Objevte

Kolekce AnimalCare™

Vysavač Pure D9 Animal

Vysavač Pure D9 Animal

Nový Pure D9 Animal je druhým nejlepším přítelem člověka. Díky systému FlowMotion™ umožňuje pohodlný a bezproblémový pohyb v domácnosti, a k tomu navíc sbírá zvířecí chlupy a odstraňuje pachy.

Vysavač PowerForce AnimalCare

Vysavač PowerForce™ AnimalCare

Výkonný, ale elegantní. Pokročilý, ale snadno ovladatelný. Vysavač Powerforce™ Animal Care je vybaven motorem a hubicí, které jsou optimalizovány pro maximální výkon. Nezradí vás ani v situacích, kdy vaše kočka řádila na koberci v obývacím pokoji. Kolečka jsou uzpůsobena k otáčení o 360°, takže si můžete při vysávání ve všech možných směrech klidně i zatančit.

Vysavač Ergorapido™ AnimalCare

S vysavačem ErgoRapido™ se nemusíte obávat, že si s jeho šňůrou bude vaše kočka hrát nebo si na ní bude váš pes pochutnávat. Stejně tak se nemusíte zabývat posouváním nábytku, než se pustíte do vysávání, protože tento flexibilní vysavač vyřeší vaše problémy s prachem velmi snadno. Když z podlahy odstraníte veškerý prach a zvířecí chlupy, stačí jen přepnout do ručního režimu a věnovat zaslouženou péči všem opomíjeným policím a skříním bez větší námahy.