Detaily produktu

Napařovací žehlička Renew 800 zajišťuje precizní péči o vaše oděvy. K aktivaci stačí jediný dotyk – přesná pára a teplota pro každou tkaninu. Vyrobeno z recyklovaných plastů a udržitelných obalů pro snížení uhlíkové stopy.

Benefity

PrecisionCareTM – inteligentní péče o oděvy

Přesné žehlení pro rychlé výsledky – stačí se dotknout a vybrat. Přizpůsobené programy a technologie inteligentního čerpadla poskytují přesné množství páry a tepla pro odstranění pomačkání i těch nejodolnějších tkanin.

Žehlicí plocha RESILIUM™ Ski 500 odolná proti poškrábání

Zlatá žehlicí plocha RESILIUM™ Ski 500 je odolná proti poškrábání a je vyrobena tak, aby hladce klouzala po jakémkoli povrchu. Dodatečné otvory na páru zajišťují přesný výkon a rychlejší žehlení. Už nikdy nebudete bojovat se záhyby.

Aktivátor měkké vody

Aktivátor měkké vody prodlužuje životnost žehličky tím, že zabraňuje usazování vodního kamene, a zajišťuje tak dlouhou životnost. Inteligentní indikátor vás upozorní, kdy je třeba aktivátor vyměnit.

Přední světlo

Inteligentní přední světlo signalizuje, když je žehlička připravena k použití, a nepřetržitě osvětluje látku – díky tomu bude vaše žehlení efektivnější a snadné. Už nikdy nevynecháte žádný záhyb.

Spouštěč páry

Snadno použitelný spouštěč páry máte přímo v ruce. Uvolňuje silnou, nepřetržitou páru, když ji potřebujete – pro rychlejší výsledky žehlení.

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone