Objevte

Pračky

Vždy zářivé barvy s technologií ColourCare

Technologie ColourCare čistí a změkčují vodu tak, aby prací prostředek mohl odvést tu nejlepší práci i při nízké teplotě. Jemné, ale důkladné praní udržuje barvy vašich oděvů stejně zářivé jako v den, kdy jste je koupili.

Barvy, které drží a drží

Užívejte si intenzivní barvy. Jedinečný filtrační systém odstraňuje minerální usazeniny a další nečistoty pro šetrné, ale zároveň účinné praní. Výsledky, které si můžete prohlédnout níže, vycházejí z testu barevné stálosti provedeného na polyesteru při 50 pracích cyklech o teplotě 30 °C. S technologií ColourCare zůstane černá vždy černou. 

clothes after 0 washes
clothes after 50 washes
image on clothes after 50 washes
image on clothes after 0 washes

Každé vlákno oblečení ošetřeno a chráněno

Technologie UltraCare smíchá prací prostředek a aviváž s vodou ještě před tím, než doputují do bubnu k prádlu. Díky tomu se každému vláknu dostane té nejlepší péče a ochrany. Výsledkem je hebké, měkké a dokonale čisté oblečení, které si déle zachová perfektní vzhled.

Dokonalá hebkost den za dnem

Nedokonale rozpuštěný prací prostředek negativně ovlivňuje výsledky praní, zatímco nerovnoměrné rozložení aviváže zase může vaše oblečení poškodit. Pračka s technologií UltraCare smíchá prací prostředek a aviváž s vodou ještě před samotným kontaktem s prádlem. Každé vlákno vašeho oděvu tak bude perfektně čisté a ochráněné pro svěží a hebký výsledek.

Každodenní praní se silou antialergické páry

Technologie SteamCare umožňuje ukončit každý prací cyklus přidáním páry, která zabraňuje mačkání.  Dosáhnete tak hladkého prádla bez žehlení. Kromě toho můžete využít i samostatné parní programy   k rychlému osvěžení oblečení, aniž byste ho museli prát.O třetinu nižší pomačkání

Přidání páry na konci pracího programu uvolní vlákna oděvů, a tak o třetinu sníží jejich pomačkání. Spojení pracího programu s působením páry zajistí, že se obejdete bez pravidelného žehlení, ale vaše oblečení si přesto uchová hebkost a tvar.

Skvělá péče pro celý šatník s technologií SensiCare

Technologie SensiCare automaticky pro každou várku prádla upraví čas, spotřebu vody a elektrické energie. Díky tomu prací cykly netrvají zbytečně dlouho a vaše oblečení vydrží déle svěží a v té nejlepší formě.

Užívejte si dokonalé oblečení dvakrát déle

Test, který v roce 2015 provedla společnost Ritex (test č. 15CR00099), ukázal, že díky technologii SensiCare vydrží oblečení dvakrát déle jako nové. Jak technologie funguje? Snímače umístěné v pračce automaticky nastaví prací cyklus na míru konkrétní várce prádla, aby se snížila doba praní i spotřeba energie a vody. Šetrnost si nezaslouží jen oblečení, ale i životní prostředí.