zvýrazní texturu, chuť a barvu surovin, aniž by jídlo připravila o cenné vitamíny. Chcete se naučit, jak na vynikající pokrmy jako z luxusních restaurací?

Zvažujete pořízení multifunkční parní trouby? Na našich kurzech si troubu můžete vyzkoušet a vystavit ji zátěžovému testu. Pokud se rozhodnete pro koupi, vrátíme vám kurzovné. Pokud již multifunkční parní troubu vlastníte, zdarma vás naučíme, jak ji ovládat a naplno využít její přednosti. Zcela zdarma si navíc můžete stáhnout kuchařku s lahodnými recepty a tipy, jak na vaření v páře.

Trouba SteamPro

Trouba SteamPro umožňuje vaření, pečení, grilování i vakuové vaření. Čistí se sama párou a disponuje zabudovanou sondou.

Trouba SteamPro

Vyberte si tu pravou

Nalézt mezi parními troubami Electrolux tu pravou je pro vás snadné. Trouba SteamBoost je skvělá na pečení masa a moučných jídel. S troubou SteamCrisp můžete kombinovat tradiční horkovzdušné pečení a pokročilé parní funkce a získáte tak více delikátních kombinací. A SteamPro, naše nejlepší parní trouba, vám nabízí všechny funkce trouby SteamCrisp a navíc funkce vakuového vaření pro dosažení lahodných výsledků.

Inspirujte se našimi recepty

Žádný nápad? Kuchařka vám poradí, co připravit

Multifunkční parní trouba vám umožní vařit, péct i grilovat ty nejlepší pokrmy – od šťavnaté ryby, přes hovězí steak a gratinované brambory, až po buchty s tvarohem. Profesionální kuchaři ji vytvořili na míru vám i vaší nové troubě.

Lahodné recepty pro multifunkční parní trouby

Lámete si hlavu s tím, co uvaříte k obědu nebo slavnostní večeři svým nejbližším? Nechte se inspirovat našimi recepty, proměňte vaření v zábavu a užívejte si momenty s těmi, které máte nejradši.