Objevte

Parní trouby

Zapojte kreativitu

Bez fantazie, dobrých nápadů a odvahy experimentovat by v kuchyni byla nuda. Máte chuť zažít víc? Objevte páru, která váš zážitek ze skvělého jídla posune o stupeň výš. V multifunkční parní troubě můžete vařit, péct i grilovat, a tak své rodině a přátelům vždy naservírujete lahůdky, kterými uděláte dojem.

Díky páře připravíte jídla jako profík

S profesionálními troubami Electrolux se i příprava náročnějšího menu promění v zábavu. Pára harmonicky doplňuje tradiční horkovzdušné pečení, a tak zlepšuje chuť i strukturu pokrmů. Ať už budete nadále připravovat své prověřené recepty, nebo dáte přednost novým chuťovým variacím, pára pokrm vždy pozvedne. Maso bude křehčí a šťavnatější a moučníky nadýchané a vláčné.

Pára si rozumí s každou surovinou

Trouba SteamBoost dokáže pomocí páry vylepšit každé jídlo. Příprava v páře zajistí, že budou jednotlivé ingredience chutnat přesně tak, jak mají. Hledáte způsob, jak oživit jídlo ze včerejška? Nastavení Horká pára Interval plus způsobí, že bude chutnat jako čerstvě připravené. S nastavením Horká pára Interval zase získáte maso, které bude uvnitř křehké a plné šťávy, ale na povrchu vás potěší křupavá kůrčička.

Seznamte se s naší nejmodernější parní troubou

Trouba SteamPro

Vedle vakuového vaření je parní trouba SteamPro vybavena všemi důmyslnými funkcemi trouby SteamBoost.

Parní trouba Electrolux SteamPro

Objevte přirozenou chuť díky vakuu a páře

Vařte doma jako ti nejlepší šéfkuchaři. Jak na to? Objevte vakuové vaření s troubou SteamPro. Metodu Sous-Vide, tedy přípravu pokrmů ve vakuu, můžete nyní využívat i v domácích podmínkách. Je to jednoduché: stačí vložit zvolené suroviny do speciálního sáčku a pomocí vakuové zásuvky směs zbavit vzduchu a následně zatavit. O zbytek se postará parní trouba. A výsledek? Vakuum v kombinaci s párou zajistí, že pokrm bude doslova nabitý intenzivní chutí, rovnoměrně propečený, ale zároveň šťavnatý.

Displej teplotní sondy a parní trouba Electrolux

Teplotní sonda ohlídá pokrm za vás

Multifunkční parní trouby jsou navržené tak, aby svým majitelům šetřily čas i práci. I proto je součástí výbavy našich trub praktická teplotní sonda, která poskytuje pohled dovnitř připravovaného jídla a hlídá ideální míru propečení. A optimální dávkování páry pro jednotlivé pokrmy za vás ohlídá speciální senzor vlhkosti. Proto můžete být v klidu a těšit se na lahodný výsledek.  Díky tomu, že sonda poskytuje pohled dovnitř připravovaného jídla a sleduje správné propečení, můžete být v klidu a těšit se na lahodný výsledek.

Přednosti parních trub vždy oceníte

Čistý vnitřek trouby Electrolux

Snadné čištění – více času na vaření

Chceme, abyste si jídlo vychutnali se svými blízkými. Proto řešíme úklid za vás. Naše trouby disponují čisticími programy, které vám ušetří práci. Působení páry odstraní i nepoddajné zbytky jídla. A pyrolytické čištění zase promění veškeré nečistoty v jemný popílek, který snadno setřete. Věnujte svůj čas vytváření lahodných jídel, ne úklidu.

Chytré funkce zvládnou vše

Naše parní trouby jsou vybaveny funkcemi, s nimiž vždy dosáhnete skvělé a intenzivní chuti. Funkce pomalé pečení zajistí křehké maso, které samo odpadává od kosti, a zabudovaný gril zase vyčaruje nezaměnitelné kouřové aroma. Ať už si z naší nabídky vyberete jakoukoliv troubu, vždy s ní dosáhnete rovnoměrně propečeného a šťavnatého pokrmu, v němž zůstanou zachované vitamíny a další cenné látky.

Souprava Deluxe® k přípravě jídel v páře od firmy Electrolux

Vylepšete účinek páry

Souprava nerezových nádob Deluxe® dodá vašemu jídlu ještě lahodnější chuť a strukturu. Speciálně konstruované nádoby do trouby, které s oblibou využívají i profesionální kuchaři, jsou opatřeny důmyslnými drobnými otvory. Ty zesilují účinek páry, neboť umožňují její rovnoměrnou cirkulaci. Díky tomu konečně poznáte, jaká je skutečná chuť vašich oblíbených potravin.

Máte chuť zažít víc?

Inspirace od foodblogerů

Inspirujte se od milovníků jídla

Tři blogy, pětice kuchařů, stovky receptů a tisíce fotek, nad kterými se sbíhají sliny. Mariku, Jirku, Terezu, Janu a Štěpána spojuje láska k jídlu a chuť dělit se s ostatními o recepty, tipy a nápady, jak proměnit vaření v kreativní zábavu. Nechte se inspirovat a nahlédněte přímo do jejich kuchyně. Jak si poradí s úkolem připravit tradiční jídla trochu jinak?

Vyzkoušejte recepty pro parní trouby

Vaření a pečení v páře představuje moderní a zdravý způsob přípravy jídla. V multifunkční parní troubě připravíte vše od šťavnatého lososa či poctivého steaku přes křupavý domácí chléb až po ovocné knedlíky. Inspirujte se recepty, které pro vás připravil šéfkuchař Antonín Bradáč a objevte s námi kouzlo páry.

Vyzkoušejte si troubu na kurzu vaření

Osobní zkušenost předčí jen máloco. Zvažujete nákup multifunkční parní trouby? Nebo už ji dokonce krátce doma máte? Abychom vám mohli ukázat, jak troubu ovládat a využít její funkce na maximum, přidáme vám nyní k nákupu parní trouby Electrolux kurz vaření ZDARMA. Chcete si troubu jen vyzkoušet? Zúčastněte se kurzu, a pokud si troubu do 3 měsíců pořídíte, vrátíme vám kurzovné.