Myčky nádobí

Myčky nádobí Electrolux vrátí vašemu nádobí a křehkému sklu čistotu a lesk. Kromě toho, že se perfektně postarají o nádobí a ušetří vám spoustu času, jsou také šetrné k životnímu prostředí.

Jak vybrat myčku nádobí

Nevíte si rady s výběrem nové myčky nádobí? Pomůžeme vám. Náš videoprůvodce vám vysvětlí nejdůležitější funkce a poradí, na které parametry se zaměřit, abyste si pro sebe zvolili tu pravou. 

Detailní přehled funkcí jednotlivých serií naleznete v našem průvodci nákupem.

Naše energeticky nejúspornější myčky nádobí

Myčky nádobí EcoLine jsou naše nejlepší modely ve své třídě z hlediska energetické účinnosti a efektivity využívání zdrojů. Všechny modely jsou vybaveny funkcemi pro úsporu zdrojů, přičemž náš model třídy A šetří více než 30 % energie a zároveň poskytuje dokonalé výsledky*.

 • Opening a full dishwasher
  Snadné vkládání i vyndávání

  Náš jedinečný systém ComfortLift® zvedne spodní koš na úroveň horního koše, aby vám usnadnil vkládání a vyndávání nádobí.

 • Close-up of dishwasher control panel
  Ecometer šetří vodu a energii

  Unikátní vizuální nápověda na displeji Ecometer vám pomůže snadno vybrat nejšetrnější program pro úsporu vody a energie.

 • Close-up of dishwasher spray arm
  Lepší pokrytí, žádné plýtvání vodou

  Satelitní ostřikovací rameno se neustále natáčí pod různými úhly a tím zajišťuje až třikrát lepší pokrytí vodou*. Lepší výsledek, žádná voda navíc.

  *V porovnání se standardním ostřikovacím ramenem.      

   

QuickSelect s Ecometrem

Ušetřete až 20 % energie*

Rozhodovat se ekologicky je snadné. Na dotykovém displeji zvolte posuvníkem QuickSelect preferovanou dobu cyklu a Ecometer vám prostřednictvím intuitivních zelených pruhů nabídne nejudržitelnější program pro úsporu energie a vody.

* Na základě interního testu porovnávajícího program ECO se standardním 90minutovým programem spotřebiče energetické třídy C.


 • Aplikace My Electrolux Kitchen v chytrém telefonu
  Ovládejte myčku nádobí z chytrého telefonu

  Myjte nádobí chytře a udržitelně s našimi chytrými myčkami QuickSelect. Poradí s výběrem správného programu pro vaši náplň a vy jen zvolíte, kdy má být myčka spuštěna, abyste snížili náklady na energii. V aplikaci najdete také souhrnné zprávy o spotřebě a poskytuje zpětnou vazbu o udržitelném chován.​

 • Sklenice na víno v myčce na nádobí
  Ušetřete až 90 l vody a 60 % energie při mytí v myčce oproti ručnímu mytí*

  * Srovnání spotřeby vody/energie na jedno mytí u programu ECO třídy D a vyšší s průměrnou spotřebou v EU při ručním mytí (podle Stammingera a kol., Washing-up behaviour and techniques in Europe (2007) s ohledem na 12 sad talířů).

Řada 900 ComfortLift®

ComfortLift® je první myčkou nádobí, do které naskládáte nádobí snadno a bez námahy. Jedinečný a inovativní mechanizmus vyzdvihne dolní koš do vyšší polohy, a tím je přístup k nádobí mnohem jednodušší.

Řada 600 SatelliteClean®

Sprchovací rameno SatelliteClean® zajišťuje maximální pokrytí a dosahuje až 3x lepších výsledků, než je běžné. Dvě rotující ramena neustále mění úhel ostřiku, aby vaše nádobí zářilo čistotou.

Úspora energie

Myčky nádobí třídy A šetří více než 30 % energie*.

* Výpočet vychází z indexu energetické účinnosti (EEI) myček nádobí Electrolux třídy A (EEI 31,9) ve srovnání s třídou D (EEI 49,9), což představuje rozdíl EEI 36 %.

Nové ikony výkonu myček nádobí

A) Nový QR kód k naskenování pomocí chytrého telefonu

B) Třída energetické účinnosti

C) Spotřeba energie na 100 Eco cyklů

D) Jmenovitý objem, počet sad pro Eco program

E) Délka Eco programu

F) Spotřeba vody za cyklus

G) Emise hluku šířeného vzduchem

An Electrolux induction hob with a 90 day money back guarantee

Rozšířená záruka na invertor motor

 • Kupte si u prodejců domácích spotřebičů značky Electrolux spotřebič z vybraných produktových kategorií s motorem typu invertor.
 • Spotrebič nejdéle do tří měsíců od zakoupení zaregistrujte prostřednictvím našeho registračního formuláře.
 • Získáte tak certifikát rozšířené desetileté záruky.