Objevte

Parní trouby

Zapojte kreativitu

Bez fantazie, dobrých nápadů a odvahy experimentovat by v kuchyni byla nuda. Máte chuť zažít víc? Objevte páru, která váš zážitek ze skvělého jídla posune o stupeň výš. V multifunkční parní troubě můžete vařit, péct i grilovat, a tak své rodině a přátelům vždy naservírujete lahůdky, kterými uděláte dojem.

Díky páře připravíte jídla jako profík

S profesionálními troubami Electrolux se i příprava náročnějšího menu promění v zábavu. Pára harmonicky doplňuje tradiční horkovzdušné pečení, a tak zlepšuje chuť i strukturu pokrmů. Ať už budete nadále připravovat své prověřené recepty, nebo dáte přednost novým chuťovým variacím, pára pokrm vždy pozvedne. Maso bude křehčí a šťavnatější a moučníky nadýchané a vláčné.

Pára si rozumí s každou surovinou

Trouba SteamBoost dokáže pomocí páry vylepšit každé jídlo. Příprava v páře zajistí, že budou jednotlivé ingredience chutnat přesně tak, jak mají. Hledáte způsob, jak oživit jídlo ze včerejška? Nastavení Horká pára Interval plus způsobí, že bude chutnat jako čerstvě připravené. S nastavením Horká pára Interval zase získáte maso, které bude uvnitř křehké a plné šťávy, ale na povrchu vás potěší křupavá kůrčička.

Seznamte se s naší nejmodernější parní troubou

Trouba SteamPro

Vedle vakuového vaření je parní trouba SteamPro vybavena všemi důmyslnými funkcemi trouby SteamBoost.

Parní trouba Electrolux SteamPro

Objevte přirozenou chuť díky vakuu a páře

Vařte doma jako ti nejlepší šéfkuchaři. Jak na to? Objevte vakuové vaření s troubou SteamPro. Metodu Sous-Vide, tedy přípravu pokrmů ve vakuu, můžete nyní využívat i v domácích podmínkách. Je to jednoduché: stačí vložit zvolené suroviny do speciálního sáčku a pomocí vakuové zásuvky směs zbavit vzduchu a následně zatavit. O zbytek se postará parní trouba. A výsledek? Vakuum v kombinaci s párou zajistí, že pokrm bude doslova nabitý intenzivní chutí, rovnoměrně propečený, ale zároveň šťavnatý.

Displej teplotní sondy a parní trouba Electrolux

Precizní vaření s teplotní sondou

Začněte používat teplotní sondu a váš pokrm už nikdy nebude vysušený nebo nedopečený. Zasuňte sondu do středu masa, nastavte požadovaný stupeň propečení a můžete se těšit na šťavný výsledek. Stejným způsobem ji můžete využít i při pečení moučných jídel.

Čistý vnitřek trouby Electrolux

Čištění bez námahy

Pára je všestranným pomocníkem. Umí nejen skvěle vařit, ale dokáže i perfektně vyčistit vnitřek trouby. Modely s funkcí AquaClean odpaří vodu na dně trouby a vzniklá pára uvolní jinak odolnou mastnotu a zbytky jídel na povrchu, které pak stačí jednoduše setřít vlhkou utěrkou.

Chytré funkce zvládnou vše

Naše parní trouby jsou vybaveny funkcemi, s nimiž vždy dosáhnete skvělé a intenzivní chuti. Funkce pomalé pečení zajistí křehké maso, které samo odpadává od kosti, a zabudovaný gril zase vyčaruje nezaměnitelné kouřové aroma. Ať už si z naší nabídky vyberete jakoukoliv troubu, vždy s ní dosáhnete rovnoměrně propečeného a šťavnatého pokrmu, v němž zůstanou zachované vitamíny a další cenné látky.

Souprava Deluxe® k přípravě jídel v páře od firmy Electrolux

Vylepšete účinek páry

Souprava nerezových nádob Deluxe® dodá vašemu jídlu ještě lahodnější chuť a strukturu. Speciálně konstruované nádoby do trouby, které s oblibou využívají i profesionální kuchaři, jsou opatřeny důmyslnými drobnými otvory. Ty zesilují účinek páry, neboť umožňují její rovnoměrnou cirkulaci. Díky tomu konečně poznáte, jaká je skutečná chuť vašich oblíbených potravin.

Vyzkoušejte recepty pro parní trouby

Vaření a pečení v páře představuje moderní a zdravý způsob přípravy jídla. V multifunkční parní troubě připravíte vše od šťavnatého lososa či poctivého steaku přes křupavý domácí chléb až po ovocné knedlíky. Inspirujte se recepty, které pro vás připravil šéfkuchař Antonín Bradáč a objevte s námi kouzlo páry.

Naučíme vás vařit v parní troubě

Navštivte naše kurzy vaření s profesionálním kuchařem. Objevíte všechny funkce parní trouby, naučíte se je ovládat a strávíte příjemné chvíle ve společnosti dobrého jídla a pití. Když si pak do 3 měsíců parní troubu Electrolux pořídíte, vrátíme vám kurzovné. Nebo využijte nabídku a získejte k nákupu parní trouby kurz ZDARMA.