Bezsáčkové vysavače

Bezsáčkové vysavače Electrolux jsou energeticky úsporné, tiché a velmi výkonné. Vychutnejte si nový zážitek z uklízení a už nikdy nehledejte pytlíky do vysavače.

Výkonný vysavač pro snadný úklid

Každodenní úklid nemusí být namáhavý. Tyčové vysavače Electrolux vám dávají volnost pohybu bez omezení. Vysoký výkon, dlouhá výdrž baterie, kvalitní filtrace se postarají o dokonalou čistotu vašeho domova. Pokud dáváte přednost sáčkovým či bezsáčkovým vysavačům, můžete se spolehnout na nekompromisní výkon, nízkou hlučnost a snadnou ovladatelnost. Některé modely mají v příslušenství hubice k odstranění alergenů nebo zvířecích chlupů.

Vyberte si z akční nabídky vysavač podle svých představ a získejte až 1 200 Kč zpět. Platí při nákupu do 31. 5. 2023

Naše nové vysavače Pure C9 a Ease C4

Seznamte se s našimi novými, bezsáčkovými vysavači Pure C9 a Ease C4, u nichž jsme kladli důraz na kvalitní filtraci, vyšší výkon a nízkou spotřebu energie. Velká kolečka usnadňují pohyb s vysavačem po místnosti a prachové nádoby s větším objemem nevyžadují tak časté vysypávání.

Elegantní řada Pure C9 nabízí sedminásobnou filtraci s doživotním 3D filtrem, který umožňuje jedinečný výkon s minimální ztrátou sací síly. Vysavače Ease C4 poznáte na první pohled. Výrazný futuristický design ukrývá čtyřnásobný systém filtrace, který lépe odděluje prachové částice. Vzduchotěsné provedení zvyšuje sací účinnost a snižuje spotřebu.

Mixer Create

Otevřete si cestu k dalším výhodám a odměnám

Zaregistrujte svůj nový spotřebič Electrolux a získejte nejen přístup k důležitým informacím a službám na míru pro váš spotřebič. Pokud navíc napíšete recenzi, můžete vyhrát ponorný mixér Create.

Domov přesně podle vašich představ

Domov je pro mnohé z nás tím nejoblíbenějším místem na světě. A kdy se v něm cítíme nejlépe? Když je dokonale uklizený a je v něm útulno. Usnadněte si úklid s našimi vysavači a vytvořte si domov, do kterého je radost se vracet.