Detaily produktu

S indukční varnou deskou 600 Flex Bridge je vaření pohodlnější. Vybírejte ze tří možností rozložení a získejte více flexibility, která je skvělá, když používáte různé hrnce a pánve najednou. Zvolte buď dvě středně velké zóny – malou a velkou – nebo jednu mimořádně velkou pro plancha grily.

Benefity

Flex Bridge se přizpůsobí různým velikostem nádobí

Díky funkci Flex Bridge je vaření na vaší varné desce pohodlnější. Tři možnosti rozložení nabízí více flexibility při použití různých hrnců a pánví najednou. Zvolte buď dvě středně velké zóny; malou a velkou, nebo jednu mimořádně velkou pro plancha gril.

Přesuňte nádobu  na zónu se správnou teplotou díky funkci PowerSlide

S funkcí PowerSlide® můžete rychle a snadno měnit různá nastavení teploty. Stačí hrnce a pánve přesunout mezi přednastavenými teplotními zónami. Ať už potřebujete zprudka smažit, nebo naopak udržovat mírný var, varnou plochu můžete využívat na maximum a připravovat pokrmy snadno a bez přerušení.

Hob2Hood® pro pohodlné vaření

Funkce Hob2Hood® umožňuje bezdrátové propojení varné desky s odsavačem par. Začněte vařit a odsavač sám automaticky přizpůsobí intenzitu odsávání podle výkonu varné desky. Vy tak máte volné ruce a můžete se plně věnovat přípravě jídla.

Plná flexibilita díky samostatnému ovládání jednotlivých čtyř zón

Díky ovládání jednotlivých zón máte přípravu svých oblíbených jídel plně pod kontrolou. Snadno upravujte nastavení – od aktivace dětské pojistky Child Lock a nastavení timeru až po použití funkce PowerBoost pro rychlou přípravu pokrmů.

Intenzivní teplo během okamžiku s funkcí PowerBoost

Pomocí funkce PowerBoost si při vaření zajistíte rychlou a intenzivní dávku tepla. Ideální, když potřebujete přivést vodu k varu nebo rozpálit pánev. Vařte rychleji než kdy předtím.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone