Odsavače par

Od stylových modelů až po důmyslná provedení – naše tiché odsavače par pomáhají účinným způsobem odstranit výpary a pachy v každé domácnosti. Vaše kuchyně tak zůstane svěží a bez zápachu.

Čistý vzduch v kuchyni s našimi energeticky úspornými odsavači par

Užijte si vaření s rodinou a přáteli v kuchyni se svěžím vzduchem. Naše odsavače par s nízkou hladinou hluku a energetickou třídou A a vyšší účinně čistí vzduch a vytvářejí příjemnou atmosféru.

Kuchyň se stane srdcem vašeho domova díky čistému vzduchu a lepšímu osvětlení

Odsavače par Electrolux tiše a přitom výkonně odsávají vzduch, udržují ho čistý a vytvářejí v kuchyni příjemné prostředí. A díky jejich vylepšenému osvětlení máte při vaření větší přehled, takže už nikdy v kuchyni nesáhnete vedle.

 • ODSAVAČ PAR S HOB2HOOD®
  ODSAVAČ PAR S HOB2HOOD®

  Funkce Hob2Hood® bezdrátově propojí varnou desku s odsavačem par a udrží vzduch ve vaší kuchyni stále svěží. Odsavač par automaticky upravuje nastavení ventilátoru podle zvolené teploty na varné desce. Začněte vařit a odsavač se postará o zbytek.

 • TICHÝ A ÚČINNÝ
  TICHÝ A ÚČINNÝ

  Výkonný odsavač par SilenceTech pracuje s minimální hlučností. Tiše odstraňuje páru a pachy z vaší kuchyně – a to dokonce i při maximálním výkonu, takže můžete vařit chutná jídla a udržet si harmonickou domácnost.

 • LEPŠÍ OSVĚTLENÍ
  LEPŠÍ OSVĚTLENÍ

  S energeticky úsporným LED osvětlením máte při vaření dokonalý přehled o celém pracovním prostoru. Můžete pohodlně kontrolovat recept, sledovat hrnce a užívat si příjemnou atmosféru v kuchyni.

Soulad v kuchyni

Zaměřte se v kuchyni na to podstatné: přípravu výborných jídel. Díky funkci Hob2Hood varná deska sama automaticky zapne odsavač par a nastaví výkon odsávání podle intenzity vaření. Vy tak můžete vařit, smažit a restovat, aniž byste se museli zabývat kuchyňskými výpary.

Komínový odsavač s funkcí Hob2Hood

Komínový odsavač s funkcí Hob2Hood

 • Vysoká účinnost s nízkou spotřebou energie.
 • Vysoce účinný filtr odstraňuje kuchyňské výpary.
 • Zabudované LED osvětlení se perfektně hodí do moderní domácnosti.

Svěží kuchyně, stylový nádech

Odsavače par Electrolux v sobě snoubí vynikající odsávání, oceněný design a téměř tichý provoz.