Detaily produktu

Můžete smažit horkým vzduchem, vařit v páře nebo kombinovat obojí. S horkovzdušnou fritézou 800 můžete popustit uzdu vaší fantazie. Nyní můžete připravovat zdravá a chutná jídla, která jsou křupavá na povrchu a šťavnatá uvnitř – každý si přijde na své.

Benefity

Využijte při smažení jídla až o 90% méně tuku a snižte tak jeho kalorickou hodnotu až o 50%.*

Fritéza 800 Steam s párou nabízí zdravější způsob, jak si vychutnat vaše oblíbené smažené pokrmy. Horký vzduch cirkuluje, aby zahřál ingredience ze všech stran a dosáhl tak přirozeně křupavého povrchu.

*Ve srovnání se smažením hranolek ve standardní fritéze. Analýza provedená akreditovanou laboratoří (ISO/IEC 17025:2017).

Zdravější jídla díky přípravě v páře

Připravujte své oblíbené pokrmy s vestavěnou funkcí páry, která v nich uchová důležité živiny a vlhkost. Stačí naplnit 1,1litrovou nádržku na vodu a bez námahy připravit v páře vše od ryb a zeleniny až po dokonale uvařené knedlíky.

Zbavte se dohadů díky přednastaveným funkcím

Horkovzdušná fritéza 800 nabízí funkce přednastavených způsobů přípravy, které usnadňují smažení, přípravu v páře, pečení a sušení vašich oblíbených potravin. U přednastavených receptů se automaticky upraví čas a teplota, případně je můžete upravit ručně podle svých preferencí.

Snadno se čistí a odnímatelné díly lze mýt v myčce nádobí

Horkovzdušná fritéza 800 s funkcí páry má nepřilnavý povrch, který umožňuje po přípravě jídla rychlé a snadné čištění. Můžete ji vyčisti ručně nebo odnímatelné části jednoduše vložit do myčky nádobí.

Praktická připomínka promíchání

Připomínka promíchání vás upozorní, že je čas jídlo protřepat, aby bylo rovnoměrně propečené a dokonale křupavé. Aktivuje se automaticky v polovině procesu přípravy, takže se nemusíte starat o nastavení upozornění.

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone