Detaily produktu

Chladnička Cooling 360° nabízí pokročilou cirkulaci vzduchu. Díky dobře rozmístěným průduchům rozvádí studený vzduch do každého rohu a zachovává kvalitu vašich potravin. Zadní část z nerezové oceli se po otevření dveří rychleji ochladí. Kvalita surovin je zachována. Pro plnou chuť každého sousta.

Benefity

Ochrana kvality potravin. V kterémkoliv místě. Cooling 360°

Cirkulace vzduchu s chladničkou Cooling 360°. Optimální rozložení větracích průduchů zajišťuje v celém prostoru lednice. Zadní část z nerezové oceli zajišťuje skvělý design a rychlé obnovení teploty po otevření dveří. Suroviny zůstanou křupavé a udrží si i ty nejjemnější přírodní chutě

Design čistých tvarů s DesignLine

Prvotřídní vzhled této chladničky s mrazničkou skvěle doplní každou moderní kuchyň díky svým čistým liniím a zcela plochému designu.

Electrolux - Volně stojící kombinované chladničky - LNT7ME34X2

Flexibilní ukládání s přihrádkami CustomFlex®

Vnitřní uspořádání dveří CustomFlex® nabízí naprostou flexibilitu díky vyjímatelným přihrádkám různých velikostí. Dveře chladničky jsou tak přehledně a logicky využité.

Electrolux - Volně stojící kombinované chladničky - LNT7ME34X2

Díky zásuvce Extra Chill je chráněna čerstvost vašich potravin

Chraňte kvalitu, chuť a čerstvost uzenin, ryb a sýrů v zásuvce Extra Chill. Zásuvka udržuje nižší teplotu než zbytek lednice s aktivní cirkulací studeného vzduchu.

Electrolux - Volně stojící kombinované chladničky - LNT7ME34X2

Desetiletá záruka na motor

Díky desetileté záruce (po registraci na electrolux.cz) na motor můžete být zcela bez obav. Záruka se vztahuje na všechny škody způsobené běžným provozem.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

 

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Přehled záruk
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone