Tyčové vysavače

Dopřejte si úklid bez námahy s pomocí našich tyčových vysavačů. Velký i malý úklid zvládnou rychle a důkladně. 

Vysavač Electrolux Pure Q9

S novým PURE Q9 čistě na jeden dotyk

Víme, jak moc čisté prostředí ovlivňuje domácí pohodu a pocit štěstí. Proto jsme vyvinuli tyčový vysavač Pure Q9 2 v 1 s výjimečně dlouhou dobou provozu až 55 minut, který neztrácí výkon ani s plným zásobníkem na prach. Hlučnost ruční jednotky je pouhých 73 dB (A) a uzavřený 5stupňový systém filtrace odstraní 99,9 % mikročástic. Lehký a atraktivní vysavač Pure Q9 je ideálním pomocníkem pro každodenní boj o čistou domácnost.

Žena s vysavačem Electrolux Well Q

Rychlý a snadný úklid. Vždy na dosah ruky.

Představujeme vám vysavače Well Q6, Well Q7 a Well Q8. S jejich pomocí vyčistíte každý povrch během okamžiku. Ergonomický design, lehká konstrukce a dvojí možnost uchopení ruční jednotky zajistí pohodlný a rychlý úklid i ve vyšších polohách.

Vyplňte recenzi a můžete vyhrát mixér

Koupili jste si některý z našich spotřebičů? Až ho doma zapojíte a vyzkoušíte, vyplňte nám prosím recenzi. Zajímá nás, jak vám naše spotřebiče pomáhají zvládat každodenní péči o vaši domácnost. A zajímá to i ostatní, kteří o koupi teprve uvažují. Každého recenzenta zařadíme do pravidelného losování o stolní mixér Explore 7.

Tyčový vysávač Pure f9

Vysávejte jakkoliv

Děti, rodina, domácí mazlíčci… Tam, kde to žije, nebývá o nepořádek nouze. Tyčové vysavače jsou připravené k okamžitému zásahu zas a znova. Ergonomický design vám usnadní vysávání a s vyjímatelnou ruční jednotkou a příslušenstvím odstraníte nečistoty také z nábytku a čalounění.