Detaily produktu

Indukční varná deska 800 Bridge s eXTractor má více možností umístění a nabízí vám větší svobodu v rozvržení kuchyně. Odsavač par nemusí být umístěný nad varnou deskou a můžete si tak navrhnout kuchyň podle vlastních představ a bez omezení.

Benefity

Svoboda v designu kuchyně – uvolněte si místo bez omezení

Uvolněte si místo a dovolte svým nápadům vzkvétat díky svobodě v designu kuchyně. Nainstalujte si varnou desku s odsavačem par tam, kde se vám líbí. Odpadá totiž potřeba závěsného odsavače par nad vaším prostorem k vaření. Užijte si v kuchyni více svobody.

Trvalá elegance s méně škrábanci

Speciální nové sklo udržuje vaši varnou desku déle jako novou s menším množstvím škrábanců. Elegantní černá povrchová úprava SaphirMatt je odolná proti otiskům prstů a skvrnám a navíc navíc snáze čistí.

Vyčistěte vzduch ve své kuchyni tiše pomocí funkce Breeze

Funkce Breeze osvěží po skončení vaření vzduch ve vaší kuchyni při nízké hladině hluku. Nyní si můžete po jídle odpočinout nebo se bavit v příjemném prostředí bez nepříjemných pachů z vaření.

Filtr 2v1 pro příjemnější vzduch v kuchyni

Filtr 2v1 obsahuje uhlíkový a tukový filtr, který pomáhá udržovat v kuchyni čerstvý vzduch. Vyjímatelný filtr lze snadno mýt v myčce a pro dlouhodobé používání regenerovat v troubě.

Odsavač se díky Hob2Hood® nastaví automaticky

Soustřeďte se na vaření. Odsavač se automaticky přizpůsobí dle toho, jak zvýšíte nebo snížíte úroveň výkonu varné desky. Technologie Hob2Hood® vám umožňuje zaměřit se na jídlo, zatímco váš odsavač a varná deska sladí svůj výkon.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone