Průvodce nákupem

Najděte si tu nejlepší chladničku s mrazákem přímo pro vás

Skladba potravin

Co budete ve své chladničce uchovávat?

Čerstvé ovoce a zeleninu – vhodné jsou chladničky se zásuvkami na skladování zeleniny. Pokud nakupujete hodně čerstvých potravin, dejte přednost modelu s větším prostorem chladničky a menším mrazákem.

Maso a ryby – modely se zásuvkou Extra Chill udrží maso a ryby déle čerstvé.

Nápoje – zvažte držák na lahve nebo rovnou vestavnou vinotéku. Některé modely disponují také integrovaným výrobníkem ledu.

Zmrazené potraviny – pokud mrazíte rádi a hodně, vyberte si chladničku s co největším mrazícím prostorem.

Kategorie

Jaký typ je nejlepší pro vaši kuchyň?

Volně stojící chladnička s mrazákem - chladicí a mrazicí část má oddělené dveře. Na výběr jsou modely s mrazákem dole i nahoře.  

Vestavná chladnička s mrazákem - ukryjete ji za dveře kuchyňské skříňky. Zvolit můžete samostatnou chladničku a mrazák nebo kombinovaný spotřebič.

TIP: Výška, šířka a hloubka se mohou lišit v závislosti na modelu. Doporučujeme proto prozkoumat všechny možnosti a najít nejvhodnější velikost a styl, které budou nejlépe vyhovovat vašim představám.

Objem

Kapacita chladničky s mrazákem se měří v litrech:


do 200 l – vhodné pro malé domácnosti

200–300 l – vhodné pro střední domácnosti

300–400 l - vhodné pro velké domácnosti


TIP: V lednici vždy ponechte trochu volného prostoru kvůli lepší cirkulaci vzduchu pro efektivnější chlazení.

Vyberte si

Bez ohledu na konkrétní model, chladnička s mrazákem Electrolux udrží jídlo vždy čerstvé!

Nové ikony výkonu chlazení

A) Nový QR kód k naskenování pomocí chytrého telefonu

B) Třída energetické účinnosti

C) Roční spotřeba energie (kilowatthodina/rok)

D) Součet objemů oddílů pro mražení

E) Součet objemů oddílů pro chlazení a bezmrazového prostoru

F) Emise hluku šířeného vzduchem

Řada Flex

Klíčem je flexibilita. Pro nás v Electroluxu je nesmírně důležité, abychom nabízeli řešení, která vám usnadní každodenní úkony v kuchyni. Uspořádejte si kuchyň přesně tak, jak se vám líbí. Zachovejte svěžest potravin, přizpůsobte prostor svým představám, efektivně organizujte věci a mějte vše po ruce. S chladničkou řady Flex je to snadné.

 

 

Místo pro všechno

V chladničce CustomFlex řady 600 má každá potravina své místo. Nastavitelné úložné boxy lze přemisťovat. Od chřestu po borůvky, místo se najde pro všechno. V případě potřeby můžete úložné boxy vyjmout, pro pohodlnější ukládání nebo vyndávání z chladničky.

Chladnička řady 600 CustomFlex®

Chladnička řady 600 CustomFlex®

 • Flexibilní možnosti ukládání se systémem CustomFlex
 • Čerstvé potraviny po dobu nejméně 7 dnů díky technologii TwinTech®
 • NoFrost, navždy bez námrazy
 • Prostor bez kompromisů s MaxiBox
 • čerstvé saláty na podnose
  TwinTech®

  Technologie TwinTech® zajišťuje optimální úroveň vlhkosti v chladničce. Jídlo si zachovává svou čerstvou chuť a strukturu výrazně déle díky oddělenému systému chlazení. Salát i celer si udrží svoji svěžest, takže i po 7 dnech vypadají, jako byste si je právě přinesli z trhu.

 • čerstvá zelenina na krájecím prkénku
  MultiFlow

  Udržujte jídlo čerstvé. Naše technologie cirkuluje studený vzduch a udržuje stabilní teplotu. Tento proces chlazení vytváří lepší podmínky pro skladování potravin a zabraňuje jejich vysychání.

 • zelenina v krabičkách v chladničce
  NoFrost

  Nyní můžete konečně zapomenout na ruční odmrazování. Díky technologii NoFrost a vysokému výkonu se v mrazničce netvoří námraza. 

 • vegetables in freezer
  MaxiBox

  Když je lednička plná jídla, může být velmi obtížné se v ní zorientovat a najít přesně to, co hledáte. Zásuvka MaxiBox poskytuje naprosto jasný přehled o všem, co je uvnitř.

Doporučené modely

Řada Pro

Naše chladničky s mrazákem řady Pro nabízí absolutně ty nejlepší podmínky skladování a kombinují vysoce flexibilní technologie.

 • čerstvá zelenina na prkénku
  Multiflow

  Udržujte jídlo čerstvé. Naše technologie cirkuluje studený vzduch a udržuje stabilní teplotu. Tento proces chlazení vytváří lepší podmínky pro skladování potravin a zabraňuje jeho vysychání.

 • LED-display on refrigerator
  Elektronické dotykové ovládání

  Poskytuje snadný přístup ke všem nastavením a funkcím chladničky. Úprava teploty na LED displeji je hračka.

 • čerstvý salát na podnosu
  TwinTech®

  Technologie TwinTech® zajišťuje optimální úroveň vlhkosti v chladničce. Jídlo si zachovává svou čerstvou chuť a strukturu výrazně déle díky oddělenému systému chlazení. Salát i celer si udrží svoji svěžest, takže i po 7 dnech vypadají, jako byste si je právě přinesli z trhu.

 • zelenina v chladničce
  FlexiShelf

  Se systémem FlexiShelf můžete uspořádat obsah vaší chladničky přesně tak, jak vám to vyhovuje. Pohyblivou skleněnou polici lze zcela nebo z poloviny vyjmout, aby se vytvořil prostor pro vyšší předměty. To znamená, že do chladničky se vejde vše – i ty nejvyšší lahve.

Už žádné odmrazování

Inteligentní systém chlazení TwinTech® No Frost zabraňuje tvorbě námrazy a zároveň udržuje v chladničce správnou vlhkost, která prodlužuje čerstvost potravin a snižuje ztrátu jejich hmotnosti o 60 %.

Chladničky TwinTech® No Frost

Chladničky TwinTech® No Frost

 • Chraňte kvalitní potraviny pomocí systému FreshBox
 • Regulace vlhkosti čerstvých zelených potravin
 • Snadné ovládání pomocí elektronického dotykového panelu
 • salát a ryba v chladničce
  FreshBox

  Zásuvka FreshBox je navržena tak, aby se postarala o jídlo té nejvyšší kvality. Oproti zbytku chladničky je zde nižší teplota, která je zárukou udržení čerstvosti a plné chuti. V této speciální zásuvce uchovávejte maso a ryby odděleně od jiných potravin a v ideálních podmínkách.

 • mražené borůvky a zelenina
  360° chlazení

  Speciálně navržený systém 360° chlazení rychle obnovuje vnitřní teplotu po otevření dveří a zároveň zajišťuje cirkulaci chladného vzduchu do každého rohu chladničky. Pro lepší výkon a vyšší ochranu potravin, zachování jejich textury, čerstvosti a chuti.

Doporučené modely

4,9

4,9 (145 hodnocení)

Poskytněte svým potravinám ochranu, kterou si zaslouží. Cirkulující vzduch pomáhá udržovat konstantní teplotu a zachovávat tak celkovou čerstvost, texturu a živiny. Zatímco zadní panel z nerezové oceli napomáhá tomu, že se po otevření dveří teplota rychle vrátí na nastavenou hodnotu.
4,7

4,7 (24 hodnocení)

Chladnička s mrazničkou TwinTech® No Frost chrání kvalitu potravin. Inteligentní technologie se dvěma nezávislými chladicími systémy. V mrazničce se netvoří námraza a zároveň je udržována ideální vlhkost v chladničce, což brání vysychání jídla. O 60 % méně ztráty hmotnosti vašich potravin.
4,9

4,9 (145 hodnocení)

Poskytněte svým potravinám ochranu, kterou si zaslouží. Cirkulující vzduch pomáhá udržovat konstantní teplotu a zachovávat tak celkovou čerstvost, texturu a živiny. Zatímco zadní panel z nerezové oceli napomáhá tomu, že se po otevření dveří teplota rychle vrátí na nastavenou hodnotu.