Trouby

Vařte, pečte, grilujte v jedné multifunkční troubě. Nebo jděte ještě dál a  pořiďte si multifunkční parní troubu, která vašim pokrmům dodá šťavnatost uvnitř a křupavost navenek. 

S výběrem vám poradí náš videoprůvodce.

Jak vybrat parní troubu

Nevíte si rady s výběrem parní trouby? Pomůžeme vám. Náš videoprůvodce vám vysvětlí hlavní rozdíly mezi jednotlivými typy a poradí, na které parametry se zaměřit, abyste si pro sebe zvolili tu pravou. 

Proč vařit v páře?

Nejspíš si říkáte, co je na vaření v páře tak úžasného, že se o něm pořád tak mluví. Je to kvůli zdravějšímu jídlu? Kvůli chutnějšímu jídlu? Vlastně kvůli obojímu. Vaření v páře je skvělý způsob, jak zvýraznit chuť pokrmů, zbavit se potřeby vařit na tuku a oleji a také jedním z nejlepších způsobů, jak v jídle zachovat živiny. Technologie vaření v páře od Electroluxu pomáhá zajistit, aby se vaše pokrmy pekly při konstantní teplotě, aby nevysychaly či se přímo spálily. Snadno si tak připravíte zdravé a delikatesní pokrmy, po nichž toužíte.

Přečtěte si více
Detail trouby

Steamify® – pro vaření v páře přesně jak má být

Netřeba se obávat, že při vaření použijete příliš málo, nebo naopak příliš mnoho páry. S funkcí Steamify® získáváte spolehlivého asistenta, který vám pomůže správně regulovat množství páry, takže vykouzlíte chutnější pokrmy ještě snadněji. Stačí nastavit požadovanou teplotu a Steamify® automaticky přidá správné množství páry. Dopřejete si tak zdravější a chutnější jídla, která jsou dovedena k dokonalosti.

Zlatavá a křupavá kůrka

Kde se chutné mění na vynikající

Je na čase prozkoumat sílu páry. Trouba 700 SteamCrisp® přidává během přípravy vlhkost a peče při nižších teplotách, aby se suroviny nevysušovaly. Výsledkem jsou pokrmy uvnitř šťavnaté se zlatavou křupavou kůrkou na povrchu.

Jídla jako z restaurace díky páře

V troubě 900 SteamPro s funkcí Steamify® můžete péct maso, zeleninu i moučná jídla, připravovat pokrmy v páře anebo metodou Sous-Vide, a to všechno na profesionální úrovni. Dopřejte si jídla jako z prvotřídní restaurace. Stačí zvolit teplotu a funkce Steamify® automaticky zvolí správnou dávku páry.

Parní trouba 900 SteamPro

Parní trouba 900 SteamPro

  • Objevujte možnosti metody Sous-Vide
  • Automatické nastavení správného množství páry s funkcí Steamify®
  • Jednoduché ovládání díky konektivitě
  • Precizní pečení s teplotní sondou
  • Dotykový displej s praktickým průvodcem

Vyplňte recenzi a můžete vyhrát mixér

Koupili jste si některý z našich spotřebičů? Až ho doma zapojíte a vyzkoušíte, vyplňte nám prosím recenzi. Zajímá nás, jak vám naše spotřebiče pomáhají zvládat každodenní péči o vaši domácnost. A zajímá to i ostatní, kteří o koupi teprve uvažují. Každého recenzenta zařadíme do pravidelného losování o stolní mixér Explore 7.

Exkluzivní kurzy vaření

Pára dokáže zvýraznit přirozenou texturu, chuť a barvu surovin, ale především uchovat v jídle cenné vitamíny. Chcete se naučit připravovat vynikající pokrmy, na jaké jste zvyklí z nejlepších restaurací? Zúčastněte se našeho kurzu vaření.