Užijte si domácí pohodu

V čistém prostředí jsme šťastnější

Ve společnosti Electrolux jsme přesvědčeni, že čisté prostředí dokáže změnit život. Ze studie Hunting Dynasty z roku 2019 vyplývá, že až 81 % lidí se v čistém prostředí cítí šťastnější, 85 % uvolněnější a 76 % lépe spí. Proto navrhujeme spotřebiče, které vám usnadní úklid a zajistí zdravější prostředí.

* Hunting Dynasty, Vliv čistého životního prostředí na lidské štěstí, květen 2019

Electrolux vás zbaví námahy

Uvědomujeme si, že úklid může být fyzicky i psychicky namáhavý. Také ale víme, že čisté prostředí přispívá k větší pohodě a celkovému pocitu spokojenosti. Proto navrhujeme vysavače s nízkou hmotností a vysokým výkonem, které vám maximálně ulehčí práci, abyste se cítili lépe.

Stylový Pure Q9

Pure Q9 je náš nejstylovější, nejdostupnější a nejtišší bezdrátový tyčový vysavač. Inspirovali jsme se prémiovými interiéry a navrhli vysavač, který dokonale zapadne do každé moderní městské domácnosti. S tímto lehkým a všestranným vysavačem je radost uklízet.

Robotický Pure i9.2

Robotický vysavač ve tvaru trojúhelníku se 3D viděním je navržen tak, aby zmapoval, dosáhl a dokonale vyčistil každý kout ve vaší domácnosti. Vysavač Pure i9.2 všechno vidí, všude se vejde a vše vyčistí s dokonalou přesností.

A lze ho ovládat přes mobilní aplikaci.

Náš dosud nejvýkonnější vysavač

Pure D9 kombinuje všechny nejlepší technologie a úspěšné inovace a poskytuje vynikající výkon a inteligentní všestrannost.

Vysávání odkudkoli

Vraťte se domů k dokonale čistým podlahám. Objevte robotický vysavač s tak pokročilou technologií, že může vysávat zcela samostatně a vy ho ovládat odkudkoliv.

Náš sáček s-bag má nový design!

Nový, hygieničtější způsob utěsnění plného sáčku s‑bag brání v prasknutí sáčku či úniku prachu, zatímco prodlužuje životnost vašeho vysavače.

Úklid podlahy kdekoli, kdykoli, okamžitě

Tyčové vysavače nabízejí maximální pohodlí. Jsou bezdrátové, elegantní a navržené tak, aby mohly stát kdekoli a vždy byly připraveny k okamžitému úklidu.

Ergorapido Classic

Tyčové vysavače řady Ergorapido patří dlouhodobě k nejoblíbenějším v Evropě. Jsou výkonné, praktické a díky elegantnímu designu také stylové. Nové modely Ergorapido Classic 2 v 1 se skvěle ovládají a umožní vám každodenní úklid nejen podlahy.

Zjistěte více

Elektrická hubice BedProPowerUV+

Elektrická hubice BedProPowerUV+ odstraní až 99,9 %* částic prachu, bakterií a alergenů z matrací, postelí, pohovek, polštářů a dětských postýlek, jako i z pelechů pro zvířata.

* 5stupňový filtrační systém v kombinaci s použitím elektrické hubice s UV světlem odstraní až 99,9 % částic o velikosti 0,3–10 µm (mikrometrů), jako je pyl, bakterie, spory plísní, roztoči, domácí prach a jiné alergeny. Měřeno podle EN 60312-1: 2017.

Domov vytváříte vy

S vysavači Electrolux vrátíte své domácnosti čistotu a lesk. A teprve když se cítíte opravdu pohodlně, můžete čtyři stěny nazývat svým skutečným domovem.

Zjistěte více

Probuďte se do zdravějšího a čistšího prostředí

Kvalita vzduchu, který dýcháme, je pro naše tělo stejně důležitá jako to, co jíme a pijeme. Naše čističky vzduchu se postarají o čerstvý a zdravý vzduch po celý den i během noci pro klidný spánek.

Tiché vysávání

Dopřejte si skutečně klidné vysávání s vysavačem Pure D8.2. Díky systému PureSound dosahuje hlučnosti pouhých 57 dB (A)* na každém typu podlahy.

Zjistěte více