Zamilujte si svůj spotřebič. Napište recenzi. Vyhrajte cenu.

Napište recenzi

Vyhrajte mixér

Váš nový spotřebič Electrolux se stal plnohodnotným členem vaší domácnosti. Jak se vám spolu žije? Podělte se s námi o své dojmy a my vás zařadíme do slosování o stolní mixér Explore 7. Jednou za 14 dní náhodně losujeme jednoho šťastného výherce.

Co můžete vyhrát?

Stolní mixér Explore 7

Stolní mixér Explore 7

Mixér Explore 7 je příkladem toho, že i doma lze vytvořit nejrůznější pokrmy, polévky, nápoje či salsy na vysoké úrovni. Díky šetrnému nízkootáčkovému mixování při nízké teplotě a 10° náklonu nádoby si ingredience zachovají svou přirozenou barvu i cenné živiny.

Kromě volby rychlosti otáček lze přidat při všech stupních i funkci pulzního mixování, která se zaslouží o ideální texturu každého pokrmu. Společně s náklonem nádoby umožní individuální manipulaci s jednotlivými ingrediencemi. Programy na míru s různými rychlostmi, otáčkami, pauzami a pulzními fázemi se zaslouží o bezchybnou strukturu i chuť.

Salsy

Na vašem názoru záleží

Zajímá nás, jaké máte zkušenosti s našimi výrobky. Vaše hodnocení je pro nás velmi cenný zdroj informací, který nám pomáhá vyvíjet stále dokonalejší spotřebiče. Pouhé dva kroky stačí a můžete se stát šťastným výhercem zbrusu nového mixéru.

Najděte svůj výrobek
Vyhledávejte prostřednictvím kategorií výrobků v horní navigační liště. Jakmile najdete svůj spotřebič, klikněte na odkaz Napsat recenzi.

Napište recenzi
Nás i ostatní zákazníky zajímá, jestli spotřebič splnil vaše očekávání, pracuje, jak má, a v čem je třeba lepší než jeho předchůdce.Jak vyhledat model vašeho spotřebiče nebo jeho výrobní číslo?

Číslo modelu nebo výrobní číslo (PNC) najdete na produktovém štítku, kterým je váš spotřebič opatřen. Nemůžete najít produktový štítek? Podívejte se na návod pro jednotlivé spotřebiče.

Děkujeme a hodně štěstí!

Přečtěte si pravidla a podmínky