Sušičky

Prozkoumejte nabídku našich spotřebičů pro péči o prádlo a vyberte si sušičku přesně podle vašich potřeb. Naše sušičky jsou úsporné a zároveň i šetrné k vašemu oblečení. Můžete v nich zcela bez obav sušit i tak citlivé materiály jako jsou vlna nebo hedvábí. 

Velikost a tvar se nemění

Technologie DelicateCare přizpůsobí teplotu a pohyb bubnu podle typu textilií, aby poskytla oblečení tu správnou péči. Vaše oděvy neztratí svoji kvalitu, dokonce se obnoví jejich voděodolné vlastnosti**.

** Lepší výsledky než při sušení na vzduchu.

PerfectCare 800 s technologií DelicateCare

PerfectCare 800 s technologií DelicateCare

  • Technologie DelicateCare přináší speciální cykly uzpůsobené tomu, aby si tkaniny zachovaly svoje vlastnosti a funkčnost.
  • Technologie GentleCare umožňuje sušit oblečení při poloviční teplotě.
  • Technologie SensiCare disponuje senzory, které měří vlhkost prádla a na základě naměřených hodnot upravují délku sušení.

Naše nejlepší energetická třída A+++

Sušičky Electrolux EcoLine jsou ve své třídě s nejlepším hodnocením A+++ energeticky nejúspornější. Ušetří až o 68 % více energie než tradiční sušičky.* Sušení při nízké teplotě** navíc chrání choulostivé materiály, jako je vlna nebo hedvábí, před sražením. 

*Vypočteno na základě porovnání roční spotřeby energie naší sušičky s tepelným čerpadlem na 8 kg prádla (energetická třída A+++) s naší kondenzační sušičkou na 8 kg prádla (energetická třída B). 
**Dostupnost funkcí závisí na produktové řadě.


An Electrolux induction hob with a 90 day money back guarantee

Rozšířená záruka na invertor motor

  • Kupte si u prodejců domácích spotřebičů značky Electrolux spotřebič z vybraných produktových kategorií s motorem typu invertor.
  • Spotrebič nejdéle do tří měsíců od zakoupení zaregistrujte prostřednictvím našeho registračního formuláře.
  • Získáte tak certifikát rozšířené desetileté záruky.

Ať vám oblečení vydrží
co nejdéle

Svezte se s námi na vlně slow fashion a inspirujte se našimi tipy, jak prodloužit životnost vašeho oblečení. Poradíme vám jak prát a sušit různé materiály, odstraňovat skvrny, a máme i několik nápadů na oživení starších kousků.

Mixer Create

Otevřete si cestu k dalším výhodám a odměnám

Zaregistrujte svůj nový spotřebič Electrolux a získejte nejen přístup k důležitým informacím a službám na míru pro váš spotřebič. Pokud navíc napíšete recenzi, můžete vyhrát ponorný mixér Create.

Ta nejlepší péče o vaše prádlo

Naše sušičky vám nejen šetří čas, ale napomáhají také tomu, aby vaše prádlo bylo měkké a příjemné na dotek.