Tyčové vysavače

Zvládnou malý i velký úklid rychle, důkladně a bez námahy. Modely s UV technologií a 5stupňovou filtrací vám zajistí dokonale čistý a zdravý domov.

Doporučené modely

4,9

4,9 (196 hodnocení)

Vysavač Pure Q9, s výjimečným designem, byl navržený s ohledem na maximální snížení hluku a aby vám ulehčil vysávání. Jeho plný výkon můžete využívat až 55 minut na jedno nabití baterie. Součástí příslušenství modelu PQ92-ALGS je také inovativní elektrická hubice BedProPower™ s UV technologií.

4,9

4,9 (200 hodnocení)

Díky pohodlnému přístupu k ruční jednotce a uloženému příslušenství přímo v těle vysavače vám Well Q7-P umožní snadno a rychle vyčistit různé povrchy - od podlahy až po těžko dostupná místa.

4,9

4,9 (161 hodnocení)

Well Q8 s inovativní elektrickou hubicí BedProPower™ s UV technologií zajistí čistější a zdravější prostředí vašeho domova. Díky snadnému přístupu k ruční jednotce a uloženému příslušenství přímo v těle vysavače s Well Q8-P vysajete lehko a bez námahy.

Vyplňte recenzi a můžete vyhrát mixér

Koupili jste si některý z našich spotřebičů? Až ho doma zapojíte a vyzkoušíte, vyplňte nám prosím recenzi. Zajímá nás, jak vám naše spotřebiče pomáhají zvládat každodenní péči o vaši domácnost. A zajímá to i ostatní, kteří o koupi teprve uvažují. Každého recenzenta zařadíme do pravidelného losování o stolní mixér Explore 7.

Tyčový vysávač Pure f9

Vysávejte jakkoliv

Děti, rodina, domácí mazlíčci… Tam, kde to žije, nebývá o nepořádek nouze. Tyčové vysavače jsou připravené k okamžitému zásahu zas a znova. Ergonomický design vám usnadní vysávání a s vyjímatelnou ruční jednotkou a příslušenstvím odstraníte nečistoty také z nábytku a čalounění.