Konektivita
Konektivita

Vítejte v chytré domácnosti Electrolux

S našimi chytrými spotřebiči zvládnete vše ve vaší domácnosti ještě mnohem lépe! Chutné recepty s návody posunou vaše vaření na vyšší úroveň a díky tipům a péči na míru bude vaše oblečení vypadat déle svěží. Díky konektivitě můžete své spotřebiče ovládat na dálku, zadávat hlasové povely, sledovat průběh činnosti a mnohem více. I mimo domov tak budete mít vše plně pod kontrolou.

Hands in bowl and Google Assistant on countertop

Chytře propojená domácnost

Spotřebiče s konektivitou vám přinesou zcela nové zážitky a více pohodlí při plnění vašich každodenních úkolů. Skvělých výsledků tak dosáhnete s mnohem menším úsilím.

Objevte naše smart spotřebiče – pro čistou a útulnou domácnost bez námahy.

Kuchyně

Užijte si lahodnější jídlo, rozšiřte své obzory s parní troubou a využijte své kuchyňské spotřebiče na maximum díky aplikaci My Electrolux Kitchen. Pomůže vám s registrací spotřebičů, najdete v ní spoustu informací a služeb na míru, propojí vás s odborníky ze společnosti Electrolux, stáhnete si manuály, návody a mnoho dalšího.

Útulný domov

Vraťte se vždy do dokonale uklizené domácnosti – objevte robotický vysavač s tak pokročilou technologií, že můžete vysávat odkudkoli.

Inteligentní řešení pro vaši chytrou kuchyň

Propojte své chytré spotřebiče Electrolux a vychutnejte si naplno nové zážitky. Díky našim spotřebičům s konektivitou budou vaše každodenní úkoly snazší a pohodlnější.

V aplikaci My Electrolux Kitchen můžete využít služeb našich partnerů, jako je Google Assistant, Innit nebo Smarter, a získat individuální poradenství nebo možnost vzdáleného ovládání vašich spotřebičů. 

Cesta k chytré kuchyni

Když si vyberete Electrolux, kupujete více než jen spotřebič. Naše aplikace s inovativními funkcemi se stane vaším průvodcem a pomůže vám dosáhnout skvělé chuti.

Inspirujte se našimi recepty a pozvedněte své kulinářské dovednosti na vyšší úroveň prostřednictvím našich partnerů. Svůj kuchyňský spotřebič s konektivitou můžete propojit s aplikací Innit a přes Google Assistent ovládat hlasem, když máte právě špinavé ruce.

Plánujte své nákupy a skladujte čerstvé potraviny se Smarter FridgeCam – vždy tak budete mít přehled, co máte a kdy se blíží konec trvanlivosti. Už žádná překvapení a méně plýtvání jídlem.

Aplikace My Electrolux Kitchen

Pokud vlastníte kuchyňský spotřebič Electrolux s konektivitou, stáhněte si aplikaci My Electrolux Kitchen. Najdete zde spoustu užitečných informací a funkcí včetně snadné registrace spotřebičů. Aplikace funguje také jako dálkové ovládání vašich spotřebičů, můžete sledovat průběh jejich činnosti nebo ukládat vaše oblíbené recepty.

Vychutnejte si nové zážitky při vaření.  

Stáhnout aplikaci My Electrolux Kitchen

Hlasové ovládání vašeho spotřebiče

Užijte si hands-free ovládání vašeho spotřebiče Electrolux pomocí Google Assistant.

Spotřebiče s konektivitou

Stáhněte si aplikaci Wellbeing z App Store nebo Google Play.

Více pohody s chytrými spotřebiči

Naše čističky vzduchu, klimatizace nebo vysavače s funkcí konektivity posouvají péči o domácnost na vyšší úroveň. Řekněte jednoduše „Hey Google“ a začněte ovládat spotřebiče svým hlasem. Pohodlně se tedy usaďte a relaxujte, o čistotu vašeho domova je postaráno.

Google a Google Play jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Sledujte svého robota

V aplikaci můžete sledovat, jak se pohybuje z místnosti do místnosti, měnit trasu jeho úklidu nebo ho poslat vyčistit jeden konkrétní prostor. Aplikace Pure i vám umožní dosáhnout čisté podlahy pomocí snadného nastavení.

Skutečně autonomní úklid

Aplikace Pure i je zcela flexibilní. Svůj robotický vysavač můžete ovládat i během úklidu nebo jen zpovzdálí sledovat jeho práci. Naplánujte mu pravidelný úklid, ať už jednou týdně důkladné vysávání celé domácnosti, nebo každodenní bleskové odstranění chlupů z vašeho milovaného mazlíčka. Robotický vysavač se maximálně přizpůsobí vašim potřebám a vy se tak pokaždé vrátíte do čistého.

  • Dálkové ovládání

    Ovládejte svůj robotický vysavač i během úklidu.

  • Kontrola

    Dohlížejte na jeho práci odkudkoliv.

  • Harmonogram úklidu

    Naplánujte si pravidelný denní i týdenní úklid.

Udržujte svěží vzduch ve své domácnosti

S aplikací Electrolux Wellbeing vyčistíte vzduch ve své domácnosti jedním kliknutím. Sledujte kvalitu vzduchu v různých místnostech, dohlížejte na průběh čištění v reálném čase a mějte životnost filtrů pod kontrolou, abyste je neměnili dříve, než je potřeba.

Příjemná teplota za každého počasí

Klimatizace upravuje teplotu v místnosti podle vašich představ. Chcete si dopřát útulný večer nebo svěží ráno? Jednoduše v aplikaci vyberte požadovanou teplotu a klimatizace se o vše postará. Pokud se počasí v průběhu dne změní, přizpůsobte si nastavení tak, abyste se vrátili do tepla nebo vás naopak přivítal příjemný chládek.