Detaily produktu

Parní stanice Renew 800 zajišťuje precizní péči pro rychlé odstranění pomačkání. K aktivaci stačí jediný dotyk – vysoký tlak páry a teplota pro každou tkaninu. Vyrobeno z recyklovaných plastů a udržitelných obalů pro snížení uhlíkové stopy.

Benefity

PrecisionCareTM – inteligentní péče o oděvy

Precizní žehlení pomocí páry a programy na míru pro profesionální výsledky – stačí dotykem vybrat ten pravý. Vysoký tlak páry na dosah ruky pro rychlé odstranění i těch nejodolnějších záhybů.

Žehlicí plocha RESILIUM™ Ski 264 odolná proti poškrábání

Zlatá žehlicí plocha RESILIUM™ Ski 264 je odolná proti poškrábání a je vyrobena tak, aby hladce klouzala po jakémkoli povrchu. Dodatečné otvory na páru zajišťují přesný výkon a rychlejší žehlení. Už nikdy nebudete bojovat se záhyby.

Přední světlo

Inteligentní přední světlo signalizuje, když je žehlička připravena k použití, a nepřetržitě osvětluje látku – díky tomu bude vaše žehlení efektivnější a snadné. Už nikdy nevynecháte žádný záhyb.

Vysoký tlak páry

Vyžehlete veškeré prádlo a mějte pokaždé dokonalé výsledky. S tlakem páry 7,5 baru a silnými parními rázy 460 g odolné záhyby okamžitě zmizí.

Objemný zásobník na vodu

"Velký zásobník na vodu o objemu 1,2 litru vám umožní vyžehlit více prádla najednou. Žehlete déle a věnujte méně času doplňování. "

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone