Pračky

Prohlédněte si nabídku našich spotřebičů a vyberte si pračku, která vám bude nejlépe vyhovovat. Udržujte své oblečení dlouho jako nové s pračkami Electrolux. 

Každé vlákno zůstane hebké i po mnoha vypráních

Technologie UltraCare nejprve smíchá prací prostředek s vodou, aby zajistila rychlé, důkladné a zároveň jemné vyprání prádla. Díky předmíchání se aviváž dostane ke každému vláknu, a tím je každý kus oblečení správně ošetřený.

PerfectCare 800 s technologií UltraCare

PerfectCare 800 s technologií UltraCare

  • Technologie UltraCare nejprve smíchá prací prostředek a potom i aviváž s vodou, a tím zajistí rychlejší, efektivnější praní a účinnější působení aviváže.
  • Technologie SteamCare na konci programu přidá do prádla páru proti pomačkání.
  • Technologie SensiCare automaticky přizpůsobí cyklus velikosti náplně a zabrání tak zbytečně dlouhému praní.

Získejte exkluzivní čisticí sadu zdarma

  • K nákupu vybraných modelů úzkých praček PerfectCare dostanete čisticí sadu pro péči o pračku zdarma.
  • Sada obsahuje čisticí prostředek clean & care (6 x 50 g), hloubkový čisticí prostředek (2 x 50 g) a 2 prací sáčky pro jemné prádlo (40 x 60 cm a 30 x 40 cm).
  • Akce trvá do 31. 1. 2019 u vybraných prodejců a vztahuje se na tyto modely: EW6S427W, EW6S426W, EW6S347S, EW6S326SI, EW6S327SI, EW6S226SI, EW6S426BI, EW6S427BI, EW6S406BI, EW6S526W.
An Electrolux induction hob with a 90 day money back guarantee

Prodloužená záruka na invertor motor

  • Kupte si v období od 1. 12. 2012 až do odvolání u prodejců domácích spotřebičů značky Electrolux spotřebič z vybraných produktových kategorií s motorem typu invertor.
  • Spotrebič nejdéle do tří měsíců od zakoupení zaregistrujte prostřednictvím našeho registračního formuláře.
  • Získáte tak certifikát prodloužené desetileté záruky.

Vyplňte recenzi a můžete vyhrát mixér

Koupili jste si některý z našich spotřebičů? Až ho doma zapojíte a vyzkoušíte, vyplňte nám prosím recenzi. Zajímá nás, jak vám naše spotřebiče pomáhají zvládat každodenní péči o vaši domácnost. A zajímá to i ostatní, kteří o koupi teprve uvažují. Každého recenzenta zařadíme do pravidelného losování o fitness mixér PerfektMix.

Zajistěte svému oblečení dokonalou péči

Oblečení, kterému je věnována dokonalá péče, zůstává déle jako nové. Naše spotřebiče pečují o vaše oděvy šetrně bez ohledu na to, z jakého materiálu jsou vyrobeny.

Zjistěte více o pračkách