Tyčové vysavače

Dopřejte si úklid bez námahy s pomocí našich tyčových vysavačů. Velký i malý úklid zvládnou rychle a důkladně. 

Vysavač Electrolux Pure Q9

S novým PURE Q9 čistě na jeden dotyk

Víme, jak moc čisté prostředí ovlivňuje domácí pohodu a pocit štěstí. Proto jsme vyvinuli tyčový vysavač Pure Q9 2 v 1 s výjimečně dlouhou dobou provozu až 55 minut, který neztrácí výkon ani s plným zásobníkem na prach. Hlučnost ruční jednotky je pouhých 73 dB (A) a uzavřený 5stupňový systém filtrace odstraní 99,9 % mikročástic. Lehký a atraktivní vysavač Pure Q9 je ideálním pomocníkem pro každodenní boj o čistou domácnost.

Obstojí skvěle při malém i velkém úklidu

Redakce internetového magazínu Žena-in si půjčila náš nový tyčový vysavač Ergorapido PowerPro ke dvoutýdennímu testování. Během té doby musel zvládnout každodenní drobný nepořádek, ale i důkladné smýčení celé domácnosti. A obstál skvěle. Při malém úklidu se osvědčila jeho stálá připravenost a vyjímatelná ruční jednotka. Velký úklid prověřil dlouhou výdrž baterie a praktičnost nástavců, které se dostanou opravdu všude. Více se dočtete v recenzi. 

Vyplňte recenzi a můžete vyhrát mixér

Koupili jste si některý z našich spotřebičů? Až ho doma zapojíte a vyzkoušíte, vyplňte nám prosím recenzi. Zajímá nás, jak vám naše spotřebiče pomáhají zvládat každodenní péči o vaši domácnost. A zajímá to i ostatní, kteří o koupi teprve uvažují. Každého recenzenta zařadíme do pravidelného losování o fitness mixér PerfektMix.

24 z 24
Tyčové vysavače
24 z 24
24 z 24

Tyčový vysávač Pure f9

Vysávejte jakkoliv

Děti, rodina, domácí mazlíčci… Tam, kde to žije, nebývá o nepořádek nouze. Tyčové vysavače jsou připravené k okamžitému zásahu zas a znova. Náš unikátní Pure F9 s flexibilní hlavní jednotkou a vysunovací hadicí zvládne jakýkoliv úklid vaší domácnosti od podlahy po strop.