Žehličky

Žehličky

Zbavte své oděvy pomačkání pomocí jedné z našich šetrných a účinných žehliček. Zajistěte své žehličce dlouhou životnost díky modelům s funkcí automatického čištění.

Pro váš bezchybný vzhled

Naše nové žehličky a parní stanice se postarají o perfektně vyžehlené prádlo. Speciální programy zajišťují optimální teplotu a úroveň napařování pro jakoukoliv tkaninu. Program Outdoor dokonce obnovuje voděodolnost funkčních materiálů. Posviťte si na každý záhyb s jistotou, že máte správnou teplotu. Patentovaná technologie PrecisionCare™ rozsvítí přední světlo přesně v okamžiku, kdy žehlicí plocha dosáhla požadovaného stupně. 

Vyplňte recenzi a můžete vyhrát mixér

Koupili jste si některý z našich spotřebičů? Až ho doma zapojíte a vyzkoušíte, vyplňte nám prosím recenzi. Zajímá nás, jak vám naše spotřebiče pomáhají zvládat každodenní péči o vaši domácnost. A zajímá to i ostatní, kteří o koupi teprve uvažují. Každého recenzenta zařadíme do pravidelného losování o stolní mixér Explore 7.

Profesionální péče u vás doma

Myslíte si, že své oblečení dokonale vyčistíte pouze v čistírně? Že je praní prádla časově náročné a v pračce ztrácí tvar i barvy? Věřte, že mu můžete dopřát stejně precizní péči i u sebe doma.