Užijte si domácí pohodu

Váš prostor

Vaše útočiště

Vneste do vaší domácnosti harmonii a vitalitu přírody. Naše čističe vzduchu a vysavače odstraňují ze vzduchu nečistoty. Budete se tak těšit z domova, který bude vaším osobním útočištěm.

Vysávejte odkudkoliv

Chcete si po příchodu domů užívat dokonale čisté podlahy? Robotický vysavač PUREi9 se nezávisle na tom, kde se právě nacházíte, postará o perfektní úklid. Díky moderní technologii 3D Vision System™ zdolá vysavač PUREi9 všechna zákoutí vaší domácnosti a hravě odstraní nečistoty i z těžko dostupných míst. Funkce PureFlow a výkonné lithiové baterie zajistí vašemu domovu dokonalou čistotu. Seznamte se s benefity nejvyspělejšího robotického vysavače, s nímž můžete vysávat odkudkoliv.

Domov podle vašich představ

S vysavači Electrolux přeměníte zaprášené rohy místností na zářivě čisté prostory a podlaha se bude blyštit jako zrcadlo. Protože teprve když se mezi svými čtyřmi stěnami budete cítit skutečně pohodlně, budete je nazývat domovem.

Vzbuďte se do zdravějšího, čistšího a čerstvějšího vzduchu

Kvalita vzduchu, který dýcháme, je pro naše tělo stejně důležitá jako to, co jíme a pijeme. S našimi výrobky z řady AirComfort se budete přes den cítit čerstvě a zdravě a v noci si pak dobře odpočinete.