Příslušenství pro prádlo

Příslušenství pro prádlo

Umocněte výkon svého spotřebiče

Vhodně zvolené boty, hodinky či kabelka dovedou vyladit váš vzhled k dokonalosti. Stejné je to s naším příslušenstvím, které v kombinaci s našimi spotřebiči dodá vašemu oblečení něco navíc, abyste mohli být maximálně spokojeni. Objevte ucelený systém péče o prádlo.

Nalévání Parfému do Pračky
Svěžest vždy po ruce

Parfémy, které jsme pro vás pečlivě vybrali, během pár minut dodají vašemu oblečení perfektní vzhled a svěží vůni.

Osvěžte své oděvy vůní páry

Užívejte si pocit právě vypraného prádla, aniž byste ho museli zdlouhavě prát. Unikátní technologie Electrolux FreshScent jako první na světě umožňuje osvěžit oblečení působením páry a parfému namísto klasického pracího programu. Pára v kombinaci s našimi exkluzivními vůněmi zajistí, že vaše oblečení bude nejen skvěle vypadat, ale také krásně vonět. Naše parní programy jsou navíc velmi šetrné, a tak udrží vaše prádlo déle jako nové bez nutnosti častého praní.

Vždy dostatek prostoru

Bojujete s nedostatkem místa? Instalací spotřebičů na sebe ušetříte spoustu cenného prostoru. S naší montážní sadou umístíte pračku se sušičkou snadno a bezpečně na sebe, aniž byste potřebovali další úchytky nebo fixační prostředky. Důmyslná zabudovaná zásuvka vám navíc usnadní manipulaci s prádlem.

Péče o prádlo na vyšší úrovni

Speciální podstavec pod pračku a sušičku vám usnadní vkládání a vykládání prádla. Jeho součástí je také praktická a snadno přístupná zásuvka, kam můžete uložit prací prostředky a další příslušenství. Vše, co potřebujete, pěkně na jednom místě.

Ochránce jemného prádla

Jemné a choulostivé prádlo vyžaduje šetrné zacházení. O jeho ochranu se během praní postará speciální sáček na praní Electrolux.

Tajemství hebkého prádla bez elektrizování

Doplňte prádlo v sušičce speciálním ubrouskem. Ten oblečení změkčí a provoní. Ubrousky do sušičky, které zabraňují mačkání a vzniku statické elektřiny, můžete bez obav kombinovat se všemi druhy tkanin.


Barvy a sůl si rozumí

Tvrdá voda má za následek blednutí barev, nižší účinnost pracích prostředků nebo opotřebení tkanin vlivem minerálů, usazenin a dalších nečistot. Naše nejmodernější pračky proto vodu změkčují díky speciálnímu čisticímu filtru. Ten je třeba jednou za čas zregenerovat pomocí soli, která však nikdy nepřijde do kontaktu s prádlem.  Technologie ColourCare tak přináší nejjemnější a nejšetrnější péči o prádlo. Barvy si zachovají svou zářivost a černé oblečení nikdy nevybledne došeda.