Vítejte v chytré domácnosti Electrolux

S chytrými spotřebiči Electrolux vás budou každodenní povinnosti bavit. Dosáhnete s nimi lepších výsledků snadno a bez námahy, ať už jde o péči o prádlo nebo vaření. Objevte naše spotřebiče s konektivitou a užívejte si bezstarostnou, chytřejší domácnost.

Chytře propojená domácnost

Spotřebiče s konektivitou zpříjemňují každodenní úkoly a zvyšují vaše pohodlí. S nimi dosáhnete lepších výsledků snadno a bez námahy, ať už jde o péči o prádlo nebo vaření. Pro ještě větší zážitek z konektivity jsme se spojili se značkou Google. Objevte naše spotřebiče s konektivitou a užívejte si bezstarostnou, chytřejší domácnost.

 

Zhlédnout video >

Kategorie

Kuchyně

Připojte své spotřebiče k aplikaci My Electrolux Kitchen a využijte je na maximum. Pomocí aplikace můžete svou troubu, varnou desku nebo myčku ovládat pohodlně na dálku. Nebo využijte Google Assistant a služby dalších partnerů a získejte pomoc v domácnosti na míru. To vše na vás čeká v aplikaci My Electrolux Kitchen.

Péče o oblečení

Propojte své spotřebiče s aplikací My Electrolux a dopřejte svému oblečení péči na míru. V aplikaci máte k dispozici všechny naše odborné znalosti, můžete si přizpůsobit prací cykly, získat doporučení, jak prát konkrétní materiál, nebo dostávat upozornění, až bude prádlo vyprané. Svého osobního poradce pro praní a sušení tak máte vždy na dosah ruky.

Péče o domácnost

Užijte si čistou domácnost díky našim čističkám vzduchu, klimatizacím a vysavačům s konektivitou. Využijte také naši nejnovější možnost a ovládejte své spotřebiče hlasem díky Googlu. Pohodlně se posaďte a relaxujte, naše spotřebiče se mezitím postarají o váš domov.

Google a Google Play jsou ochranné známky společnosti Google LLC.


My Electrolux Kitchen app on phone

Chytrá řešení pro vaši kuchyni

Připojte své spotřebiče k aplikaci My Electrolux Kitchen a využijte je na maximum. Pomocí aplikace můžete svou troubu, varnou desku nebo myčku ovládat pohodlně na dálku. Nebo využijte služby Google Assistant a dalších partnerů a získejte pomoc v domácnosti na míru. To vše na vás čeká v aplikaci My Electrolux Kitchen.

Stáhnout v App Store ›

Stáhnout na Google Play ›

Trouby s konektivitou

Aplikace My Electrolux Kitchen pro trouby

Užijte si pečení ještě více s aplikací My Electrolux Kitchen. Nyní můžete troubu ovládat na dálku z aplikace nebo svým hlasem. Díky programům CamCook® a Assisted Cooking si už dokonce nemusíte pamatovat ani správnou teplotu trouby, a přesto bude vše dokonale upečené.

Varné desky s konektivitou

Aplikace My Electrolux Kitchen pro varné desky

Využijte varnou desku na maximum připojením k aplikaci My Electrolux Kitchen. S aplikací můžete ovládat odsavač par integrovaný ve varné desce, dostávat upozornění, že je čas vyměnit jeho filtr, nebo získat tipy pro úsporu energie. Stáhněte si ji nyní a začněte vařit naplno.

Myčky nádobí s konektivitou

Aplikace My Electrolux Kitchen pro myčky nádobí

Propojte myčku nádobí s aplikací a myjte své nádobí chytře a udržitelně. Aplikace vám poradí s údržbou spotřebiče i výběrem správného programu podle náplně, času a úrovně znečištění. Také vám doporučí, kdy myčku zapnout a snížit tak náklady na energii.

 • Google assistant
  Hlasové ovládání spotřebiče

  Užijte si bezdotykové ovládání spotřebiče Electrolux pomocí služby Google Assistant.

  Zjistit více

 • Ikona připojeno
  Využijte svůj spotřebič na maximum

  Objevte zážitek z vaření bez námahy díky službám našeho partnera.

  Zjistit více

Stáhnout aplikaci My Electrolux Kitchen


Woman sitting in sofa with phone

Péče o prádlo na dosah ruky

Propojte své spotřebiče s aplikací My Electrolux Care a dopřejte si praní bez zbytečné námahy. Upravte si nastavení a programy na míru svým potřebám a zvyklostem. To vše ve vašem chytrém telefonu.

Stáhnout v App Store ›

Stáhnout na Google Play ›

Hlasové ovládání spotřebiče

Užijte si bezdotykové ovládání spotřebiče Electrolux pomocí služby Google Assistant.

Aplikace My Electrolux Care

S aplikací My Electrolux Care ovládáte pračku nebo sušičku ze svého chytrého telefonu na dálku. Chytrý poradce vám nabídne odborné rady, jak co nejlépe pečovat o vaše oblečení. Specifická nastavení pro často prané oblečení si můžete uložit do oblíbených.

Dálkové ovládání

S aplikací My Electrolux Care můžete spustit praní a kontrolovat jeho průběh kdekoli. Stačí v aplikaci vybrat preferovaný prací cyklus a stisknout symbol Wi-Fi. Tím se aktivuje režim dálkového spuštění. Během cyklu bude aplikace zobrazovat stav na obrazovce telefonu a upozorní vás na skončení programu. S aplikací My Electrolux Care budete mít své prádlo plně pod kontrolou.

Poradce pro péči

Pečujte o své oblečení chytře. V aplikaci My Electrolux Care jednoduše zvolte typ tkaniny, barvu a stupeň znečištění, aplikace vám doporučí nejlepší program a automaticky ho nastaví i na pračce. S intuitivní funkcí chytrého poradce, která vždy doporučí nejlepší program, bude vaše oblečení vypadat déle jako nové.

Spotřebiče s konektivitou

Jedinečná technologie ColourCare chrání barvy i materiál vašeho oblečení. Díky filtrované vodě je prací prostředek účinnější a odstraní všechny skvrny i při nízkých teplotách.

Stáhnout aplikaci My Electrolux Care

 • Checklist icon
  Co je k tomu potřeba

  ✓ Apple: Telefon nebo tablet. Minimálně iOS 8.0 nebo novější.
  ✓ Android: Telefon nebo tablet: Minimálně Android 4.0.3 nebo novější.
  ✓ Wi-Fi: 802.11 b/g/n @ 2,4GHz s WEP, WPA nebo WPA2 AES/TKIP s připojením k internetu.
  ✓ Ujistěte se, že je signál v místě, kde bude spotřebič instalovaný, dostatečně silný.
  ✓ V případě, že je toto místo vzdálené od Wi-Fi routeru, možná bude třeba použít síťový extender.

 • Favourite icon
  Vaše oblíbené

  Uložte si do oblíbených prací cykly, které používáte nejčastěji, a přizpůsobte si praní svým potřebám. Můžete si uložit také programy doporučené poradcem. Až 6 pracích a 6 sušicích programů tak budete mít vždy po ruce a ušetříte čas při péči o pravidelně nošené oděvy.

Lepší péče s aplikací Electrolux

Spotřebiče s konektivitou zpříjemní každodenní úkoly a zvýší vaše pohodlí. Dosáhnete s nimi lepších výsledků snadno a bez námahy, ať už jde o péči o prádlo, nebo vaření. Pro ještě větší využití konektivity jsme se spojili se značkou Google. Objevte naše spotřebiče s konektivitou a užije si bezstarostnou, chytřejší domácnost. Ovládejte, sledujte a automatizujte úkoly. Odkudkoliv.

Stáhnout v App Store ›

Stáhnout na Google Play ›

Funkce

Automatizace rutinních úkolů

AUTOMATIZACE

Naplánujte si pravidelný úklid a jednotlivé činnosti automatizujte. V aplikace jednoduše nastavíte režim vysávání, oblast a čas spuštění robotického vysavače. Pro čistější vzduch naplánujte pravidelné spuštění čističky vzduchu.

Mějte vše plně pod kontrolou

OVLÁDÁNÍ NA DÁLKU

Spusťte spotřebič, zkontrolujte průběh jeho práce nebo změňte jeho nastavení. A to i když nejste doma.

Ovládejte jen svým hlasem s Google Assistant

HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ

Máte plné ruce práce? Žádný problém. Se službou Google Assistant můžete ovládat spotřebiče hlasem. Stačí jen promluvit. Pohodlně se usaďte a relaxujte, o čistotu ve vaší domácnosti se postarají naše spotřebiče.

Google a Google Play jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Péče o podlahu

Mějte svého robota pod kontrolou

V aplikaci Electrolux můžete sledovat, jak robot přejíždí z místnosti do místnosti. Můžete ho také poslat uklidit prostory, které jste včera vynechali, nebo které chcete uklidit právě teď. Nevyčerpávejte se úklidem. Jednoduše sledujte a kontrolujte vysávání v aplikaci Electrolux.

Spotřebiče s konektivitou

V mobilní aplikaci můžete nastavit oblast vysávání i harmonogram úklidu, i když nejste doma. Navigační systém vybavený laserem a kamerou mapuje místnost, skenuje polohu nábytku a předmětů a tomu přizpůsobuje trasu vysávání. Pohyb vysavače po domácnosti je tak mimořádně bezpečný a efektivní.
Uklízejte odkudkoli. Robotický vysavač 600 vám umožňuje naplánovat si čas úklidu a sledovat jeho postup pomocí mapy úklidu. To vše prostřednictvím naší intuitivní aplikace.

Péče o vzduch v domácnosti

Zlepšete si kvalitu vzduchu v interiéru

S aplikací Electrolux si zajistíte čistý vzduch v domácnosti jedním kliknutím. Budete mít přehled o kvalitě vzduchu v různých místnostech, dostávat informace, kdy je třeba čističku zapnout nebo kdy už ji lze vypnout a celý proces můžete sledovat v reálném čase. Aplikace vás také informuje o životnosti filtrů, abyste je mohli včas vyměnit.

Stáhněte si aplikaci Electrolux