Jak vybrat správný tyčový vysavač

Rozhodli jste se pro nákup tyčového vysavače a nejste si jisti, který model by vám vyhovoval nejlépe? V našem videoprůvodci vám představíme Pure Q9, Well Q8 a Electrolux 800 v akci a uvidíte, jak snadno se ovládají a které příslušenství můžete mít k dispozici pro opravdu důkladný úklid celé vaší domácnosti.

Tyčové vysavače

Zvládnou malý i velký úklid rychle, důkladně a bez námahy. Modely s UV technologií a 5stupňovou filtrací vám zajistí dokonale čistý a zdravý domov.

Výkonný vysavač pro snadný úklid

Každodenní úklid nemusí být namáhavý. Tyčové vysavače Electrolux vám dávají volnost pohybu bez omezení. Vysoký výkon, dlouhá výdrž baterie, kvalitní filtrace se postarají o dokonalou čistotu vašeho domova. Pokud dáváte přednost sáčkovým či bezsáčkovým vysavačům, můžete se spolehnout na nekompromisní výkon, nízkou hlučnost a snadnou ovladatelnost. Některé modely mají v příslušenství hubice k odstranění alergenů nebo zvířecích chlupů.

Vyberte si z akční nabídky vysavač podle svých představ a získejte až 1 200 Kč zpět. Platí při nákupu do 31. 5. 2023

Doporučené modely

4,3

4,3 (76 hodnocení)

Výkonnější a tišší. Tyčový vysavač Electrolux 600 Wet přináší vyšší sací výkon a novou motorizovanou hubici, která při vysávání produkuje až o polovinu* méně hluku. Zanechá za sebou čistou podlahu a nebude vás přitom obtěžovat nepříjemným hlukem.
4,5

4,5 (119 hodnocení)

Objevte účinný a všestranný vysavač Electrolux 800 Ultimate s hubicí PetPro+, která spolehlivě odstraní zvířecí chlupy v domácnosti nebo z interiéru vašeho vozu. Jeho kvalitní sací výkon můžete využít až 35 minut na jedno nabití. Tyčový vysavač navržený pro současný životní styl a zdravý domov.
0

0 (0 hodnocení)

Tyčový vysavač řady 500 poskytuje pohodlné vysávání s vynikajícím výkonem a ergonomickým designem. Odnímatelná ruční jednotka s příslušenstvím se bez problému přizpůsobí úklidu jakéhokoliv povrchu. Všechny modely jsou vyrobeny udržitelně, 58% použitých plastů je z recyklovaných zdrojů.
Mixer Create

Otevřete si cestu k dalším výhodám a odměnám

Zaregistrujte svůj nový spotřebič Electrolux a získejte nejen přístup k důležitým informacím a službám na míru pro váš spotřebič. Pokud navíc napíšete recenzi, můžete vyhrát ponorný mixér Create.