Trouby

Vařte, pečte, grilujte v jedné multifunkční troubě. Nebo jděte ještě dál a  pořiďte si multifunkční parní troubu, která vašim pokrmům dodá šťavnatost uvnitř a křupavost navenek. 

S výběrem vám poradí náš videoprůvodce.

Vyberte si z naší nabídky vestavných trub Electrolux

Horkovzdušná trouba s ventilátorem zajistí dokonalý oběh horkého vzduchu pro rovnoměrné pečení až na 3 úrovních najednou. Trouba s připařováním přidá na začátku pečení k horkému vzduchu páru a tím umožní těstu krásně dokynout a horký vzduch pak vytvoří na povrchu vašeho pečiva křupavou kůrku. Multifunkční parní trouba bude váš ideální pomocník nejen na pečení, ale můžete s ní dusit, vařit, vařit metodou Sous-Vide, nechat kynout těsto, zavařovat, sušit a nebo ohřívat hotové jídlo nebo talíře.

Proč vařit v páře?

Příprava pokrmů v páře je rychlejší, zdravější a úspornější. Je to skvělý způsob, jak zvýraznit přirozenou chuť, snížit spotřebu soli a tuku a v surovinách zachovat maximum živin. Parní technologie v troubách Electrolux udržuje konstantní teplotu a vlhkost pro rovnoměrné propečení bez vysušování. V páře navíc nemůžete nic připálit, a proto se i vnitřek parních trub lépe a snadno čistí.

Více informací

4 úrovně páry: 25 %, 50 %, 80 % a 100 %, Funkce Sous-Vide a Steamify®
 • Pečivo, moučníky a koláče
 • Maso a drůbež
 • Ovoce, zeleninu a ryby
 • Sous-Vide
3 úrovně páry: 25 %, 50 % a 100 %, Funkce Steamify®
 • Pečivo, moučníky a koláče
 • Maso a drůbež
 • Ovoce, zeleninu a ryby
1 úroveň páry: 25 %
 • Pečivo, moučníky a koláče
 • Maso a drůbež
Manuální aktivace páry na začátku pečení
 • Pečivo, moučníky a koláče

Jak vybrat parní trouby

Nevíte si rady s výběrem parní trouby? Pomůžeme vám. Náš videoprůvodce vám vysvětlí hlavní rozdíly mezi jednotlivými typy a poradí, na které parametry se zaměřit, abyste si pro sebe zvolili tu pravou. Nebo můžete přejít na podrobnějšího průvodce nákupem, kde najdete přehled rozdílů mezi jednotlivými řadami.

Naše energeticky nejúčinnější trouby

Trouby Electrolux EcoLine jsou naše energeticky nejúčinnější modely. Všechny modely mají funkci páry, která umožňuje vaření při nízkých teplotách a šetří energii až o 20 %*. Dodává se s parním čištěním, které spotřebuje až o 95 %** méně energie v porovnání s pyrolytickým čištěním.

*Interní srovnávací test založený na jednom (1) testu trouby Electrolux SteamPro [BSE998230M] a multifunkční trouby Electrolux [BPE556370M]. Test byl proveden na filé z lososa a kuřecích prsou metodou sous-vide.

**Na základě interních testů porovnávajících spotřebu energie trouby SteamPro (parní čištění) a trouby SteamCrisp (pyrolytické samočištění). Program parního čištění je patentován společností Electrolux US2017082295 (A1) - STEAM OVEN CLEANING METHOD.

Parní trouba Electrolux s teplotní sondou

Výhody parních trub

V multifunkční parní troubě můžete péct, dusit, vařit, nechat kynout těsto, zavařovat i sušit, ohřívat hotové jídlo nebo talíře. Pára nepřenáší pachy, proto bez problému připravíte různé pokrmy současně. Vestavné parní trouby SteamPro® a SteamBoost® mají více úrovní páry, a uvaří tedy cokoli, od masa, ryb, zeleniny až po domácí pečivo. Součástí jejich vybavení může být i teplotní sonda pro precizní propečení nebo funkce Sous-Vide pro vaření ve vakuu. Trouba SteamCrisp® s jednou úrovní páry je ideální hlavně na pečení domácího chleba, housek, koláčů a jiného pečiva.

Detail trouby

Steamify® – vždy přesná dávka páry

Netřeba se obávat, že při vaření použijete příliš málo nebo naopak příliš mnoho páry. Funkce Steamify® u vestavných parních trub SteamPro® a SteamBoost® se stane vaším spolehlivým asistentem. Pomůže vám správně regulovat množství páry, takže vykouzlíte chutnější pokrmy ještě snadněji. Stačí nastavit požadovanou teplotu a Steamify® automaticky přidá správné množství páry. Dopřejte si zdravější a chutnější jídla, připravená tím nejšetrnějším způsobem.

Pečivo z trouby s funkcí SteamBake

SteamBake pro nadýchané a vláčné pečivo

Vestavnou troubu s parní funkcí SteamBake ocení každý, kdo rád peče. Cokoli. Buchty, koláče, kváskový chléb… Trouba přidá na začátku pečení k horkému vzduchu páru a tím umožní těstu krásně dokynout, aby bylo nadýchanější a vláčnější. Horký vzduch pak vykouzlí na povrchu křupavou kůrku. Tak pozvedněte své pečení na profesionální úroveň.

Stáhnout kuchařku

Inspirace do vaší kuchyně

Multifunkční parní trouba rozšíří vaše kuchařské možnosti. Abyste se s novou troubou mohli lépe seznámit a vyzkoušet její funkce, můžete se inspirovat v kuchařce, kterou si můžete ZDARMA stáhnout v našem formuláři. Najdete v ní originální recepty na předkrmy, hlavní chody i dezerty, abyste mohli připravit skvělé kompletní menu.

Jsme jednička v kategorii trub v České republice

Vybíráte novou troubu do své kuchyně? Pak byste měli vědět, že značka Electrolux je tuzemskou jedničkou v prodejích trub. Vyplynulo to ze šetření nezávislého výzkumného institutu. Děkujeme všem zákazníkům za důvěru, je to pro nás velká motivace i do budoucna.

Jídla jako z restaurace díky páře

V troubě 900 SteamPro s funkcí Steamify® můžete péct maso, zeleninu i moučná jídla, připravovat pokrmy v páře anebo metodou Sous-Vide, a to všechno na profesionální úrovni. Dopřejte si jídla jako z prvotřídní restaurace. Stačí zvolit teplotu a funkce Steamify® automaticky zvolí správnou dávku páry.

Parní trouba 900 SteamPro

Parní trouba 900 SteamPro

 • Objevujte možnosti metody Sous-Vide
 • Automatické nastavení správného množství páry s funkcí Steamify®
 • Jednoduché ovládání díky konektivitě
 • Precizní pečení s teplotní sondou
 • Dotykový displej s praktickým průvodcem
Mixer Create

Otevřete si cestu k dalším výhodám a odměnám

Zaregistrujte svůj nový spotřebič Electrolux a získejte nejen přístup k důležitým informacím a službám na míru pro váš spotřebič. Pokud navíc napíšete recenzi, můžete vyhrát ponorný mixér Create.

Exkluzivní kurzy vaření

Pára dokáže zvýraznit přirozenou texturu, chuť a barvu surovin, ale především uchovat v jídle cenné vitamíny. Chcete se naučit připravovat vynikající pokrmy, na jaké jste zvyklí z nejlepších restaurací?

Zúčastněte se našeho kurzu vaření.