Detaily produktu

Chraňte svou rodinu před bakteriemi a viry, které se přenášejí vzduchem, s pomocí filtru CARE360. Filtr dokáže neutralizovat až 99,9 % škodlivých patogenů.

Benefity

Aktivní ochrana proti virům*

Filtry CARE360 se vyznačují jedinečnou kombinací materiálů, které neutralizují 99,9 % zachycených virů přenášených vzduchem* a zabraňují jim dostat se zpět do ovzduší ve vaší domácnosti. *Testováno podle normy ISO18184-2019 na viry A/PR8/34 H1N1 a HCoV-229E.

Antibakteriální ochrana. Chraňte svou rodinu před nechtěnými hosty

Vytvořte si doma zdravější prostředí. Filtry CARE360 obsahují antibakteriální prostředek, který neutralizuje bakteriální enzymy na buněčné úrovni, eliminuje až 99,9 % bakterií běžně přítomných v domácnosti a brání jejich dalšímu množení.

Aktivní ochrana proti pylům

Zachytává a neutralizuje pylové částice přenášené vzduchem, čímž pomáhá minimalizovat alergické reakce.

Filtr CARE 360 Ultimate Protect – HEPA 13 ve filtrech HEPA 13* využívá ultrajemný materiál filtrující až 99,97 % látek znečišťujících ovzduší

Filtry CARE360 se vyznačují pokročilou filtrační technologií 360, která zaručuje 99,97% filtraci dráždivých částic velikosti od 0,1 až 0,3 µm, čímž zajišťuje minimální množství alergenů přenášených vzduchem ve vašem domově.

* Podle normy EN1822-3

Chytré filtry

Každý filtr PURE A9 360 je vybaven chytrým štítkem, který měří zbývající životnost filtru. Aplikace signalizuje, kdy je čas filtr vyměnit.

Příslušenství

Podpora

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství
woman on couch with mobile phone