Objevte

Chladničky s mrazničkou

Skutečná chuť oblíbených potravin

Dopřejte surovinám v chladničce delší a chutnější život. Technologie TwinTech® No Frost kombinuje dva oddělené chladicí systémy, které pro vaše potraviny vytvoří to nejlepší prostředí s optimálním poměrem chladu a vlhkosti. Vzduch v chladničce cirkuluje tak, aby maximálně prodloužil čerstvost surovin a zachoval jeho chuť. Mrazničce naopak vládne vzduch suchý, který brání vzniku nežádoucí námrazy.

Zužitkujte veškerý prostor

Uchovávejte potraviny plné chuti po delší dobu, ať už je v chladničce umístíte kamkoli. Systém MultiFlow zajistí potravinám perfektní čerstvost v celém prostoru chladničky – vpředu, vzadu, nahoře i dole. Postará se o to, aby v chladničce panovala ideální teplota a vlhkost a vzduch rovnoměrně cirkuloval kolem uložených surovin. Díky tomu vydrží vaše potraviny připravené ke konzumaci mnohem déle, a tak je nebudete muset vyhazovat. Skoncujte s plýtváním!

Chladnička podle vašich představ

Vytvořte každé surovině prostor na míru. Jak? Umožní vám to chladnička Electrolux se systémem CustomFlex. Ten nabízí jedinečnou flexibilitu při ukládání potravin. Díky odnímatelným zásuvkám a přihrádkám si prostor ve dveřích poskládáte tak, jak vám to nejlépe vyhovuje. Oblíbené potraviny budete mít vždy po ruce. Užívejte si svěží nápady i chutě.

Zapojte kreativitu

Bez fantazie, dobrých nápadů a odvahy experimentovat by v kuchyni byla nuda. Máte chuť zažít víc? Chladničky Electrolux zajistí, že vaše potraviny budou vždy v nejlepší kondici. Salát zůstane křupavý a ryba bude jako právě vytažená z vody. Jedině z čerstvých surovin se vám podaří vyčarovat jídlo, kterým všechny okouzlíte.

Čerstvě připravená porce salátu z chladničky s mrazničkou Electrolux s technologií TwinTech

Zásuvka Extra Chill na maso a ryby

Chraňte kvalitu, chuť a čerstvost uzenin, ryb a sýrů v zásuvce Extra Chill. Zásuvka udržuje nižší teplotu než zbytek lednice s aktivní cirkulací studeného vzduchu.