Sušičky

Prozkoumejte nabídku našich spotřebičů pro péči o prádlo a vyberte si sušičku přesně podle vašich potřeb. Naše sušičky jsou úsporné a zároveň i šetrné k vašemu oblečení. Můžete v nich zcela bez obav sušit i tak citlivé materiály jako jsou vlna nebo hedvábí. 

Velikost a tvar se nemění

Technologie DelicateCare přizpůsobí teplotu a pohyb bubnu podle typu textilií, aby poskytla oblečení tu správnou péči. Vaše oděvy neztratí svoji kvalitu, dokonce se obnoví jejich voděodolné vlastnosti**.

** Lepší výsledky než při sušení na vzduchu.

PerfectCare 800 s technologií DelicateCare

  • Technologie DelicateCare přináší speciální cykly uzpůsobené tomu, aby si tkaniny zachovaly svoje vlastnosti a funkčnost.
  • Technologie GentleCare umožňuje sušit oblečení při poloviční teplotě.
  • Technologie SensiCare disponuje senzory, které měří vlhkost prádla a na základě naměřených hodnot upravují délku sušení.
An Electrolux induction hob with a 90 day money back guarantee

Rozšířená záruka na invertor motor

  • Kupte si u prodejců domácích spotřebičů značky Electrolux spotřebič z vybraných produktových kategorií s motorem typu invertor.
  • Spotrebič nejdéle do tří měsíců od zakoupení zaregistrujte prostřednictvím našeho registračního formuláře.
  • Získáte tak certifikát rozšířené desetileté záruky.

Ať vám oblečení vydrží
co nejdéle

Svezte se s námi na vlně slow fashion a inspirujte se našimi tipy, jak prodloužit životnost vašeho oblečení. Poradíme vám jak prát a sušit různé materiály, odstraňovat skvrny, a máme i několik nápadů na oživení starších kousků.

Vyplňte recenzi a můžete vyhrát mixér

Koupili jste si některý z našich spotřebičů? Až ho doma zapojíte a vyzkoušíte, vyplňte nám prosím recenzi. Zajímá nás, jak vám naše spotřebiče pomáhají zvládat každodenní péči o vaši domácnost. A zajímá to i ostatní, kteří o koupi teprve uvažují. Každého recenzenta zařadíme do pravidelného losování o stolní mixér Explore 7.

Ta nejlepší péče o vaše prádlo

Naše sušičky vám nejen šetří čas, ale napomáhají také tomu, aby vaše prádlo bylo měkké a příjemné na dotek.