Objevte

Pračky

Každé vlákno oblečení ošetřeno a chráněno

Technologie UltraCare smíchá prací prostředek a aviváž s vodou ještě před tím, než doputují do bubnu k prádlu. Díky tomu se každému vláknu dostane té nejlepší péče a ochrany. Výsledkem je hebké, měkké a dokonale čisté oblečení, které si déle zachová perfektní vzhled.

Čistá látka po praní s technologií PerfectCare a látka se skvrnami od pracího prášku, po normálním praní

Dokonalá hebkost den za dnem

Špatně rozpuštěný prací prostředek zanechává skvrny na vypraném prádle a nerovnoměrné působení aviváže může vaše oblečení vážně poškodit. Pračka s technologií UltraCare smíchá prací prostředek nebo aviváž s vodou dřív, než se dostanou do bubnu. Výsledkem tak bude perfektně čisté, svěží a hebké prádlo.

Každodenní praní se silou antialergické páry

Technologie SteamCare umožňuje ukončit každý prací cyklus přidáním páry, která zabraňuje mačkání. Dosáhnete tak hladkého prádla bez žehlení. Kromě toho můžete využít i samostatné parní programy k rychlému osvěžení oblečení, aniž byste ho museli prát.

Objevte pračky se systémem SteamCare hluboké předem plněné nebo vrchem plněné.

 

O třetinu nižší pomačkání

Přidání páry na konci pracího programu uvolní vlákna oděvů, a tím se o třetinu sníží jejich pomačkání. Obejdete se tak bez pravidelného žehlení a vaše oblečení si i přesto uchová hebkost a tvar.

Porovnání košilí po normálním praní a praním se systémem SteamCare

SensiCare – pro každodenní praní

Technologie SensiCare přizpůsobí čas a spotřebu vody a energie podle aktuálního množství prádla. Tím zajistí vašemu prádlu dokonalou péči na míru. Oblečení se nepere zbytečně dlouho, déle si tak zachová vzhled a hebkost.

Užívejte si dokonalé oblečení dvakrát déle

Test, který v roce 2015 provedla společnost Ritex (test č. 15CR00099), ukázal, že díky technologii SensiCare vydrží oblečení dvakrát déle jako nové. Jak technologie funguje? Snímače umístěné v pračce automaticky nastaví prací cyklus na míru konkrétní várce prádla, aby se snížila doba praní i spotřeba energie a vody. Šetrnost si zaslouží nejen oblečení, ale i životní prostředí.

Ať vám oblečení vydrží co nejdéle

Svezte se s námi na vlně slow fashion a inspirujte se našimi tipy, jak prodloužit životnost vašeho oblečení. Poradíme vám jak prát a sušit různé materiály, odstraňovat skvrny, a máme i několik nápadů na oživení starších kousků.