Detaily produktu

Díky kávovaru Explore 6 Manual Espresso si užijete bohaté aroma a sametovou texturu kávových nápojů tak, jako by vám je připravil barista, v pohodlí svého domova. Objevte tajemství výjimečné chuti, a to kdykoli u sebe doma.

Benefity

Přesné ovládání pro dokonalou chuť díky technologii Thermo Block

Technologie Thermo Block vám přináší přesné ovládání teploty a rychlý proces přípravy. Výsledkem je káva s vynikající chutí, a to pokaždé.

Objevte více možností přípravy díky sadě filtrů

Sada filtrů vám rozšíří možnosti přípravy. Obsahuje filtr 2 v 1 i vložku kompatibilní s kapslemi E.S.E. Perfektně se hodí pro snadnou úpravu intenzity či přizpůsobení kávovaru vašemu dokonalému šálku.

Funkce Auto-Shot Volume Control pro vaše dokonalé espreso

Díky funkci Auto-Shot Volume Control si můžete přizpůsobit množství každé dávky espresa tak, aby se bez problémů vešlo do daného šálku či sklenice. Maximálně přesné ovládání pouhým stisknutím tlačítka.

Čištění je snadné díky odnímatelné odkapávací misce

Čištění po přípravě perfektního espresa je díky odnímatelné odkapávací misce neuvěřitelně snadné. Po odejmutí misky dokáže kávovar pojmout šálky vysoké až 12 cm.

Získejte dokonalý nápoj jako od baristy díky napěňovači mléka v plné velikosti.

Vychutnejte si dokonalou kávu jako od baristy díky napěňovači mléka ve standardní velikosti. Intenzivně napařuje mléko, a vytváří tak sametovou, jemně pórovitou pěnu, která se ideálně hodí na cappuccino i jiné nápoje.

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone