Milujte svůj spotřebič. Napište recenzi. Vyhrajte cenu.

Napište recenzi

Vyhrajte cenu

Pokud jste si zamilovali svůj spotřebič Electrolux, napište na něj recenzi a předejte nám ji. My vás poté zapíšeme do slosování, v němž můžete vyhrát jeden z našich nejoblíbenějších mixérů. Šťastného výherce losujeme náhodně každý týden.

Cena

Sportovní mini mixér s přídavnou lahví

Smoothie v pohybu

S touto cenou bude váš den ještě intenzivnější. Se sportovním mini mixérem je příprava nápojů smoothie velmi snadná a vy si tak kdekoli a kdykoli můžete vychutnat svoji dávku zdraví. Vybrané přísady mixujete přímo do odlehčené přenosné lahve o objemu 600 ml. Je to dokonalý společník na cesty, když potřebujete přírodní omlazovací injekci.

Jemně rozmixovaná polévka z mořských plodů
Skvělé polévky

Stejně snadno můžete připravovat i krémové polévky. Lahev je odolná vůči horku a vy tak máte možnost volby mezi hřejivým vývarem a osvěžujícím nápojem.

Na vašem názoru záleží

Chceme vědět, co si o našich výrobcích myslíte. Vaše hodnocení je pro nás velmi cenné a pomáhá nám přicházet se spotřebiči, které si doma zamilujete. Pouhé tři kroky a můžete být šťastným výhercem zbrusu nového mixéru.

Jak napsat recenzi

Sportovní mini mixér
1
Vyberte si svůj výrobek

Vyhledávejte prostřednictvím kategorií výrobků na horní navigační liště na naší domovské stránce. Jakmile najdete svůj výrobek, klikněte na odkaz Napsat recenzi.

2
Vytvořte si vlastní uživatelský účet

Chcete-li napsat recenzi, musíte si vytvořit účet Electrolux. Jeho prostřednictvím můžete psát recenze, registrovat výrobky a získáte přístup k posledním novinkám a aktualizacím.

3
Napište svoji recenzi

Sdělte nám, co si o daném výrobku myslíte. Nezapomeňte uvést, jak výrobek používáte a jak na tom je ve srovnání s vašimi předchozími nákupy.

Děkujeme a hodně štěstí!

Přečtěte si smluvní podmínky