Detaily produktu

Užívejte si křupavých hranolků nebo chutné zeleniny s menším množstvím oleje díky speciálně navrženému programu a plechu AirFry ve vašem sporáku. Děrovaný rošt umožňuje neustálou cirkulaci horkého vzduchu po celé troubě. Vaše jídlo tak bude vždy připraveno do křupavé dokonalosti.

Benefity

Zdravý způsob, jak si vychutnat smažené jídlo

Užijte si všechny výhody horkovzdušné fritézy, aniž byste potřebovali další spotřebič. Funkce AirFry je součástí vaší trouby – navržená tak, aby dokonale fungovala v kombinaci s plechem na pečení AirFry. Pro křupavější zeleninu a hranolky, bez zbytečného oleje.

Pečení na více úrovních. Pečte více pokrmů současně

Při pečení na více úrovních je přídavný kruhový topný článek zárukou, že vaše pokrmy budou dokonale upečené, i když do trouby vložíte dva plechy zároveň.

Přesná nastavení díky našemu LED displeji časovače

S naším LED displejem časovače snadno sledujete přípravu vašich jídel. Snadno nastavíte přesný čas přípravy a průběžně můžete sledovat stav pokrmů. Poskytuje vám plnou kontrolu nad troubou, abyste mohli povolit uzdu své kulinářské kreativitě. 

Teleskopické výsuvy pro snadný pohyb

S našimi plně výsuvnými teleskopy už nemusíte sahat do horké trouby – pekáč s jídlem nebo plech si pohodlně vysunete ven. Kolejnice lze zcela hladce vysunout a vy můžete snadno a bezpečně svůj pokrm zkontrolovat a dochutit.

Sálavá varná deska – pro rychlé vaření

Sálavá varná deska je rychlá a snadno se čistí díky keramickým zónám, které se rychle a přesně zahřívají a umožňují tak bezproblémové vaření.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone