Užijte si domácí pohodu

V čistém prostředí jsme šťastnější

Ve společnosti Electrolux jsme přesvědčeni, že čisté prostředí dokáže změnit život. Ze studie Hunting Dynasty* z roku 2019 vyplývá, že až 81 % lidí se v čistém prostředí cítí šťastnější, 85 % uvolněnější a 76 % lépe spí. Proto navrhujeme spotřebiče, které vám usnadní úklid a zajistí zdravější prostředí.

* Hunting Dynasty, Vliv čistého životního prostředí na lidské štěstí, květen 2019

Electrolux vás zbaví námahy

Uvědomujeme si, že úklid může být fyzicky i psychicky namáhavý. Také ale víme, že čisté prostředí přispívá k větší pohodě a celkovému pocitu spokojenosti. Proto navrhujeme vysavače s nízkou hmotností a vysokým výkonem, které vám maximálně ulehčí práci, abyste se cítili lépe.

Stylový Pure Q9

Pure Q9 je náš nejstylovější, nejdostupnější a nejtišší bezdrátový tyčový vysavač. Inspirovali jsme se prémiovými interiéry a navrhli vysavač, který dokonale zapadne do každé moderní domácnosti. S tímto lehkým a všestranným vysavačem je radost uklízet.

Inovativní Electrolux 800

Řada tyčových vysavačů Electrolux 800 byla navržena pro důkladný úklid jedním tahem. Vysokootáčkový motor zajistí až 6krát* výkonnější sání a baterie s výdrží až 35 minut** zvládne úklid celé domácnosti na jedno nabití.

 

* Na základě interních testů sacího výkonu ruční jednotky podle IEC 62885-2 ve srovnání s předchozím modelem EER75STM.

** Interní testy dokládají až 35 minut užívání v minimálním režimu, což odpovídá vypočtené ploše až 75 m2.

Elektrická hubice BedProPowerUV+

Elektrická hubice BedProPowerUV+ odstraní až 99,9 %* částic prachu, bakterií a alergenů z matrací, postelí, pohovek, polštářů a dětských postýlek, jako i z pelechů pro zvířata.

* 5stupňový filtrační systém v kombinaci s použitím elektrické hubice s UV světlem odstraní až 99,9 % částic o velikosti 0,3–10 µm (mikrometrů), jako je pyl, bakterie, spory plísní, roztoči, domácí prach a jiné alergeny. Měřeno podle EN 60312-1: 2017.

Úklid podlahy kdekoli, kdykoli, okamžitě

Tyčové vysavače nabízejí maximální pohodlí. Jsou bezdrátové, elegantní a navržené tak, aby mohly stát kdekoli a vždy byly připraveny k okamžitému úklidu.

Robotický Pure i9.2

Robotický vysavač ve tvaru trojúhelníku se 3D viděním je navržen tak, aby zmapoval, dosáhl a dokonale vyčistil každý kout ve vaší domácnosti. Vysavač Pure i9.2 všechno vidí, všude se vejde a vše vyčistí s dokonalou přesností.

A lze ho ovládat přes mobilní aplikaci.

Náš dosud nejvýkonnější vysavač

Pure D9 kombinuje všechny nejlepší technologie a úspěšné inovace a poskytuje vynikající výkon a inteligentní všestrannost.

Tiché vysávání

Dopřejte si skutečně klidné vysávání s vysavačem Pure D8.2. Díky systému PureSound dosahuje hlučnosti pouhých 57 dB (A)* na každém typu podlahy.

Náš sáček s-bag má nový design!

Prachový sáček s-bag má nyní hygieničtější způsob utěsnění, který brání prasknutí a úniku prachu. Zároveň tak prodlužuje životnost vašeho vysavače.

Probuďte se do zdravějšího
a čistšího prostředí

Kvalita vzduchu, který dýcháme, je pro naše tělo stejně důležitá jako to, co jíme a pijeme. Naše čističky vzduchu se postarají o čerstvý a zdravý vzduch po celý den i během noci pro klidný spánek.