Objevte

Kolekce AnimalCare™

Vysavač UltraOne AnimalCare

Vysavač UltraOne™ AnimalCare

Když se nad tím zamyslíte, pro vysavač představuje kočka v domácnosti dokonalý test. Dokáže vysavač posbírat chlupy z koberců, starých dřevěných podlah, dlaždic i betonu? UltraOne™ Animal Care™ zvládne vysát každý typ povrchu, přes nějž se váš zvířecí miláček prošel. Chcete-li vaší domácnosti dopřát úsporné, tiché a oceňované vysávání, vsaďte na jistotu.

Vysavač UltraSilencer Zen AnimalCare

Vysavač UltraSilencer™ Zen AnimalCare

Nedovolte, aby vysávání rušilo vás nebo členy vaší rodiny, nehledě na počet nohou. Vysavač UltraSilencer™ Zen Animal Care™ je navržen pro domácnosti, kde má klid stejnou hodnotu jako mimořádná čistota – hladina hluku je totiž blízká naprostému tichu (58 dB). Vysavač vám pomůže s každodenním odstraňováním zvířecích chlupů šetrně a v klidu.

Vysavač PowerForce AnimalCare

Vysavač PowerForce™ AnimalCare

Výkonný, ale elegantní. Pokročilý, ale snadno ovladatelný. Vysavač Powerforce™ Animal Care je vybaven motorem a hubicí, které jsou optimalizovány pro maximální výkon. Nezradí vás ani v situacích, kdy vaše kočka řádila na koberci v obývacím pokoji. Kolečka jsou uzpůsobena k otáčení o 360°, takže si můžete při vysávání ve všech možných směrech klidně i zatančit.

Vysavač Ergorapido™ AnimalCare

S vysavačem ErgoRapido™ se nemusíte obávat, že si s jeho šňůrou bude vaše kočka hrát nebo si na ní bude váš pes pochutnávat. Stejně tak se nemusíte zabývat posouváním nábytku, než se pustíte do vysávání, protože tento flexibilní vysavač vyřeší vaše problémy s prachem velmi snadno. Když z podlahy odstraníte veškerý prach a zvířecí chlupy, stačí jen přepnout do ručního režimu a věnovat zaslouženou péči všem opomíjeným policím a skříním bez větší námahy.