Detaily produktu

Výkonnější a tišší. Tyčový vysavač Electrolux 600 Animal přináší vyšší sací výkon a novou motorizovanou hubici, která při vysávání produkuje až o polovinu* méně hluku. Pomůže vám vyčistit podlahy a nebude vás přitom obtěžovat nepříjemným hlukem.
* V porovnání s modelem Electrolux WQ61-42GG na základě interních testů. Výkon měřený na základě sběru prachu podle 2. vydání 59F-IEC 62885-2 FDIS. Úroveň hladiny hluku snížená o polovinu (-3dBA), která byla měřena na ruční jednotce vysavače podle ISO 3743.

Benefity

Vysávejte různé typy povrchů s novou hubicí PowerPro multi-surface

Není potřeba neustále vyměňovat hubice. Čistěte různé povrchy pouze s jednou výkonnou hubicí. PowerPro multi-surface pro všechny typy povrchů vám umožní plynule přecházet z koberců na tvrdé podlahy, aniž byste museli vyměňovat hubici. Pro rychlé vysávání bez starostí.

Dopřejte si čistotu bez hluku

Náš dosud nejtišší tyčový vysavač.** Tento tyčový vysavač zajišťuje účinné čištění s motorem navrženým tak, aby byl při vysávání až o polovinu méně hlučný, ale přitom nebyl omezen jeho výkon.

** Interní testy provedené (v srpnu 2021) v souladu s normou ISO 3743 na ruční jednotce v porovnání s jinýmii ručními jednotkami vysavačů Electrolux, jako je model WQ61-42GG.

Rozlučte se s otravnými chlupy domácích mazlíčků díky hubici PetPro+

Máte domácí mazlíčky, po kterých zůstává srst naprosto všude? Nemusíte si dělat starosti. Hubice PetPro+ je speciálně navržena pro čištění zvířecích chlupů. Od pohovek po pelíšky – hubice PetPro+ vám pomůže vyčistit zvířecí chlupy z veškerého nábytku a čalounění.

Díky základně pro snadné zajíždění a vyjíždění není potřeba vysavač zvedat

Nebaví vás složité odkládání vysavače před a po úklidu? Díky základně pro snadné zajíždění a vyjíždění již nemusíte vysavač zvedat, když jej budete chtít použít nebo uklidit. Snadný začátek, snadný konec.

Vydrží v provozu až 55 minut.

Výkonná baterie tohoto tyčového vysavače vám při plně nabité baterii umožní uklízet až 55 minut***.

*** Interní testy ruční jednotky v režimu min podle IEC 62 885-4.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora