Detaily produktu

S tyčovým vysavačem Wet&Dry můžete vysávat a vytírat zároveň. Vysoce výkonný vysavač zvládne bez námahy tekuté i suché nečistoty, ať už se jedná o prach, rozlité nápoje nebo zaschlé skvrny od jídla.

Benefity

Inteligentní senzor nečistot. Jednodušší čištění

Snadno vyčistí rozlité tekutiny i zaschlou špínu díky inteligentním senzorům. Vysavač Wet&Dry detekuje nečistoty pomocí technologie infračerveného světla a optimálně upravuje sací výkon. Vyčistěte zaschlé skvrny díky efektivnímu dávkování vody.

Snadno vyčistí všechny typy skvrn z tvrdých podlah

Tyčový vysavač Wet&Dry účinně vyčistí tekuté nečistoty – od lepkavého kečupu až po rozlitou kávu, a zajistí kompletní úklid v jednom kroku.*

* Na základě interních testů na skvrnách od kečupu (zaschlých 2 hodiny) a skvrnách od kávy (zaschlých 24 hodin) na dlaždicích pomocí tahů vpřed a vzad.

Samočisticí hubice

Vyhněte se při čištění rotačního válce kontaktu se špinavou vodou.  Funkce se aktivuje stisknutím tlačítka na rukojeti. Kartáčový rotační válec se roztočí a je oplachován čistou vodou. Zároveň se aktivuje sání, které z válce postupně odstraní veškerou špinavou vodu.

Až 35 minut* provozu

Baterie vydrží na jedno nabití až 35 minut. Dejte sbohem neustálému dobíjení a přivítejte bezstarostný úklid až 143 m² podlahové plochy.

*Doba provozu v minimálním režimu čištění na základě interních výpočtů při čištění plochy tvrdé podlahy v minimálním režimu jedním tahem při rychlosti chodu 0,3 m/s.

Výkonné sání – mokré i suché povrchy

Silný sací výkon je záručuje vysokou účinnost při úklidu všech nečistot, ať jde o prach či zbytky jídla na podlaze. Tyčový vysavač Wet&Dry  zachytí až 99 % prachových částic* a díky účinnému vytírání uklidí i rozlité tekutiny.  Pro hygienicky čistý domov.

*Na základě interního testu sběru částic o velikosti 3 až 7 mikrometrů. Test byl proveden na rýži a maticích a šroubech standardní velikosti M3.

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone