Detaily produktu

Vydejte se s důvěrou na svou vlastní kulinářskou cestu. S kuchyňským robotem 800 je experimentování hračkou. Šlehání, mixování a hnětení s dokonalým přehledem nad celým procesem přípravy.

Benefity

Až o 30 % více těšta v jedné dávce*

Dvě velkorysé mísy o objemu 6 l a 4 l vám umožní vybrat si pro své recepty vždy tu správnou velikost. Díky míse o objemu 6 l můžete připravit až o čtvrtinu* více těsta. Nebo použijte obě mísy pro přípravu různých receptů.

* V porovnání s kuchyňským robotem Electrolux (E5KM1-4BPT / HA-3481E) podle interního testu (2022)

Až o 20 % rychlejší míchání těsta

Namáhavou část pečení přenechte svému novému pomocníkovi. Planetární systém míchání zajišťuje důkladné propojení všech ingrediencí. Tato technologie zajistí až o 20 %** rychlejší promíchání těsta a zanechá jeho rovnoměrně hladkou konzistenci.

** V porovnání s kuchyňským robotem Electrolux (E5KM1-4BPT / HA-3481E) podle interního testu (2022)

Experimentování bez námahy díky všestranným nástrojům a příslušenství

Se širokým výběrem přiložených nástrojů a příslušenství pro vás bude experimentování hračkou. Výbava zahrnuje hnětací hák na přípravu těžkých těst, šlehací metlu na polevy a pusinky, metlu SoftEdgeBeater s integrovanou silikonovou stěrkou a mnoho dalšího.

Víko PerfectRiseLid™ pro dokonalé utěsnění

Víko PerfectRiseLid™ je ideální pro kynutí těsta. Umožňuje cirkulaci optimálního množství vzduchu, což zajišťuje správnou vlhkost pro kynutí těsta a zabraňuje vysušení jeho povrchu. Výsledkem je chutné pečivo každý den.

Dokonalý přehled: LED podsvícení vám umožní snadno pozorovat celý proces míchání

Kuchyňský robot má integrované praktické LED osvětlení, takže můžete snadno sledovat průběh míchání a hnětení, i když osvětlení vaší kuchyně není ideální.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone