Detaily produktu

Připravujte s horkovzdušnou fritézou 700 zdravější smažené pokrmy – až o 90 % méně tuku a až o 50 % méně kalorií*. Smažte, grilujte, opékejte nebo pečte rychleji než kdykoli dříve a připravte řadu lahodných jídel pro celou rodinu.
*Ve srovnání se smažením hranolek ve standardní fritéze. Analýza provedená akreditovanou laboratoří (ISO/IEC 17025:2017).

Benefity

Kompaktní velikost bez omezení kapacity vaření

Horkovzdušná fritéza 700 má atraktivní, kompaktní design, takže zabírá na kuchyňské lince méně místa, aniž by byla omezena kapacita koše na vaření. Najednou můžete připravit až 1,4 kg hranolek – pro rychlé a křupavé výsledky.

Snadnější vaření díky přednastaveným funkcím

Horkovzdušná fritéza 700 nabízí funkce přednastavených způsobů přípravy, které usnadňují smažení, pečení a ohřívání vašich oblíbených potravin. U přednastavených receptů se automaticky upraví čas a teplota, případně je můžete upravit ručně podle svých preferencí.

Snadno se čistí a odnímatelné díly lze mýt v myčce nádobí

Horkovzdušná fritéza 700 má nepřilnavý povrch, který umožňuje po přípravě jídla rychlé a snadné čištění. Můžete ji umýt ručně nebo odnímatelné části jednoduše vložit do myčky nádobí.

Praktické příslušenství Multi Coaster

Univerzální podložka Multi Coaster slouží jako odkládací plotýnka pro koš fritézy, kuchyňské pomůcky nebo koření, a šetří tak prostor na kuchyňské lince. Je také vyjímatelná a lze ji použít u stolu při servírování jídla přímo z horkého koše.

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone