Důkladná péče

Důkladná péče

Profesionální péče

u vás doma

Máte doma oblečení, jehož čištění se odvažujete svěřit pouze čistírně? Obáváte se, že oděvy v pračce ztratí svůj tvar i původní barvy? Přesvědčíme vás, že i v domácích podmínkách můžete svému prádlu dopřát precizní péči. Naše pračky a sušičky se šetrně postarají i o ty nejjemnější materiály.

Jak se starat o funkční oblečení?

Výprava do nejdrsnějších lokalit a extrémních klimatických podmínek   vyžaduje oblečení, které odolá řádění živlů a další rozmary počasí. Pokud takové oděvy vypadají skvěle, je to příjemný bonus, zásadní ale je, aby fungovaly tak, jak mají. Uprostřed zasněžených vrcholků nebo rozbouřeného moře potřebujete jistotu, že se na své oblečení můžete spolehnout. Chladno ustojí téměř každá bunda, ale co když mrzne, až praští? Budete-li se o své outdoorové a funkční oblečení řádně starat, nebude jen perfektně vypadat. Bude pečovat o vás, a to za každých podmínek.

Tři různé typy bundy Helly Hansen

Každá vrstva je důležitá

Klíčem k úspěšnému vzdorování živlům jsou funkční vrstvy, které společně tvoří účinnou bariéru. Vnější vrstva, například u lyžařské nebo jachtařské bundy, zadržuje vítr, déšť nebo sníh. Prostřední vrstva, obvykle z fleecu nebo prachového peří, uchovává teplo, aby vám nebyla zima. A základní vlněná vrstva nepropustí k vaší pokožce vlhkost, abyste byli stále v suchu. Každá vrstva je stejně důležitá, a pokud budete o všechny pečovat, postarají se i ony o vás – na každé dobrodružné expedici.

Pohodlí za každých podmínek

Kvalitní bunda vás bude chránit u moře i na zasněženém svahu. Uprostřed vlnobití vás udrží v suchu a v ledovém větru vás uchová v teple. Funkční materiály odvádí vlhkost od pokožky, ale zároveň vodu nepropustí dovnitř.  Díky tomu zůstanete v pohodlí i v extrémním počasí. Budete-li o bundu správně pečovat, bude vždy připravena pro širé moře nebo vrcholky hor.

Outdoorová bunda Helly Hansen

Obnovujte praktické funkce

Příprava na lyžařskou nebo námořní výpravu by měla začít vypráním vaší bundy.  Pokud voda nestéká z povrchu bundy v krůpějích, před žehlením znovu aktivujte vodoodpudivé vlastnosti bundy pomocí praní a sušení při nízké teplotě. Jestliže se vám bunda zdá hůře prodyšná, prací cyklus uvolní její póry. Po usušení pomocí studené žehličky obnovte její ochranné vlastnosti. Bunda vám poskytne bezpečí i maximální pohodlí, i když o ni pečujete doma.

Žena drží svoji čerstvě vypranou lyžařskou bundu Helly Hansen
Ta nejlepší příprava na sjezdovku

Připravená k nošení venku, ale vypraná a usušená doma pomocí spotřebičů Electrolux.

Panel s displejem pračky UltraCare

Spoléhejte na důkladné máchání

Bundu raději držte dál od aviváže. Ta může zanést její póry, a tak negativně ovlivnit její funkčnost. Materiál může přijít o svou voděodolnost nebo prodyšnost. Namísto aviváže dejte přednost jemnému tekutému pracímu prostředku. K odstranění veškerých eventuálních zbytků pracího prostředku využijte druhý cyklus máchání. Po takové proceduře bude vaše bunda ve stejné kondici, v jaké jste si ji přinesli z obchodu. Funkční a pohodlná.

 • Program s nízkou teplotou na pračce Electrolux
  1
  Nepodceňujte prací prostředek

  Sportovní a funkční bundy svěřte jemným pracím programům. Ty jim v kombinaci s šetrným tekutým prostředkem na praní zajistí optimální péči. Jen nepřijdete o jejich speciální vlastnosti.

 • Žena držící lyžařskou bundu
  2
  Volte nízké teploty

  Bundy by se měly na nízké teploty nejen prát, ale i sušit. Potřebují-li vyžehlit, musí žehlení probíhat jemně, bez páry a přes ručník, aby nedošlo k poškození membrány bundy.

 • Detailní snímek lyžařské bundy
  3
  Prohledejte kapsy

  Ochraňte svou bundu před mechanickým poškozením. Před vložením oděvu do bubnu vždy důkladně vyprázdněte kapsy a zapněte všechny zipy (suché i klasické).

Pračka UltraCare Eco

Uchovávejte co nejlepší vzhled vašeho oblečení. Protože když vypadáte dobře, pak se také dobře cítíte.

Pračka UltraCare Eco

Perfektní výsledky i při 30 stupních

Praní při 30 stupních je nejen šetrnější k vašemu oblečení, ale také ohleduplnější k životnímu prostředí. Pračka UltraCare Eco vám umožní dosáhnout skvělých výsledků při praní na pouhých 30 stupňů namísto obvyklých 40. I takto nízká teplota zajistí oděvům dokonalou čistotu a jemnou péči, aby déle vypadaly jako nové.

Péřové bundy

Prachové peří disponuje pozoruhodnými vlastnostmi – je velice lehké, ale zároveň neuvěřitelně hřejivé. Proto je ideálním materiálem pro výplň oděvů do nejchladnějšího počasí. Péřové bundy jsou pohodlné, lehké a se správnou pračkou jim potřebnou péči dodáte i v domácích podmínkách.

Jak pečovat o péřové oděvy

Budete-li o prachové peří v zimních bundách správně pečovat, nenechá vás ani v nejchladnějším počasí na holičkách. Šetrné praní vlažnou vodou v naší pračce UltraCare Eco zajistí, že vaše péřové oblečení bude nejen skvěle vypadat, ale také vydrží déle plnit svou funkci. Speciální míčky vložené do bubnu naší sušičky DelicateCare navíc zabrání nerovnoměrnému rozložení peří v bundě.

Žena obdivující svoji čerstvě vypranou péřovou bundu

Prachové peří v ruce nevyperete

I když má ruční praní něco do sebe, na péči o prachové peří je takové péče krátká.  Pouze pračka s funkcí extra máchání z peří důkladně vymyje prací prostředek a obnoví tak jeho ochranné vlastnosti. Po vyprání bundu co nejdříve vyndejte z pračky, abyste zabránili zdeformování tvaru peří. Vodu z bundy mačkáním neždímejte – spíše ji je jemně vytlačte.

 • Program s nízkou teplotou na pračce Electrolux
  1
  Volte nízké teploty

  Péřové oblečení perte ve vlažné vodě na jemný cyklus a nastavte extra máchání. Tak vymyjete i poslední zbytky pracího prostředku.

 • Detailní snímek sušicího míčku v bubnové sušičce Electrolux
  2
  Vyberte správný program

  Nejlepší prosušení péřové bundy zajistí delší cyklus na střední teplotu v kombinaci se speciálními míčky v bubnu pračky. Díky tomu bude bunda nadýchaná a voňavá.

 • Péřová bunda Helly Hansen
  3
  Chraňte své oblečení

  Péřové oblečení sušte odděleně. Před praním či sušením vyprázdněte všechny kapsy a zapněte veškeré zipy. Zabráníte tak poškození vnějšího materiálu i výplně.

Fleecové bundy

Fleecové bundy a mikiny jsou komfortní a všestranné. Venku příjemně zahřejí, hodí se i na sportovní aktivity a uvnitř se promění na pohodlný úbor na doma. Fleece je odolná tkanina, která má dlouhou přirozenou životnost. Je pohodlná na nošení a lze o ni velmi snadno pečovat v domácích podmínkách.

Jak na praní a sušení oděvů z fleecu?

Dodejte svému fleecovému oblečení tu nejlepší domácí péči. Nejlepších výsledků dosáhnete praním v teplé vodě s jemným pracím prostředkem a bez aviváže. Fleece skvěle pohlcuje vodu, proto nezapomeňte zvolit funkci extra máchání, která odstraní veškeré zbytky pracího prostředku. Aby bylo fleecové oblečení svěží a měkké, doporučujeme ho usušit ihned po vyprání.

 • Program s nízkou teplotou na pračce Electrolux
  1
  Perte se syntetickými tkaninami

  Fleecové oblečení neperte spolu s bavlněným – to totiž může pouštět žmolky. Raději je sušte se syntetickými tkaninami, jako jsou polyester či nylon.

 • Žena držící fleecovou bundu
  2
  Nežehlete, používejte páru

  Fleecovou bundu sušte na sportovní nebo syntetický cyklus. Nikdy ji však nežehlete. Raději ji dejte dosušit na parní cyklus, který ji narovná, vyhladí a osvěží.

 • Detailní snímek fleecové bundy
  3
  Chraňte povrch vaší bundy

  Vyprázdněte veškeré kapsy a zapněte veškeré zipy ještě než začnete prát a sušit vaši fleecovou bundu. Ochráníte tak tkaninu před poškozením. 

Zajímavé novinky, rady a tipy

Inspirace do vašeho mailboxu

Pravidelně vám přinášíme informace o novinkách, soutěžích i probíhajících akcích. Přihlaste se k odběru, aby vám nic z toho neuniklo.

Jak pečovat o klasické košile

Módní trendy během generací přicházejí a zase odcházejí, ale bílá košile je stále v kurzu. Toho, aby vypadala pořád jako nová a byla vždy čistá a svěží, teď snadno dosáhnete přímo u vás doma. 

Bílá košile se štítkem s pokyny k praní visící v obývacím pokoji

Základ vašeho šatníku

Váš šatník je místo, kde vytváříte svůj charakteristický vzhled a styl. Experimentujete s novými trendy a kombinujete je s klasickými a neměnnými kousky, jako je svěží bílá košile. Klasická bílá košile je jako malířovo čisté plátno. Dokonalý základ pro stylové sebevyjádření. Vždy můžete uplatnit svoji tvořivost, ať už bude výsledek důmyslný či neformální. 

Žena držící čerstvě vypranou, svěží bílou košili
Připraveno k uložení v šatníku

S tou nejlepší péčí o prádlo uchováte své košile dokonale bílé a nádherně svěží.

 • Rozepnutá bílá košile
  1
  Zkontrolujte štítek

  Než se pustíte do praní košile, rozepněte ji včetně manžet a límce. Nezapomeňte zkontrolovat doporučenou teplotu, případně základní pokyny pro praní na jejím štítku.

 • Svěží bílá košile
  2
  Prací prostředek vybírejte moudře

  Chcete-li udržet své bílé tričko dlouho jako nové, používejte prací prostředek s příměsí bělidla. Bílé prádlo tak zůstane opravdu bílé.

 • Vyobrazení mezery, kterou je třeba nechat mezi vaším prádlem a stropem bubnu
  3
  Ponechte dostatek prostoru

  Aby na prádle nezůstávaly zbytky pracího prostředku a oblečení se zbytečně nemačkalo, je důležité pračku nepřeplňovat. Mezi dávkou prádla a stropem bubnu by měl zůstat prostor přibližně na šířku dlaně.

Svěží bílá košile z úhlu
Systém SteamCare

Parní lázně pro vaše oblečení. Osvěžte své prádlo mezi praními pomocí páry.

Pračka se systémem SteamCare

Vezměte vaše košile do lázní

Vaše nejoblíbenější košile toho pravděpodobně zažije hodně. V každodenním ruchu a shonu se zničí onen svěží pocit, který vám poskytuje, a který máte tak rádi. Naše pračky se systémem SteamCare napodobují ošetření v lázni a přinesou vám příjemný pocit svěžesti za pouhých 30 minut. Uvolňují vlákna, odstraňují pachy a navrátí vašim košilím onu nenahraditelnou měkkost a vůni. Parní osvěžení navíc snižuje pomačkání košile až o třetinu, takže vám usnadní také žehlení.

Muž, který má na sobě z poloviny hladkou a z poloviny pomačkanou košili, demonstrující výhody systému SteamCare

Síla páry

Pověste vaši košili v koupelně, když se sprchujete, a z první ruky uvidíte, jak pára dokáže vaše oděvy oživit. Nadměrná vlhkost pomáhá vyhlazovat pomačkání na vaší košili a uchovává ji svěží. Chcete-li však odstranit zmačkání vašeho oblečení rychleji a snadněji, vyzkoušejte naše pračky se systémem SteamCare. Se zabudovaným napařovacím programem dokonce ani nemusíte vaše oděvy prát, aby byly „jako nové“.

Parní generátor při žehlení košile

Bezproblémové a bezpečné žehlení

Přestože s parním programem pračky si můžete ušetřit námahu při žehlení, když už musíte žehlit, použijte napařování. Náš parní generátor vytváří velmi rychle velké množství páry, která tkaninu uvolní, a výsledkem jsou ty nejhladší bílé košile. Kromě toho je velmi šetrný. Díky tomu, jak rychle generátor páru vytváří, se zkracuje čas, kdy je košile vystavená vysokým teplotám. Vaše košile proto budou nejen dokonale vyžehlené, ale také zůstanou déle jako nové. 

Zajímavé novinky, rady a tipy

Inspirace do vašeho mailboxu

Pravidelně vám přinášíme informace o novinkách, soutěžích i probíhajících akcích. Přihlaste se k odběru, aby vám nic z toho neuniklo.

Jak pečovat o vlněné prádlo

Vlněné oblečení je vhodné pro všechna období; v zimě vás udrží v teple, v létě vás naopak ochladí. Díky své životnosti vydrží sezónu po sezóně a představuje tak výbornou investici, pokud se o ně dokážete dobře starat. Budete-li správně dodržovat pokyny k péči o vaše oděvy, prodloužíte tak jejich životnost, ať už se jedná o luxusní kabát nebo svetr pro každodenní nošení.

Zavěšený bílý vlněný svetr

Proč pečovat o vaši vlnu?

Vlna je neuvěřitelná tkanina. Je biologicky odbouratelná, odpuzuje vodu, je ohnivzdorná, pachuvzdorná a dokonce i chrání proti ultrafialovému záření. Vlna je prodyšnější než jakékoli jiné vlákno a skutečně reaguje na změny vaší tělesné teploty. Je-li chladno, udržuje vás v teple, je-li horko, ochlazuje vás. Takto užitečná tkanina vyžaduje náležitou péči, aby nadále vypadala i fungovala jako nová. 

Zelené logo Woolmark
Schváleno společností Woolmark

V našich spotřebičích s modrými a zelenými symboly Woolmark lze bezpečně prát dokonce i vlněné prádlo určené pouze k ručnímu praní.

 • Panel s displejem pračky UltraCare Eco, zobrazující prací program se studenou vodou
  1
  Perte šetrně na nízké teploty

  Pokud vaše pračka nedisponuje programem na vlnu, vlněné prádlo určené pouze pro ruční praní perte na nejnižší teplotu. Vlnu také nezapomeňte pokaždé obrátit naruby.

 • Bílý vlněný svetr
  2
  Dobře vybírejte prací prostředek

  Nepoužívejte příliš agresivní prací prostředky, bio prostředky obsahující enzymy nebo takové, které obsahují bělidlo. Vždy byste měli sáhnout po prostředku speciálně vyvinutém pro praní vlny.

 • Hromádka vlněných oděvů
  3
  Dbejte na správné uložení oděvů

  Svetry uschovávejte složené ve skříni či v poličkách. Pokud byste je pověsili, hrozilo by, že se vytáhnou. V případě, že je pověsit musíte, využijte speciální měkká ramínka na vlněné prádlo.

Bílý vlněný svetr se štítkem Electrolux s pokyny k dokonalé péči

Praní vlny

Možná už vám někdo radil, abyste vlnu neprali v pračce. Časy se ale změnily. Naše pračka UltraCare Eco dělá víc než jen pere vlnu – pečuje o každé vlákno. Předmíchává prací prostředek a poté i aviváž, než se obě směsi dostanou do bubnu. Během programu je tak vaší vlně zajištěna jedinečná péče. Výsledkem jsou hebké a měkké oděvy příjemné na dotek.

Sušička DelicateCare

Pokud svoje prádlo milujete, sušte ho ve spotřebiči, který disponuje programy uzpůsobenými pro každý typ tkaniny.

Sušte vaše vlněné oděvy v sušičce

Nyní můžete vaše vlněné prádlo sušit v sušičce - nesrazí se a uchováte ho ve skvělém stavu. Sušičky DelicateCare nabízejí program pro vlnu, který zachovává její tvar a načechranou strukturu. Speciálně stanovené otáčky bubnu udržují vlnu naplocho proti stěně bubnu. Tím jsou zajištěny stejně dobré výsledky jako při plochém sušení. Se sušičkou DelicateCare máte jistotu, že se vaše vlněné oděvy nesrazí, nepřekroutí ani nezamotají.

Modrý vlněný svetr

Už žádné pokyny „pouze k ručnímu praní“

Když dojde na vaše oblíbené vlněné prádlo, potřebujete mít jistotu, že mu váš spotřebič věnuje tu nejlepší péči. Díky jedinečné péči o vlnu si naše spotřebiče vysloužily certifikát Woolmark. Společnost Woolmark je světovým odborníkem na péči o vlnu a u spotřebičů označených jejím modrým nebo zeleným štítkem máte jistotu, že bezpečně vyperete a usušíte i to nejjemnější vlněné prádlo, které by jinak bylo určeno pouze k ručnímu praní. Zelená barva také znamená vynikající energetickou úspornost.

Zajímavé novinky, rady a tipy

Inspirace do vašeho mailboxu

Pravidelně vám přinášíme informace o novinkách, soutěžích i probíhajících akcích. Přihlaste se k odběru, aby vám nic z toho neuniklo.

Jak uchovat vaše barvy jasné a zářivé

Barvy mohou blednout a ztrácet sytost rychleji než tmavé či světlé oblečení. Když je však budete prát šetrně a s péčí, uchováte vaše oblíbené barevné oblečení jasnější po delší dobu.

Vneste do vašeho života barvy

Barvy jsou pozitivní a veselé. Dodávají vaší garderobě i životu zábavu a optimismus. Díky nim můžete cítit, jak ve vás kypí život. Někdy je však barevné oblečení to nejchoulostivější a nejnáchylnější k ochabnutí a vyblednutí. Když mu věnujeme šetrnou péči, porozumíme jeho potřebám a máme jej skutečně rádi, vrátí nám tuto lásku tím, že nás bude nabíjet energií daleko déle.

Při volbě pracího prostředku byste měli zvážit takový, který nejenom poskytuje péči, ale i čistí. Tekuté a gelové prostředky jsou k barvám ty nejšetrnější.

 • 1
  Třiďte oděvy

  Třiďte vaše oděvy podle barvy - jasné oblečení, jako např. fialové, červené a oranžové, lze prát dohromady stejně jako světle modré a zelené prádlo. Pokud objevíte oblečení, které na barevném kolečku stojí samo, vyperte jej raději v ruce.

 • 2
  Postarejte se o skvrny

  Některé skvrny vyžadují trochu zvláštní péče a pozornosti: zkontrolujte oděv a naneste malé množství tekutého pracího prostředku na místo skvrny, kterou poté šetrně protřepte ve vodě. Vyvarujte se velmi horkých programů, protože by mohly trvale ustálit jakékoliv skvrny či puštěné barvy.

 • 3
  Nejste-li si jisti, obraťte oblečení naruby

  Vždy otáčejte vaše oblečení naruby, abyste minimalizovali odírání vláken, a ujistěte se, že je mezi prádlem a vrškem bubnu mezera alespoň na šířku ruky. Zvolte šetrný nebo střední prací program s nízkou teplotou (maximálně 30).

UltraMix

Předmíchává prací prostředky a aviváže s vodou pro větší péči.

UltraM

S ledovým klidem

Náš systém UltraMix vám umožní prát vaše barevné oděvy při nižších teplotách díky jeho jedinečné funkci předmíchávání. Než přijdou do styku s vašimi oděvy, prací prostředky a aviváže se jednotlivě předmíchají ve vodě pro lepší a pečlivější praní při nižších teplotách. Naše technologie UltraMix je dostupná u všech spotřebičů UltraCare.

I sušením pečujete o oblečení

Když se mokré barevné prádlo smíchá, mívá tendenci pouštět barvy, proto jej z pračky odeberte, jakmile se program dokončí. U sušení je lepší třídit prádlo dle tkanin namísto barev. To proto, že se různé tkaniny různě déle suší, čímž by některého oblečení mohlo být vystaveno zbytečnému mechanickému namáhání, které odírá vrchní stranu oděvu a zapříčiňuje jeho vybledlý a obnošený vzhled.

Zajímavé novinky, rady a tipy

Inspirace do vašeho mailboxu

Pravidelně vám přinášíme informace o novinkách, soutěžích i probíhajících akcích. Přihlaste se k odběru, aby vám nic z toho neuniklo.

Jak proměnit obnošené na dobře opečovávané

Skvělé džíny představují více než základní kus garderoby, představují investici. Pokud jim věnujete správné množství lásky a péče, budou vaše džíny s přibývajícím věkem vypadat lépe a lépe.

Pečujte o své oblíbené džíny

Džínovina je odolná. Když však chcete pro své džíny to opravdu nejlepší, obzvláště pak pro barevné a potištěné džíny nebo cokoliv v provedení hluboké indigové modři, musíte jim věnovat mimořádně zvláštní péči. Klíčem k dlouhé životnosti je praní při nízké teplotě bez příliš dlouhého praní.

Náš program OptiSense automaticky upraví program podle náplně a zajistí, že vaše džíny nikdy nebudete prát příliš dlouho.

 • 1
  Vyhněte se pouštění barev

  Bavlněná trička absorbují daleko více vlhkosti, a proto ocení o něco více lásky a péče. Obraťte je naruby a nalijte tekutý prací prostředek do oblasti podpaží. Nechte prostředek vsáknout cca 30 minut a poté perte při nejvyšší teplotě, kterou povoluje etiketa.

 • 2
  Nové džíny - zkontrolujte etiketu

  Někteří výrobci vám doporučují první praní provést v ruce: obraťte vaše džíny naruby, nalijte menší množství tekutého pracího prostředku do vody a nechte je namáčet nejméně 45 minut. Poté je důkladně vymáchejte ve studené vodě a pověste usušit.

 • 3
  Prací prostředek pro džínovinu

  Ujistěte se, že o vaše džíny pečujete pomocí správného pracího prostředku. Existuje mnoho pracích prostředků se speciálním složením pro barevné oděvy. Tekuté prací prostředky nebo prací kapsle si rozumí s džíny nejlépe, protože jsou mnohem šetrnější k barvám.

Sušení v sušičce zajistí měkké džíny

Sušení v sušičce zanechá džíny mnohem měkčí. Někteří lidé doporučují džíny nikdy nevkládat do sušičky. Pravdou však je, že moderní sušičky zanechají džíny mnohem měkčí na dotek a pomohou jim vrátit tvar. Jednoduše se řiďte etiketou na oděvu a džíny vyjměte, když jsou lehce vlhké, abyste zabránili nechtěnému pomačkání.

Zajímavé novinky, rady a tipy

Inspirace do vašeho mailboxu

Pravidelně vám přinášíme informace o novinkách, soutěžích i probíhajících akcích. Přihlaste se k odběru, aby vám nic z toho neuniklo.

Jak udržovat vaše sportovní oblečení v dobrém stavu

Sportovní oblečení je navrženo tak, abychom se díky němu cítili silnější, sebevědomější a hlavně krásnější, jak uvnitř, tak zvnějšku. Když svému sportovnímu oblečení věnujeme stejnou péči jako svému tělu, umocní to celkový pocit.

Pečujte o vaše sportovní oblečení

Klíčem k dlouhé životnosti jsou studené programy, proto se vyvarujte vysokých teplot, i když je vaše oblečení silně zašpiněné. Doporučujeme použít sportovní program, protože je přesně nastaven pro sportovní oblečení, které tak pere mnohem účinněji. Pečlivě zvolte správný prací prostředek se speciálním složením určeným k ošetření odolných skvrn a odstranění pachů.

Také doporučujeme nepoužívat aviváže, obzvláště s tkaninami jako Gore-Tex, které obsahují membrány. Aviváže mohou zabránit prodyšnosti těchto tkanin.

 • 1
  Klidně se zapoťte

  Bavlněná trička absorbují daleko více vlhkosti, a proto ocení o něco více lásky a péče. Obraťte je naruby a nalijte tekutý prací prostředek do oblasti podpaží. Nechte prostředek vsáknout cca 30 minut a poté perte při nejvyšší teplotě, kterou povoluje etiketa.

 • 2
  Program pro sportovní nebo syntetické prádlo

  Pokud u vaší pračky se sušičkou nemáte k dispozici program pro sportovní oblečení, je program pro syntetické prádlo velmi podobný. Jen se ujistěte, že přidáte dodatečné máchání, pokud jsou oděvy silně zašpiněné. Při sušení zajistěte oddělení bavlněného prádla od syntetického, jelikož odlišně absorbují vlhkost.

 • 3
  Udržujte svěžest

  Udržujte vaši tašku na cvičení mezi tréninky svěží. Pokud ve vaší tašce necháte pár ubrousků do sušiček, bude pak dobře a svěže vonět v období mezi tréninky. Nikdy nenechávejte vaše cvičební oblečení ležet v tašce. Vyndejte jej co nejdříve, i když jej plánujete vyprat později.

Předmíchává prací prostředky a aviváže s vodou pro větší péči

UltraMix

Vyperte a oživte vaše oblečení

Náš systém UltraMix oživí vaše sportovní oblečení během jeho praní. Na rozdíl od ostatních praček, které mísí prací prostředek a aviváž v bubnu, je náš jedinečný systém předmíchá předtím, než se dostanou do styku s oděvy, aby se zajistilo jejich měkčí a pečlivější vyprání.

Jednoduché umění sušení

Pro nejlepší výsledky použijte program pro sportovní oblečení, jelikož suší o něco účinněji. Má delší chladicí fázi na konci programu, díky které bude vaše sportovní oblečení připravené okamžitě k nošení. Bavlna a syntetika mají různou délku sušení, protože různě absorbují vlhkost, a proto byste měli zvážit jejich rozdělení, než je budete sušit.

Zajímavé novinky, rady a tipy

Inspirace do vašeho mailboxu

Pravidelně vám přinášíme informace o novinkách, soutěžích i probíhajících akcích. Přihlaste se k odběru, aby vám nic z toho neuniklo.