Oblečení na každý den vyprané s péčí

Dodejte šatníku něco navíc

Oblečení, kterému se dostává té správné péče, s vámi vydrží mnohem déle. Pračky a sušičky PerfectCare nejenže dodají vašim oděvům čistotu a svěžest, ale navíc vám pomohou rozvíjet váš styl. Nenechte se omezovat instrukcemi na štítcích vašeho oblečení – naše spotřebiče se skvěle postarají o ty nejchoulostivější materiály, včetně těch, které obvykle vyžadují ruční praní. Vsaďte na nejlepší péči, aby vaše oblíbené oblečení vypadalo déle jako nové.

Nová řada PerfectCare

Vylepšete péči o prádlo
s našimi nejmodernějšími pračkami a sušičkami.

Upravený vzhled vždy po ruce

Představte si, že by vaše oblečení déle vypadalo jako nové. Jeho barvy by nikdy nevybledly a materiály by si uchovaly původní tvar i texturu. Pračky PerfectCare vaše oděvy nejen vyperou, ale navíc vám umožní, abyste si zachovali svůj styl a eleganci.

Sušičky, které o prádlo pečují

Zapomeňte na zmačkané hedvábí, sražený vlněný svetr nebo funkční oblečení, které už dávno přišlo o svou voděodolnost. Přinášíme vám péči o oblečení, která déle zachová jeho tvar, funkce i barvy. Představte si sušičku, jíž bez obav svěříte i materiály, které byste se dříve neodvážili sušit v sušičce.

Průvodci péčí

Už žádné kompromisy. Dostaňte ze své pračky a sušičky maximum. Zjistěte, jak správně pečovat o jemné materiály, jak zachovat měkkost vlněných svetrů nebo jak outdoorovým kouskům navrátit jejich funkce. Pomohou vám naši průvodci péčí o prádlo.