Vytvarován tak, aby dosáhl dále

Úklid domácnosti bez námahy

Nenechte se uklízením znechutit a zjednodušte si ho na pouhé stisknutí tlačítka. Chcete svůj domov proměnit v čisté a útulné místo? Robotický vysavač MotionSense™ vám to umožní bez jakékoli námahy.

Robotický vysavač MotionSense při vysávání obývacího pokoje

Dokonalá čistota bez námahy

Můžete se spolehnout, že vysavač MotionSense™ se svým revolučním tvarem a mimořádně velkým kartáčem pro výjimečné vysávání zapadne do vaší domácnosti i vašeho životního stylu.

Kartáč PowerBrush™ vysavače MotionSense™
Vysávání co nejblíže u stěny

Kartáč PowerBrush™ vysavače MotionSense™ se dostane až na 3 cm k jakékoli stěně, předmětu nebo rohu.

Dostane se dál než ostatní

S robotickým vysavačem MotionSense™ snadno udržíte svoji domácnost v dokonalé čistotě. Jeho speciální funkce mu umožňují vysávat efektivněji a déle než jiné robotické vysavače.

Roh vysavače MotionSense
1
Podmaňte si rohy

Vysavač MotionSense™ zvládne vysát o 80 % více malých prostor než ostatní robotické vysavače.

Kartáč velikosti XXL vysavače MotionSense
2
Zvládne vysát více prostoru najednou

Kartáč o velikosti XXL a funkce vysávání místa umožňují robotickému vysavači MotionSense™ uklidit ještě více prostoru na jeden zátah.

Baterie vysavače MotionSense
3
Delší životnost baterie

Robotický vysavač MotionSense™ je vybaven lithiovou baterií TurboPower, která zajišťuje delší dobu provozu a rychlé dobíjení.


Robotický vysavač Electrolux MotionSense

Vytvarován k dokonalému vysávání

S robotickým vysavačem MotionSense™ je díky jeho trojúhelníkovému tvaru nové generace snadné dosáhnout dokonalých výsledků vysávání. Vypadá skvěle a zvládne uklidit mnohem větší plochu včetně rohů a malých míst, o nichž si ostatní robotické vysavače mohou nechat jen zdát. Zanechává za sebou ideální prostor pro vaši relaxaci a pohodlí.

Výkon, na který se můžete spolehnout

Robotický vysavač MotionSense™ disponuje dostatečným výkonem a XXL kartáčem PowerBrush™, který je o 16 % větší než běžné kartáče. Snadno se tak dostane mnohem dále do rohů, blíže ke stěnám nebo do obtížně přístupných prostor pro skutečně důkladné vysávání.

Virtuální bariéra pro vysavač MotionSense

Plná kontrola nad vysáváním

Díky virtuálním bariérám máte kontrolu nad tím, kde váš robotický vysavač MotionSense™ může vysávat a kde nikoli. Virtuální bariéry vysílají signály, které vašemu vysavači brání v úklidu tam, kde si to nepřejete. Ať už potřebujete rychle vysát konkrétní prostor, nebo nechcete, aby vysavač narážel do hraček na podlaze.

Vysávejte tam, kde to ostatní nedokáží

Nemějte obavy, že vašemu vysavači zabrání v důkladném vysávání schody nebo jiné překážky. Robotický vysavač MotionSense™ vyjede i na prahy či vysoké koberce, kde se jiné vysavače zaseknou. Bojíte se, že by mohl spadnout ze schodů? Funkce detekce pádu ho před převrácením ochrání.