Domov podle vašich představ

Pohodlný úklid

pro domov přesně podle vašich představ

Domov je pro mnohé z nás tím nejoblíbenějším místem na světě. A kdy se v něm cítíme nejlépe? Když je dokonale uklizený a je v něm útulno. Usnadněte si úklid s našimi vysavači a vytvořte si domov, do kterého je radost se vracet.

Nejnovější vysavače značky Electrolux

ErgoRapido Animal

Své domácí mazlíčky všichni milujeme, život s nimi ale mnohdy přináší také spoustu starostí. Mezi ty největší určitě patří všudypřítomná srst, která se velmi špatně uklízí. Abychom vám práci co nejvíce usnadnili, vyvinuli jsme nový vysavač ErgoRapido Animal. Ten díky speciálnímu příslušenství efektivně vysaje srst vašich miláčků ze všech povrchů. Nový vysavač Ergorapido Animal si zamilujete vy i vaši domácí mazlíčci.

Šňůra vysavače UltraSilencer Zen, která prochází několika místnostmi

UltraSilencer Zen

Objevte svůj vnitřní klid při vysávání s naším nejtišším vysavačem. Díky svému impozantnímu výkonu a dosahu zvládne vysát celou vaši domácnost s minimálním úsilím a narušením klidu. Vysávání s vysavačem UltraSilencer™ Zen je tiché, ale zároveň neuvěřitelně účinné – pro ten nejpohodlnější úklid.

Péče o vaše pohodlí

Výrobky z řady AnimalCare™ jsou ideální pro každého, kdo svoji domácnost sdílí se zvířecími mazlíčky. Soužití s nimi krom radosti přináší také větší nároky na úklid. Tato řada vysavačů je speciálně navržená tak, abyste s co nejmenším úsilím dostali všudypřítomné zvířecí chlupy konečně pod kontrolu. Díky intenzivnímu sacímu výkonu budou vaše koberce zase jako nové, filtry proti alergiím vám navíc zajistí svěžejší a čistší prostředí.

Péče o domácnost i životní prostředí

Pokud chcete mít doma perfektně uklizeno a přitom být co nejšetrnější k životnímu prostředí, pak tu pro vás máme kolekci vysavačů Green™. Jsou z velké části vyrobeny z recyklovaného plastu a po skončení životnosti je lze snadno recyklovat.

Zajímavé novinky, rady a tipy

Inspirace do vašeho mailboxu

Pravidelně vám přinášíme informace o novinkách, soutěžích i probíhajících akcích. Přihlaste se k odběru, aby vám nic z toho neuniklo.