Zjistěte více o našich chladničkách kombinovaných s mrazákem

Naše chladničky kombinované s mrazákem vám usnadní zdravé a udržitelné stravování a pomohou chránit to, na čem vám záleží, tj. kvalitu potravin, vaše zdraví a planetu. Ochranu potravin přitom zajišťují trojím způsobem – stabilní teplotou, správnou vlhkostí a utěsněným prostředím.

Udržitelná řešení pro lepší život

Vyvíjíme řešení, která chrání kvalitu potravin a pomáhají vám lépe jíst a méně plýtvat. Snížením emisí CO2 až o 20 % a větším využíváním recyklovaných plastů a materiálů minimalizují naše chladničky dopad na životní prostředí.

 • Čerstvá zelenina
  Až o 20 % méně plýtvání potravinami díky ColdSense

  Změny teploty způsobené otevřením dveří nebo vložením teplého jídla do chladničky poškozují uskladněné potraviny. Senzory ColdSense reagují na jakýkoliv výkyv vnitřního prostředí a rychle upraví teplotu. Chladí o 40 % rychleji než standardní chladničky, čímž snižují riziko znehodnocení potravin.

 • Jablka
  S technologií TwinTech® No Frost zůstávají potraviny o 60 % šťavnatější a méně vysušené

  Díky pokročilé technologii duálního chlazení a nezávislé cirkulaci vzduchu se k chlazení chladničky nepoužívá suchý vzduch z mrazničky jako u standardních chladniček Total No Frost. Systém No Frost v mrazáku navíc zajistí, že ho už nikdy nebudete muset odmrazovat.

 • Zásuvka na zeleninu
  Až 95 % vitamínů zůstane zachováno díky GreenZone

  Utěsněná zásuvka GreenZone udržuje správnou vlhkost. Izolované prostředí chrání ovoce a zeleninu před zvadnutím a ztrátou cenných minerálů.

 • Cooling 360
  Cooling 360° chrání potraviny na každé polici

  Umístěte potraviny do chladničky, kam chcete. Díky stabilní teplotě a vlhkosti v celém prostoru bude jejich kvalita dobře chráněna. Pokročilá cirkulace vzduchu s větracími otvory na zadní stěně umožňuje aktivní šíření chladného vzduchu, který se dostane do každého rohu. O 40 % lepší rozložení teploty než u standardní chladničky bez ventilátoru zajišťuje správné chlazení každé uložené potraviny bez ohledu na to, kde je umístěna.

 • Vakuový úložný box
  Vakuové nádoby snižují plýtvání

  Vakuové nádoby pomáhají udržet správnou vlhkost a tím uchovat šťavnatost a chuť potravin. Takto uskladněné suroviny si také déle zachovají svoji strukturu a barvu. Lze je použít i do mrazničky, kde chrání suroviny před spálením mrazem. U červeného masa může nedostatek kyslíku způsobit jeho zhnědnutí. Je to přirozený proces a není známkou kažení.

 • Displej programu ECO
  Program ECO pro udržitelnější rozhodnutí

  Nechte si poradit s výběrem energeticky úspornějšího nastavení chladničky při zachování optimálního chlazení. ECOMETER ukazuje úroveň spotřeby energie každého nastavení a citlivě vede k volbě šetrnější a úspornější možnosti. Rozhodujte se v zájmu životního prostředí, aniž byste museli slevit z ochrany kvality svých potravin.

Lepší řešení. Lepší budoucnost.

 • Ikona CO2
  Až o 20 % nižší emise CO₂

  Ve srovnání s předchozími modely se naše nová řada spotřebičů pyšní až o 20 %* nižšími emisemi CO2.

 • Bobulové ovoce na polici v chladničce
  Unikátní chladnička z recyklovaného plastu

  Představujeme vám naši jedinečnou kombinovanou chladničku s mrazničkou, jejíž interiér je ze 70 %** vyroben z recyklovaného plastu. Plast z vyřazených chladniček používáme k výrobě nových chladniček a díky této cirkulaci pomáháme snižovat množství odpadu.

   

 • Ikona nulového skládkování
  Nulový odpad při výrobě

  Jsme hrdí na to, že se nám podařilo získat certifikát nulového skládkování v naší výrobě. Znamená to pro nás neustálé hledání příležitostí pro opětovné využití a recyklaci materiálů, omezení energetického využití nerecyklovatelného odpadu a snížení množství odpadu.

* Emise CO₂ vycházejí z použitých materiálů, výrobního procesu a používání spotřebiče. Energetický dopad je srovnáván se základní energetickou třídou F podle hodnocení Università Politecnica delle Marche.

** Vnitřní vložka rHIPS vyrobená až ze 70 % z recyklovaného plastu, což představuje 13 % celkového objemu plastů v chladničce. Ve spolupráci se společností Coolrec, lídrem na trhu EU v oblasti recyklace OEEZ, a společností EcolStudio.

Skandinávský design, který zlepšuje každodenní život

 • Zelenina v chladničce
  Udržitelnější volba

  Snaha o udržitelnost je za vším, co děláme. Od způsobu navrhování našich spotřebičů až po jejich používání v domácnosti. Proto vybíráme materiály a povrchové úpravy podle funkčnosti, kvality a minimálního dopadu na životní prostředí. Jedině tak se stanou přirozenou součástí domácnosti. Naše spotřebiče jsou vyrobeny z materiálů certifikovaných jako bezpečné pro styk s potravinami a jsou vyrobeny tak, aby vám sloužily léta.

 • Vnitřní strana dveří chladničky
  Navrženo pro život

  Chladnička není jen sofistikovaná technologie, ale také součást interiéru. Měla by být navržena tak, aby zapadla do stylu vaší domácnosti. Jedině tak ji nebude narušovat a pobyt v kuchyni bude pro vás příjemným zážitkem.

 • Otevírání zásuvky chladničky
  Navrženo pro dlouhodobé používání

  Vyrábíme spotřebiče s dlouhou životností. Dodržujeme přísné regulační požadavky, všechny naše spotřebiče jsou testovány a splňují mezinárodní normy pro trvanlivost. Výrobě chladničky, která vám bude sloužit řadu let, věnujeme značené množství času a péče.

Tipy, jak méně plýtvat potravinami a více si je vychutnat

Jak můžeme uchovávat potraviny déle čerstvé?

Využívejte mrazák, používejte lepší obaly, sušte.

Kořenová zelenina: cca 12–16 °C, tma a ideálně nižší vlhkost.

Snadno se kazící a listová zelenina: vysoká vlhkost a teplota kolem 3–4 °C.

Sušené produkty: nízká vlhkost, ideálně tmavé, a ne příliš teplé prostředí.

Ovoce, bobuloviny a zeleninu můžete konzervovat sušením na vzduchu, na slunci, v troubě, v sušičce potravin nebo pomocí mrazu.

Mrazení ve vzduchotěsném sáčku je lepší než bez obalu, mrazení ve vakuu je ještě lepší. Vakuové balení zabraňuje spálení mrazem.

Plýtvání potravinami

Mnoho potravin můžete zachránit různými způsoby konzervace.

·         Ovoce a zelenina se v chladničce snadno ztratí a zapomene.

·         Chléb lze zmrazit.

·         Sýr lze také zmrazit nebo použít při vaření nebo pečení.

Časté chyby, které vedou k plýtvání.

·         Nakoupíte příliš mnoho potravin a nestihnete je sníst.

·         Zapomínáte na čerstvé potraviny/zbytky jídla.

·         Potraviny špatně skladujete (nevhodný obal nebo teplota).

·         Nedůvěřujete svým smyslům – vyhodíte potraviny, kterým se blíží datum spotřeby, přestože jsou v dobrém stavu.

Vaření začíná
v chladničce

Zatímco aplikace MultiChill 0 °C vám pomůže s přípravou ingrediencí, zásuvky MultiChill s nezávislou regulací teploty a GreenZone+ s regulací vlhkosti vytvářejí optimální podmínky pro uložené potraviny.

900 MultiChill 0°C

900 MultiChill 0°C

 • Flexibilní uložení potravin s aplikací.
 • Zásuvka MultiChill 0 °C s nezávislou regulací teploty.
 • Bezpečné rozmrazování potravin, marinování masa, uchovávání uvařených jídel nebo pomalé kynutí těsta s pomocí aplikace.
 • Nastavte si správnou vlhkost pro uložení ovoce a zeleniny v zásuvce GreenZone+ Crisper.

Vlastnosti 900 MultiChill 0 °C

 • MultiChill Chladnička s mrazničkou
  ikona MultiChill
  MultiChill 0°C​

  Zásuvka MultiChill 0 °C s nezávislou regulací teploty vám poskytuje maximální flexibilitu při uchovávání potravin. Nastavte správnou teplotu pro skladování masa, ryb a sýrů, marinování masa, bezpečné rozmrazování, chlazení nápojů nebo uložení mražených potravin.

 • MultiChill aplikace
  MultiChill ikona aplikace
  Programy pro uložení potravin v aplikaci

  Vaření začíná v chladničce. Zvolte si v aplikaci ten správný program pro uchovávání surovin. Zásuvku MultiChill můžete nastavit na 2 °C, které jsou ideální pro bezpečné rozmrazování, marinování masa či skladování uvařených jídel, pro kynutí těsta přes noc zvyšte teplotu na 5 ⁰C. Ke snídani si pak vychutnáte čerstvě upečený chléb.

 • MulitChill zeleninový šuplík
  MultiChill zeleninový šuplík ikona
  GreenZone+ Crisper na zeleninu

  Zařadit do svého jídelníčku více ovoce a zeleniny je teď jednodušší. Nastavitelná úroveň vlhkosti v GreenZone+ Crisper vytváří dokonalé prostředí pro skladování čerstvých surovin a pomáhá zachovat chuť, křupavost a barvu ovoce a zeleniny.

 • MultiChill
  MultiChill ikona mrazáku
  Mrazák, který se změní na chladničku

  Chlazení nebo mrazení. Pokud potřebujete více místa v chladničce, můžete změnit mrazicí prostor na chladicí prostor pro maso, ryby, mléčné výrobky nebo čerstvé těstoviny.

 • MultiChill recyklovaný materiál
  MultiChill ikona recyklace
  Recyklovaný interiér

  Nová éra chlazení je tady. Představujeme vám naši chladničku kombinovanou s mrazákem, jejíž vnitřní část je ze 70 % vyrobena z recyklovaného plastu. Nyní používáme plast z vyřazených chladniček k výrobě nových spotřebičů a pomáháme tím snižovat množství odpadu.

Lednice s mrazákem plná zeleniny

Chrání potraviny, snižuje množství odpadu

Cooling 360° chrání kvalitu potravin tím, že udržuje stabilní teplotu a vlhkost v celé chladničce. Několika vzduchovými průduchy neustále cirkuluje vzduch a interiér z nerezové oceli dodá elegantní a prémiový vzhled vaší kuchyni. Cooling 360° přispívá k menšímu plýtvání potravinami díky o 30 % lepšímu rozložení teploty v každé polici.

800 Cooling 360°

800 Cooling 360°

 • Méně plýtvání potravinami díky o 30 % lepšímu rozložení teploty s funkcí Cooling 360°.¹
 • GreenZone zachovává až 95 % vitamínů.²
 • No Frost mraznička a optimální vlhkost v chladničce díky technologii TwinTech® No Frost.

Vlastnosti 800 Cooling 360°

 • Otevřené dveře kombinované chladničky s mrazničkou
  Ikona Cooling 360°
  Cooling 360°

  Funkce Cooling 360° pomáhá neplýtvat jídlem a chrání živiny díky pokročilému chlazení každé police. O 30 % lepší rozložení teploty uvnitř celého prostoru s účinně rozmístěnými ventilačními otvory chrání kvalitu potravin bez ohledu na to, kam je položíte.1

 • Zelená zelenina v utěsněné zásuvce
  Ikona GreenZone
  Utěsněná zásuvka GreenZone*

  GreenZone je ideální zásuvka pro skladování čerstvých potravin. Zabraňuje nadbytečné vlhkosti a zároveň vytváří dokonalé klima pro uložení zeleniny. I po 11 dnech si tak díky optimální vlhkosti zachová až 95 % vitamínů.²

 • Čerstvý salát
  Ikona TwinTech
  TwinTech® No Frost

  Inteligentní systém duálního chlazení TwinTech® No Frost udržuje vaše potraviny šťavnaté. Oproti standardnímu chlazení je efektivnější, protože dokáže chladit chladničku i mrazničku zvlášť. V mrazničce se tak nevytváří námraza a chladnička si udržuje správnou vlhkost. Technologie TwinTech® No Frost zajišťuje až o 60 % nižší ztrátu hmotnosti potravin během uskladnění.

 • Losos v zásuvce Extrachill
  Ikona ExtraChill
  ExtraChill*

  Ideální místo pro uchování chuti a struktury čerstvě nakrájených surovin a sýrů. Ve výsuvné zásuvce ExtraChill je ve srovnání se zbytkem chladničky díky aktivní cirkulaci studeného vzduchu nižší teplota.

 • Přizpůsobení prostoru chladničky
  Ikona CustomFlex
  CustomFlex®*

  Systém CustomFlex® vám dává svobodu v organizaci prostoru chladničky. Na vnitřní stranu dveří je možné zavěsit přihrádky různých velikostí a snadno si tak prostor přizpůsobit aktuálním potřebám. Můžete je dokonce zcela vyjmout, pokud by vám překážely.

 • Vysoká chladnička s mrazničkou
  Ikona MultiSpace
  Multispace*

  Chladnička MultiSpace je vyšší než standardní chladničky, takže poskytuje více prostoru pro uspořádání a uložení potravin.

¹ Srovnání s chladničkou Electrolux s kontrolou cyklu na základě interního testu.

² Na základě externího testu uchovávání vitamínu C v borůvkách po 11 dnech v zásuvce GreenZone.

*K dispozici u vybraných modelů

Centrum zdravého stravování

Kombinovaná chladnička s mrazničkou 700 GreenZone má speciální utěsněnou zásuvku s vlastním klimatem a kontrolovanou úrovní vlhkosti. Díky ideálním podmínkám skladování si potraviny i po 11 dnech zachovají až 95 % vitamínů.*

700 GreenZone

700 GreenZone

 • GreenZone zachovává až 95 % vitamínů.*
 • Systém DynamicAir udržuje stabilní teplotu a zabraňuje vysychání potravin.
 • No Frost mraznička a optimální vlhkost v chladničce díky technologii TwinTech® No Frost.

Vlastnosti 700 GreenZone

 • Zelenina v zásuvce chladničky
  Ikona GreenZone
  Utěsněná zásuvka GreenZone

  GreenZone je ideální zásuvka pro skladování zeleniny. Eliminuje přebytečnou vlhkost a udržuje správné klima. I po 11 dnech skladování se ve vaší zelenině zachová až 95 % vitamínů*.

 • Zelí na prkénku
  Ikona TwinTech
  TwinTech® No Frost

  Inteligentní systém duálního chlazení TwinTech® No Frost udržuje vaše potraviny šťavnaté. Oproti standardnímu chlazení je efektivnější, protože dokáže chladit chladničku i mrazničku zvlášť. V mrazničce se tak nevytváří námraza a chladnička si udržuje správnou vlhkost. Technologie TwinTech® No Frost zajišťuje až o 60 % nižší ztrátu hmotnosti potravin během uskladnění.

 • Bobulové ovoce v chladničce
  Ikona DynamicAir
  DynamicAir**

  Systém DynamicAir se stará o to, aby prostředí uvnitř chladničky mělo stabilní teplotu. V celém prostoru neustále cirkuluje chladný vzduch a díky tomu jsou i po otevření dveří vaše potraviny chráněny před teplotním šokem.

 • Cukety v chladničce
  Ikona ExtraZone
  Zásuvka ExtraZone

  Rozdělte potraviny do skupin pomocí zásuvky ExtraZone. Budete mít v chladničce větší pořádek a ty správné ingredience vždy po ruce.

 • Otevřená chladnička
  Ikona MaxiSpace
  MaxiSpace**

  Díky prostoru MaxiSpace získáte o 45 % větší kapacitu než u standardní chladničky s mrazničkou Electrolux. Je vyšší a širší než běžné chladničky, takže nabízí dostatek prostoru pro velké zásoby jídla.

 • Zelenina na pracovní desce
  Ikona MultiFlow
  MultiFlow**

  S MultiFlow zůstanou potraviny déle v té nejlepší kondici. Tato technologie udržuje uvnitř chladničky stabilní teplotu a zabraňuje vysychání surovin. Vytváří prostředí, které udržuje potraviny chutné až do vašeho dalšího nákupu.

*Na základě externího testu uchovávání vitamínu C v borůvkách po 11 dnech v zásuvce GreenZone.

**K dispozici u vybraných modelů

Chladnička 600 TwinTech® No Frost

Udržuje potraviny šťavnaté a hydratované

Mraznička 600 TwinTech® No Frost uchovává potraviny o 60 % šťavnatější než chladničky s jedním výparníkem. Její duální chladicí systém udržuje ideální vlhkost a zabraňuje vysychání potravin. Díky němu také nemusíte mrazničku nikdy odmrazovat.*

600 TwinTech® No Frost

600 TwinTech® No Frost

 • No Frost mraznička a optimální vlhkost v chladničce díky technologii TwinTech® No Frost.
 • Systém DynamicAir udržuje stabilní teplotu a zabraňuje vysychání potravin.
 • Přizpůsobte si prostor ve dveřích chladničky pomocí systému CustomFlex®.

Vlastnosti 600 TwinTech® No Frost

 • Zelí na krájecí desce
  Ikona TwinTech
  TwinTech® No Frost

  Inteligentní systém duálního chlazení TwinTech® No Frost udržuje vaše potraviny šťavnaté. Oproti standardnímu chlazení je efektivnější, protože dokáže chladit chladničku i mrazničku zvlášť. V mrazničce se tak nevytváří námraza a chladnička si udržuje správnou vlhkost. Technologie TwinTech® No Frost zajišťuje až o 60 % nižší ztrátu hmotnosti potravin během uskladnění.

 • Bobule v chladničce
  Ikona DynamicAir
  DynamicAir**

  Systém DynamicAir se stará o to, aby prostředí uvnitř chladničky mělo stabilní teplotu. V celém prostoru neustále cirkuluje chladný vzduch a díky tomu jsou i po otevření dveří vaše potraviny chráněné před teplotním šokem.

 • Muž organizuje dveře chladničky
  Ikona CustomFlex
  CustomFlex®**

  Systém CustomFlex® vám dává svobodu v organizaci prostoru chladničky. Na vnitřní stranu dveří je možné zavěsit přihrádky různých velikostí a snadno si tak prostor přizpůsobit aktuálním potřebám. Můžete je dokonce zcela vyjmout, pokud by vám překážely.

 • Zelenina na kuchyňské desce
  Ikona MultiFlow
  MultiFlow**

  S MultiFlow zůstanou potraviny déle v té nejlepší kondici. Tato technologie udržuje uvnitř chladničky stabilní teplotu a zabraňuje vysychání surovin. Vytváří prostředí, které udržuje potraviny chutné až do vašeho dalšího nákupu.

 • Cukety v chladničce
  Ikona ExtraZone
  Zásuvka ExtraZone**

  Rozdělte potraviny do skupin pomocí zásuvky ExtraZone. Budete mít v chladničce větší pořádek a ty správné ingredience vždy po ruce.

 • Zelenina v zásuvce chladničky
  Ikona ExtraChill
  ExtraChill**

  Ideální místo pro uchování chuti a struktury čerstvě nakrájených surovin a sýrů. Ve výsuvné zásuvce ExtraChill je ve srovnání se zbytkem chladničky díky aktivní cirkulaci studeného vzduchu nižší teplota.

*Interní test technologie TwinTech® pomocí interní testovací metody měřící úroveň hydratace po 9 dnech skladování ve srovnání s chladničkou Electrolux s jedním výparníkem.

**K dispozici u vybraných modelů

500 ColdSense Vestavná kombinovaná chladnička s mrazničkou

Více chuti, méně plýtvání potravinami

Kombinovaná chladnička s mrazničkou 500 ColdSense se po otevření dveří nebo vložení potravin vrátí na správnou teplotu o 40 % rychleji než standardní chladničky. To pomáhá předcházet teplotním šokům potravin a zabraňuje jejich zkažení. Již uložené potraviny tak nejsou vystaveny teplotním šokům, nedochází k jejich znehodnocení a plýtvání se tím sníží až o 20 %*.

500 ColdSense

500 ColdSense

 • Systém ColdSense snižuje plýtvání potravinami až o 20 %.*
 • Rozlučte se s pravidelným odmrazováním díky technologii LowFrost.
 • Technologie DynamicAir udržuje stabilní teplotu a zabraňuje vysychání potravin.

Vlastnosti 500 ColdSense

 • Čerstvá zelenina
  Ikona ColdSense
  ColdSense

  Funkce ColdSense vrátí chladničce a mrazničce po otevření dveří nebo vložení potravin správnou teplotu rychleji než standardní chladničky. Potraviny nejsou vystaveny teplotním šokům a nedochází k jejich znehodnocení. Plýtvání potravinami se tak sníží až o 20 %*.

 • Mražené maliny a borůvky
  Ikona LowFrost
  LowFrost

  Integrovaný systém LowFrost udržuje v mrazničce stabilní teplotu a zabraňuje tvorbě námrazy. Pro lepší výkon a menší nároky na údržbu.

 • Jahody v chladničce
  Ikona DynamicAir
  DynamicAir**

  Systém DynamicAir se stará o to, aby prostředí uvnitř chladničky mělo stabilní teplotu. V celém prostoru neustále cirkuluje chladný vzduch a díky tomu jsou i po otevření dveří vaše potraviny chráněné před teplotním šokem.

*Interní test pomocí interní testovací metody měřící kvalitu potravin po 6 dnech skladování ve srovnání se srovnatelným výrobkem bez ColdSense.

**K dispozici u vybraných modelů.

OBJEVTE NAŠE CHLADNIČKY KOMBINOVANÉ S MRAZNIČKOU

Vestavné i volně stojící. Naše chladničky kombinované s mrazničkou poskytnou vašim potravinám ty nejlepší podmínky, aby si déle udržely čerstvost, chuť a živiny. Vyberte si z naší nabídky ten správný model do vaší kuchyně!

Electrolux EcoLine

Chladničky s mrazničkou EcoLine jsou naše energeticky nejúspornější modely. Jejich unikátní vnitřní prostor je vyroben z recyklovaného plastu, ovládací panel vás navede na úspornější nastavení a zároveň umožní snížit plýtvání potravinami.*

Typ

Jaký typ chladničky s mrazničkou se hodí do vaší kuchyně?

Side-by-side – chladnička a mraznička s plnou výškou a velkou kapacitou, u vybraných modelů navíc s dávkovačem ledu a vody.

Kombinovaná – chladnička a mraznička s oddělenými dveřmi pro každý ze spotřebičů. Vybírat můžete modely s mrazákem dole, nebo nahoře.

Vestavná – chladnička ukrytá za dvířky skříňky v designu vaší kuchyně, vybrat můžete kombinovanou chladničku s mrazničkou, nebo samostatně.

Výška, šířka a hloubka se mohou lišit, proto si prohlédněte celou nabídku, abyste našli ty správné rozměry pro vaše potřeby.

Rozměry a kapacita

Vestavné chladničky s mrazničkou se obvykle dodávají ve standardních rozměrech, takže se vejdou za dvířka kuchyňské linky. Volně stojící modely se mohou lišit v závislosti na výšce a šířce. Naše rozměry se pohybují od 60 cm do 75 cm šířky a až do 190 cm výšky. Například chladnička s mrazničkou MaxiSpace poskytuje o 45 % větší kapacitu než standardní vestavné modely. Všechny rozměry najdete na stránkách produktu.

Objem chladničky a mrazničky se měří v litrech.

Do 200 litrů – malé domácnosti

200 až 300 litrů – středně velké domácnosti

300 až 400 litrů – velké domácnosti

Nejrychlejší instalace na trhu

Nechte si novou chladničku nainstalovat rychle a bez komplikací v pouhých 73 instalačních krocích. Nový design dveří je o něco užší, aby chladnička při otevírání nenarážela do okolního nábytku. Novou vestavnou řadu spotřebičů nainstalujete bez nutnosti měření díky speciálním šablonám s přednastavenými rozměry, které se spotřebičem dodáváme. Pomocí nich chladničku umístíte přesně a jednoduše na své místo.

Hladina hluku

Chcete-li si v kuchyni užít příjemné ticho, vyberte si chladničku s mrazničkou s nízkou hodnotou decibelů (dB). Hlučnost chladniček s mrazničkou závisí na několika faktorech, jako je velikost, hmotnost, vibrace, potrubí a kompresor, které se mohou u různých modelů lišit. Electrolux nabízí chladničky s mrazničkou s hlučností mezi 33 až 35 dB(A).

Tišší modely

Naše nová řada chladniček s mrazničkou nabízí ještě o 1 dB(A) nižší hladinu hluku ve srovnání s předchozími modely. To vše díky 7krát nižším vibracím a novým postupům pro snížení hlučnosti.

Energetická účinnost

Vysoká energetická účinnost znamená nižší výdaje za energie. Energetická třída všech chladniček s mrazničkou je od A do G. A je energeticky nejúspornější.

Tip: Snižte spotřebu energie tím, že umístíte chladničku s mrazničkou dál od radiátorů nebo trouby.

Co chcete v chladničce převážně skladovat?

Čerstvé ovoce a zeleninu – hledejte chladničky s přihrádkami na salát a hlubokými zásuvkami na velkou zeleninu. Pokud máte hodně čerstvých surovin, možná budete chtít větší prostor chladničky než mrazničky.

Maso a ryby – model s přihrádkou NaturaFresh udrží maso a ryby déle čerstvé.

Nápoje – zvažte regály na víno, nastavitelné police na lahve, nebo dokonce vestavěný chladicí box na víno. Některé chladničky s mrazákem mají vestavěný dávkovač ledu.

Mražené potraviny – pokud mrazíte velké množství potravin, zvolte si spotřebič s mrazákem o stejném objemu jako chladnička.

OBJEVTE NAŠE CHLADNIČKY KOMBINOVANÉ S MRAZNIČKOU

Vestavné i volně stojící. Naše chladničky kombinované s mrazničkou poskytnou vašim potravinám ty nejlepší podmínky, aby si déle udržely čerstvost, chuť a živiny. Vyberte si z naší nabídky ten správný model do vaší kuchyně!

Vybrali jste?
Nebo pokračujte a podívejte se na další řadu.