Zamilujte si svůj spotřebič. Napište recenzi. Vyhrajte cenu.

Napište recenzi

Vyhrajte mixér

Váš nový spotřebič Electrolux se stal plnohodnotným členem vaší domácnosti. Jak se vám spolu žije? Podělte se s námi o své dojmy a my vás zařadíme do slosování o jeden z našich nejoblíbenějších mixérů PerfektMix. Každý druhý týden náhodně losujeme jednoho šťastného výherce.

Co můžete vyhrát?

Fitness mixér PerfektMix

Smoothie v pohybu

S tímto pomocníkem bude váš den ještě intenzivnější. Díky fitness mixéru PerfektMix připravíte vaše oblíbené smoothie nápoje snadno a rychle. Všechny přísady se mixují přímo v odlehčené přenosné láhvi o objemu 600 ml a vy si tak kdekoli a kdykoli můžete vychutnat svoji dávku zdraví.

Jemně rozmixovaná polévka z mořských plodů
Skvělé polévky

Láhev je odolná vůči teplu a dává možnost volby mezi přípravou hřejivé krémové polévky nebo osvěžujícího nápoje.

Na vašem názoru záleží

Zajímá nás, jaké máte zkušenosti s našimi výrobky. Vaše hodnocení je pro nás velmi cenný zdroj informací, který nám pomáhá vyvíjet stále dokonalejší spotřebiče. Pouhé dva kroky stačí a můžete se stát šťastným výhercem zbrusu nového mixéru.

 

Najděte svůj výrobek
Vyhledávejte prostřednictvím kategorií výrobků v horní navigační liště. Jakmile najdete svůj spotřebič, klikněte na odkaz Napsat recenzi.

Napište recenzi
Nás i ostatní zákazníky zajímá, jestli spotřebič splnil vaše očekávání, pracuje, jak má, a v čem je třeba lepší než jeho předchůdce.

Jak vyhledat model vašeho spotřebiče nebo jeho výrobní číslo?

Číslo modelu nebo výrobní číslo (PNC) najdete na produktovém štítku, kterým je váš spotřebič opatřen. Nemůžete najít produktový štítek? Podívejte se na návod pro jednotlivé spotřebiče.

Děkujeme a hodně štěstí!

Přečtěte si pravidla a podmínky