Trouby

Vařte, pečte, grilujte v jedné multifunkční troubě. Nebo jděte ještě dál a  pořiďte si multifunkční parní troubu, která vašim pokrmům dodá šťavnatost uvnitř a křupavost navenek. 

S výběrem vám poradí náš videoprůvodce.

Vyberte si z naší nabídky vestavných trub Electrolux

Horkovzdušná trouba s ventilátorem zajistí dokonalý oběh horkého vzduchu pro rovnoměrné pečení až na 3 úrovních najednou. Trouba s připařováním přidá na začátku pečení k horkému vzduchu páru a tím umožní těstu krásně dokynout a horký vzduch pak vytvoří na povrchu vašeho pečiva křupavou kůrku. Multifunkční parní trouba bude váš ideální pomocník nejen na pečení, ale můžete s ní dusit, vařit, vařit metodou Sous-Vide, nechat kynout těsto, zavařovat, sušit a nebo ohřívat hotové jídlo nebo talíře.

Proč vařit v páře?

Příprava pokrmů v páře je rychlejší, zdravější a úspornější. Je to skvělý způsob, jak zvýraznit přirozenou chuť, snížit spotřebu soli a tuku a v surovinách zachovat maximum živin. Parní technologie v troubách Electrolux udržuje konstantní teplotu a vlhkost pro rovnoměrné propečení bez vysušování. V páře navíc nemůžete nic připálit, a proto se i vnitřek parních trub lépe a snadno čistí.

Více informací

4 úrovně páry: 25 %, 50 %, 80 % a 100 %, Funkce Sous-Vide a Steamify®
 • Pečivo, moučníky a koláče
 • Maso a drůbež
 • Ovoce, zeleninu a ryby
 • Sous-Vide
3 úrovně páry: 25 %, 50 % a 100 %, Funkce Steamify®
 • Pečivo, moučníky a koláče
 • Maso a drůbež
 • Ovoce, zeleninu a ryby
1 úroveň páry: 25 %
 • Pečivo, moučníky a koláče
 • Maso a drůbež
Manuální aktivace páry na začátku pečení
 • Pečivo, moučníky a koláče

Jak vybrat parní trouby

Nevíte si rady s výběrem parní trouby? Pomůžeme vám. Náš videoprůvodce vám vysvětlí hlavní rozdíly mezi jednotlivými typy a poradí, na které parametry se zaměřit, abyste si pro sebe zvolili tu pravou. Nebo můžete přejít na podrobnějšího průvodce nákupem, kde najdete přehled rozdílů mezi jednotlivými řadami.

Parní trouba Electrolux s teplotní sondou

Výhody parních trub

V multifunkční parní troubě můžete péct, dusit, vařit, nechat kynout těsto, zavařovat i sušit, ohřívat hotové jídlo nebo talíře. Pára nepřenáší pachy, proto bez problému připravíte různé pokrmy současně. Vestavné parní trouby SteamPro® a SteamBoost® mají více úrovní páry, a uvaří tedy cokoli, od masa, ryb, zeleniny až po domácí pečivo. Součástí jejich vybavení může být i teplotní sonda pro precizní propečení nebo funkce Sous-Vide pro vaření ve vakuu. Trouba SteamCrisp® s jednou úrovní páry je ideální hlavně na pečení domácího chleba, housek, koláčů a jiného pečiva.

Detail trouby

Steamify® – vždy přesná dávka páry

Netřeba se obávat, že při vaření použijete příliš málo nebo naopak příliš mnoho páry. Funkce Steamify® u vestavných parních trub SteamPro® a SteamBoost® se stane vaším spolehlivým asistentem. Pomůže vám správně regulovat množství páry, takže vykouzlíte chutnější pokrmy ještě snadněji. Stačí nastavit požadovanou teplotu a Steamify® automaticky přidá správné množství páry. Dopřejte si zdravější a chutnější jídla, připravená tím nejšetrnějším způsobem.

Pečivo z trouby s funkcí SteamBake

SteamBake pro nadýchané a vláčné pečivo

Vestavnou troubu s parní funkcí SteamBake ocení každý, kdo rád peče. Cokoli. Buchty, koláče, kváskový chléb… Trouba přidá na začátku pečení k horkému vzduchu páru a tím umožní těstu krásně dokynout, aby bylo nadýchanější a vláčnější. Horký vzduch pak vykouzlí na povrchu křupavou kůrku. Tak pozvedněte své pečení na profesionální úroveň.

Stáhnout kuchařku

Inspirace do vaší kuchyně

Multifunkční parní trouba rozšíří vaše kuchařské možnosti. Abyste se s novou troubou mohli lépe seznámit a vyzkoušet její funkce, můžete se inspirovat v kuchařce, kterou si můžete ZDARMA stáhnout v našem formuláři. Najdete v ní originální recepty na předkrmy, hlavní chody i dezerty, abyste mohli připravit skvělé kompletní menu.

Naše energeticky nejúčinnější trouby

Trouby ECOLINE jsou naše energeticky nejúčinnější modely. Všechny modely mají funkci páry, která umožňuje vaření při nízkých teplotách a šetří energii až o 20%*. Dodává se s parním čištěním, které spotřebuje až o 95 %** méně energie v porovnání s pyrolytickým čištěním.

Jsme jednička v kategorii trub v České republice

Vybíráte novou troubu do své kuchyně? Pak byste měli vědět, že značka Electrolux je tuzemskou jedničkou v prodejích trub. Vyplynulo to ze šetření nezávislého výzkumného institutu. Děkujeme všem zákazníkům za důvěru, je to pro nás velká motivace i do budoucna.

Jídla jako z restaurace díky páře

V troubě 900 SteamPro s funkcí Steamify® můžete péct maso, zeleninu i moučná jídla, připravovat pokrmy v páře anebo metodou Sous-Vide, a to všechno na profesionální úrovni. Dopřejte si jídla jako z prvotřídní restaurace. Stačí zvolit teplotu a funkce Steamify® automaticky zvolí správnou dávku páry.

Parní trouba 900 SteamPro

Parní trouba 900 SteamPro

 • Objevujte možnosti metody Sous-Vide
 • Automatické nastavení správného množství páry s funkcí Steamify®
 • Jednoduché ovládání díky konektivitě
 • Precizní pečení s teplotní sondou
 • Dotykový displej s praktickým průvodcem
Mixer Create

Otevřete si cestu k dalším výhodám a odměnám

Zaregistrujte svůj nový spotřebič Electrolux a získejte nejen přístup k důležitým informacím a službám na míru pro váš spotřebič. Pokud navíc napíšete recenzi, můžete vyhrát ponorný mixér Create.

Exkluzivní kurzy vaření

Pára dokáže zvýraznit přirozenou texturu, chuť a barvu surovin, ale především uchovat v jídle cenné vitamíny. Chcete se naučit připravovat vynikající pokrmy, na jaké jste zvyklí z nejlepších restaurací?

Zúčastněte se našeho kurzu vaření.