Detaily produktu

Napařovací žehlička Refine 700 nabízí přizpůsobené programy s optimální distribucí páry a teplotou pro všechny tkaniny. Přesná žehlicí plocha pro snadné klouzání i kolem knoflíků. Vyrobeno z recyklovaných plastů a udržitelných obalů pro snížení uhlíkové stopy.

Benefity

Automatické množství páry a teplota

Užijte si oblečení bez pomačkání díky programům na míru. Stačí vybrat typ látky a žehlička se postará o zbytek. Optimální kombinace páry a tepla pro jakoukoli tkaninu – od jemného prádla až po lůžkoviny.

Žehlicí plocha RESILIUM™ Ski 500 odolná proti poškrábání

Žehlicí plocha RESILIUM™ Ski 500 je odolná proti poškrábání a klouže po všech tkaninách, snadno zvládá i knoflíky. Dodatečné otvory na páru zajišťují přesnost a rychlejší žehlení. Už nikdy nebudete bojovat se záhyby.

Aktivátor měkké vody

Aktivátor měkké vody prodlužuje životnost žehličky tím, že zabraňuje usazování vodního kamene, a zajišťuje tak dlouhou životnost.

Přední světlo

Inteligentní přední světlo signalizuje, když je žehlička připravena k použití, a nepřetržitě osvětluje cestu – díky tomu bude vaše žehlení efektivnější a snadné. Už nikdy nevynecháte žádný záhyb.

Spouštěč páry

"Snadno použitelný spouštěč páry máte přímo v ruce. Uvolňuje silnou, nepřetržitou páru, když ji potřebujete – pro rychlejší výsledky žehlení. "

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone