Detaily produktu

Výkonnější a tišší. Tyčový vysavač Electrolux 600 Clean přináší vyšší sací výkon a novou motorizovanou hubici, která při vysávání produkuje až o polovinu* méně hluku. Zanechá za sebou perfektně čisté podlahy a nebude vás přitom obtěžovat nepříjemným hlukem.
* V porovnání s modelem Electrolux WQ61-42GG na základě interních testů. Výkon měřený na základě sběru prachu podle 2. vydání 59F-IEC 62885-2 FDIS. Úroveň hladiny hluku snížená o polovinu (-3dBA), která byla měřena na ruční jednotce vysavače podle ISO 3743.

Benefity

Vysávejte různé typy povrchů s novou hubicí PowerPro multi-surface

Není potřeba neustále vyměňovat hubice. Čistěte různé povrchy pouze s jednou výkonnou hubicí. PowerPro multi-surface pro všechny typy povrchů vám umožní plynule přecházet z koberců na tvrdé podlahy, aniž byste museli vyměňovat hubici. Pro rychlé vysávání bez starostí.

Dopřejte si čistotu bez hluku

Náš dosud nejtišší tyčový vysavač.** Tento tyčový vysavač zajišťuje účinné čištění s motorem navrženým tak, aby byl při vysávání až o polovinu méně hlučný, ale přitom nebyl omezen jeho výkon.

** Interní testy provedené (v srpnu 2021) v souladu s normou ISO 3743 na ruční jednotce v porovnání s jinými ručními jednotkami vysavačů Electrolux, jako je model WQ61-42GG.

Díky základně pro snadné zajíždění a vyjíždění není potřeba vysavač zvedat

Nebaví vás složité odkládání vysavače před a po úklidu? Díky základně pro snadné zajíždění a vyjíždění již nemusíte vysavač zvedat, když jej budete chtít použít nebo uklidit. Snadný začátek, snadný konec.

Vydrží v provozu až 55 minut.

Výkonná baterie tohoto tyčového vysavače vám při plně nabité baterii umožní uklízet až 55 minut***.

*** Interní testy ruční jednotky v režimu min podle IEC 62 885-4.

Zachytí až 99,9 % prachu**** pro zdravější domov.

Pečuje o váš vzduch. Náš vysavač je vybaven 5stupňovým filtračním systémem, který zachycuje až 99,9 % prachových částic****, které by se jinak uvolnily z vysavače zpět do vzduchu. Pomáhá vám udržet si zdravější domov.

**** Interní testy podle normy EN 60312-1:2017.

Příslušenství