Nová řada PerfectCare

Nová řada PerfectCare

Oblečení na každý den vyprané a usušené s péčí

Seznamte se s našimi nejmodernějšími spotřebiči v péči o prádlo. Řada PerfectCare představuje dokonale vyváženou kombinaci moderního vzhledu, výkonných funkcí a péče. Díky tomu se perfektně postará o vaše oblečení.

Radujte se z oblečení déle

Dodáte-li oblíbeným kouskům ze svého šatníku tu správnou péči, budete se z nich těšit mnohem déle. Spotřebiče PerfectCare zajistí více než jen čisté prádlo – umožní vám rozvíjet váš osobitý styl bez nutnosti pořizování nových oděvů. Ať už bydlíte kdekoli.

Dokonalý pár

Dopřejte důkladnou péči každému kousku z vašeho šatníku. Pračky a sušičky z řady PerfectCare byly navrženy tak, aby se skvěle doplňovaly, a tak dodaly vašemu oblečení přesně to, co potřebuje.

Sušičky PerfectCare

Hledáte způsob, jak zajistit, aby si vaše oblečení déle udrželo svůj tvar, hebkost a funkčnost? Aby se hedvábí nemačkalo, vlněné kousky se nesrážely a outdoorové oblečení odolalo rozmarům počasí? Víme, jak na to! Naše sušičky zvládnou i to, co jste považovali za nemožné.

  

      

Sušičky z řady PerfectCare

Pračky PerfectCare

Zářivé barvy bez blednutí, svetry, které si drží tvar, a jemné prádlo, jež stále vypadá jako v den, kdy jste ho koupili.

  

      

Pračky z řady PerfectCare

Příslušenství

Stylové doplňky a nápadité detaily dokáží dovést váš outfit k dokonalosti. Podobné je to s naším příslušenstvím, které povznese vaši péči o prádlo na vyšší úroveň. Jděte na to chytře a maximalizujte výkon vaší pračky a sušičky, abyste se vždy mohli spolehnout, že vaše oblečení bude za všech okolností dokonalé.