Průvodce nákupem

Vyberte si pračku kombinovanou se sušičkou

Péče na míru s DelicateCare®

Technologie DelicateCare® v kombinaci s tepelným čerpadlem umožňuje přizpůsobit program na míru každé náplni a dosáhnout perfektních výsledků i při nízkých teplotách. Můžete tak sušit i funkční materiály, u kterých dokonce dochází k obnovení voděodolnosti. A hedvábné blůzky budou o 50 % méně pomačkané.

Cokoli budete prát a sušit, můžete se spolehnout, že vaše oblečení bude vždy připraveno k okamžitému nošení.

 

Hedvábné oděvy jsou až o 50 % méně zmačkané*

* Ve srovnání se sušením na vzduchu.

Teplota a pohyb pro správnou péči

Při běžném praní a sušení péřových bund může docházet k jejich opotřebení. Ne tak s technologií DelicateCare®, která upravuje teplotu a pohyb bubnu pro správnou péči, aby prachové peří neztrácelo svoji nadýchanost.

Svěží oblečení a až o 96 % nižší spotřeba vody

Použijte páru k osvěžení svého oblečení a ušetříte více než 40 l vody na cyklus (testováno na 1 kg jemných oděvů pomocí programu FreshScent ve srovnání s programem Jemné prádlo).

UltraCare® prodlouží životnost vašeho oblečení

Jedinečná technologie UltraCare® v pračkách Electrolux smíchá prací prostředek a aviváž s vodou dříve, než se dostanou do bubnu k prádlu. Materiály jsou tak důkladněji vyprány a každé vlákno je chráněno. Vaše oblečení bude déle vypadat jako nové.

 

Čisté a suché v jednom kroku

Naše pračky se sušičkou UltraCare 800 se perfektně postarají o vaše prádlo a vy se tak můžete cítit sebevědomě každý den. Technologie UltraCare® je zárukou, že veškeré oblečení, od jemného po outdoorové, bude lépe chráněno a vydrží déle. Perte a sušte jedním stisknutím tlačítka, efektivně a bez kompromisů.

Tkaniny zůstávají měkké. Po každém praní

Technologie UltraCare® zajišťuje rovnoměrnou distribuci prášku a aviváže pro 2x lepší účinek než běžné pračky. Prací prostředky se předem smíchají s vodou a aktivují a tím se dostanou ke každému vláknu, aby odvedly svou práci. Špatně rozpuštěné prací prostředky totiž zhoršují kvalitu praní a mohou i poškodit vaše prádlo.

Svěží oblečení a až o 96 % nižší spotřeba vody

Použijte páru k osvěžení svého oblečení a ušetříte více než 40 l vody na cyklus (testováno na 1 kg jemných oděvů pomocí programu FreshScent ve srovnání s programem Jemné prádlo).

Čisté a suché v jednom kroku

Cítíte se nejlépe v těch černých kalhotách, co vám tak skvěle sedí? Nedáte dopustit na hebký svetr, který je tak příjemný? Dopřejte jim péči v naší inovativní pračce se sušičkou DualCare 700, která se postará o to, aby vám vaše oblíbené kousky vydržely co nejdéle v perfektní kondici, a to v jednom krátkém cyklu.

Rychle a jednoduše

Naše pračka se sušičkou DualCare 700 se postará o vaše oblečení v jednom pohodlném cyklu – „od sucha do sucha“. Technologie DualCare® detekuje typ tkaniny a hmotnost náplně a poté upravuje teplotu a pohyb bubnu tak, aby byla zajištěna maximálně šetrná péče každému kousku oblečení. Materiály zůstanou déle ve skvělé kondici.  

Ideální nastavení cyklu s DualCare®

Naše technologie DualCare® automaticky upravuje cykly podle typů tkanin a velikosti náplně. Teplota a pohyb bubnu se tak přizpůsobí vloženému prádlu a jeho kvalita zůstane zachována. Užijte si praní a sušení v jednom efektivním procesu.

Svěží oblečení a až o 96 % nižší spotřeba vody

Použijte páru k osvěžení svého oblečení a ušetříte více než 40 l vody na cyklus (testováno na 1 kg jemných oděvů pomocí programu FreshScent ve srovnání s programem Jemné prádlo).

Objevte naše pračky se sušičkou

Vyberte si z naší nabídky tu správnou pračku se sušičkou pro své potřeby.

Naše nabídka

Prohlédněte si naši nabídku a najděte spotřebič, který se nejlépe hodí do vaší domácnosti.

 • DelicateCare
 • UltraCare
 • DualCare
 • SensiCare
 • Woolmark Blue
 • UltraCare
 • DualCare
 • SensiCare
 • Woolmark Blue
 • DualCare
 • SensiCare
 • Woolmark Blue

Nenáročná na prostor

Pokud nemáte doma dostatek místa, pračka kombinovaná se sušičkou je ideální volbou. Získáte veškeré pohodlí jednotlivých spotřebičů, aniž byste museli obětovat prostor.

V kategorii volně stojících praček se sušičkou najdete i modely s kapacitou až 10 kg praní a 6 kg sušení. Zvolit můžete také vestavný model, který je plně integrovaný, například do kuchyňské linky.

Electrolux EcoLine

Naše energeticky nejúspornější spotřebiče – šetří zdroje při každém použití

Při výběru pračky zvolte nejlepší energetickou třídu A, A + 10 % nebo A + 20 %. Naše technologie tepelného čerpadla snižuje při sušení spotřebu energie o 55 %* a šetrně usuší i jemné materiály, jako je vlna, hedvábí nebo peří.

Energeticky efektivní

Každá sušička prádla Electrolux je navržena tak, aby výrazně snížila spotřebu energie a vody při praní a péči o vaše prádlo podle nejvyšších standardů. Využívá k tomu invertorový motor, technologie SensiCare® a DelicateCare® i technologii tepelného čerpadla.

Pračky kombinované se sušičkou Electrolux série 900 jsou jako jediné na trhu vybaveny technologií tepelného čerpadla.

Nové ikony výkonu praček se sušičkou

A) Nový QR kód k naskenování pomocí chytrého telefonu

B) Třída energetické účinnosti

C) Vážená spotřeba energie na 100 cyklů

D) Vážená spotřeba vody na cyklus

E) Třída účinnosti odstředění

F) Jmenovitá kapacita programu Eco

G) Doba trvání programu Eco

H) Emise hluku šířeného vzduchem

Dvojí kapacita

Kombinované modely mají dvě rozdílné kapacity. Pro sušení je vždy o něco menší než pro praní, protože sušení vyžaduje více prostoru v bubnu kvůli optimální cirkulaci vzduchu. Přesto ale budete překvapeni množstvím prádla, které můžete vyprat a usušit v rámci jednoho cyklu. Konkrétně je to až 6 kg v jedné várce.

Při výběru kapacity vezměte v úvahu také následující:

 • Velikost vaší domácnosti – jste velká rodina s dětmi, svobodný pár nebo jednotlivec?
 • Návyky – jak často perete?
 • Typ a velikost prádla – perete ložní prádlo, peřiny a závěsy? Ty budou pro dosažení nejlepších výsledků vyžadovat větší buben

Všechny pračky Electrolux jsou vybaveny technologií SensiCare®. Ta používá pokročilé senzory vlhkosti a teploty k úpravě spotřeby energie pro velké i malé náplně. Tím šetří čas a peníze a chrání vaše oblečení.

Programy 2 v 1

Pomocí kombinovaných programů zvládnete efektivně vyprat a vysušit malé dávky prádla, které tak můžete mít připravené k okamžitému použití, v jediném bezproblémovém procesu. Ideálně využijete v situacích, kdy se vám vrátí školáci domů a je třeba vyprat dresy na sportovní utkání, zapomenuté kalhoty na další školní den nebo jste měli o víkendu spoustu jiných aktivit a na špinavé prádlo nebyl čas.

Programy na míru

Neexistuje nic jako „univerzální prádlo“. Různí lidé – a různé materiály – mají různé potřeby. Proto jsou naše pračky se sušičkou vybaveny řadou programů:

 • Dark blue delicate fabrics
  Vlna

  Bezpečně vypere a vysuší jemné prádlo a vlnu.

 • White shirt close-up
  Pára

  Samostatný parní program je velký a užitečný pomocník v případech, kdy prádlo není špinavé, nepotřebuje prát, ale pouze osvěžit. Rychlý program (20–25 min) ho šetrně napaří, změkčí a narovná vlákna. Po vyndání z pračky stačí nechat prádlo 10 minut „vydýchat“ a je připravené k nošení.

 • A garment in a washer dryer
  Antialergický

  Speciálně vyvinutý pro osoby s alergií a citlivou pokožkou. Teplota praní na chvíli přesáhne 60 °C a tím dojde k odstranění bakterií a alergenů. Maximální kapacita náplně je až 9 kg, což je skutečně překvapivé množství prádla v jedné várce.

 • Waterdrops on dark blue fabric
  Outdoor

  Program Outdoor díky technologii DualSense® chrání technické tkaniny, aby si i v průběhu času zachovaly své funkční vlastnosti. Cyklus sušení dokonce obnovuje voděodolnost.

Certifikace

Certifikace Woolmark je potvrzením společnosti Woolmark, že všechny kombinované pračky se sušičkou Electrolux jsou dostatečně šetrné k vlně a jemnému prádlu, a to při praní i sušení.

Objevte naše pračky se sušičkou

Vyberte si z naší nabídky tu správnou pračku se sušičkou pro své potřeby.

Vybrali jste?
Nebo pokračujte a podívejte se na další řadu.